Mis kurat see siin on?

What A Fuck Am Reading

Mis kurat see siin on, aru ma ei saa?

Et siis mille kuradimaga siin tegemist on ikkagi küsite nagunii mõtteis endilt!

Lühidalt öeldes on tegemist minu nii öelda online märkmik-päevikuga või siis elulooga. Kirjutan siin oma minevikust, olevikust ning loomulikutl tuleviku plaanidest. Kirja panen enamasti kõik oma mõtted, mõtisklused, arvamused ja arusaamad erinevatest asjadest eelpool nimetatud ajavormidest. 

Tegemist võiks siis olla nagu mingi BIOGRAAFIAGA uuemas tänapäevasemas versioonis. Tavapäraselt avaldatakse oma biograafia(elulugu) raamatu, filmi või muul sarnasel kujul. Kuid see antud IFFINLAND veebikas on minu versioon oma biograafiast kus kõigil on võimalus osaleda kommentaariumis oma arvamuste avaldamisega, tavalist raamatut loete nii sama aga siin saate elada kaasa interaktiivselt.  Sellise koha loomise idee on mul olnud juba pikki aastaid mõlkunud mõtteis ning varem erinevatel viisidel ka proovitud seda realiseerida kuid nüüd lõpuks on see ka teoks saanud minu tohutu suure padu laiskuse ja ülikiire elutempo kõrvalt leidsin aega selle teostamiseks.

What The Fuck Am I Looking At

Kes on juba jõudnud tutvuda antud veebika sisuga mingil määral siis olete kohanud piiranguid osade juttude lugemisel. JAH, osa sisu on saadaval registreeritud liikmetele ning teatud gruppid on ka tasulised. Selle kõigel on omad erinevad põhjused millest saate veid aimu ka siit altpoolt edasi lugedes ning erinevatest muudest siin avaldatud TASUTA jutudest või abistavatest materjaalidest.

Esmalt kui te tarbite siinset tasulist sisu siin siis sellega toetad minu kõiki ettevõtmisi ning tulevasi uusi seiklusi ning uute huvitavate lugude sündimist. Otseloomulikult võib teha ka toetavaid annetusi lihtsalt nii sama kui teil selleks peaks tekima soov! Võite seda teha ilma liitumata või ka kui olete juba liitunud liikmeks. Selle teostamiseks leiate paremalt ülevalt plokiveeru äärest kastikese “TOETA MINU SEIKLUSI”  suure KOLLASE nupu ANNETA mille kaudu saate teha ise vabalt valitud suvalistes summades toetavaid annetusi kas või alates ühest sendist. Kuidas teha annetusi loe lähemalt SIIT täpsemat infot.

Veebika sisu, ülesehitusele, tsensuur (selle sõna igas mõttes ja tähenduses) jne igasugu viisakusele pole ma ültse viitsinud eriti mõelda ega ka kindalsti ma ei pööra ka sellele mingit tähelepanu. Mõnikord lihtsalt on vaja mingid asjad välja öelda oma rikutuse tasemel ehk siis ropult, et edastada just neid õigeid tundeid, arvamusi vms. Seega olge varakult HOIATAUD, et tegemst ei ole mingi ilukirjandusega vms.!!!  Mind palun selles ärge süüdistage kui peaksite ennast tundma solvatuna SOOVITAN jätta koheselt selle lugemise pooleli. Nii loll olen küll, et ei viitsi läbi lillede mullitada! Mis meelel see keelel ja otse välja öeldud/kirja pandud. 

Paljudele kindlasti tunduvad siinsed jutud kohati täiesti arusaamatud vms. …eks mulle omalegi vahel tundub nii kuna neid kirjutades ei suuda näpud klaviatuuri pidada järge mõtte lennuga ja lõpptulemuseks on tõsine segadus ja soga. Kirjapandud mõtted hüppavad ühest äärest teise äärmusesse ning vahest polegi neil seost. Kirjavigasid ma ei hakka mainiage kuna ka neil on oma kindel põhjus olemas millest saab lugeda kindalsti siit tulevikus. Üritan neid jutte siiski veidi lihvida inimestele vastuvõetavamaks ja arusaadavamaks ennem avaldamist. Kuigi siiski ei pruugi tulemus olla kohe see nagu ka ise sooviks. Tasapisi hiljem meenuvad veel tähtsaid asju mis kuuluvad kirjutatavasse juttu, mis kohe kirjutamise emotsiooni valdades ei meenugi. Seega täiendan – Parandan kõiki jutte jõudumööda. Parandusi või täiendusi sisaldavatele juttudele lisan pealkirja sellise märgise [UUS] ja eks teavitan ka noist juttudes eraldi postitades siin.

Need inimesed kes mind või iseennast siin ära tunnevad läbi nende juttude ja kelledega suhtlen n.ö. igapäevaselt teavad niigi suurema osa nendest lugudest kuid ka teile leidub siin lugusid mida ma pole rääkinud. Sellega seoses oleks ka väike palve jätta see teadmine siis oma teada, jäägu see väike saladusekatteloor katma neid jutte siin. Et lühidalt siis jätame mainimata õiged nimed/asukohad, nii teen ka mina oma jutte kirjutades. Nimelt kõik tegelasnimed/asukohad mis siin juttudes on mainitud ON VÄLJA MÕELDUD!!!, et tagada ka sellega Teie privaatsus!!!

Teiseks suuremaks ideeks sellel veebikal siin on säästa oma enda mölisemise mulku. Enamasti kui saan kellegiga kokku siis põhimõtteliselt hakkan taas otsast peale vahutama oma lugusid. Nüüd siis on lihtsam, saadan huvilised siia aadressile ja saavad kõik ennast enam-vähem hoida kursis mu tegutsemistega. Sellel lõigule võid veel lisaks lugeda seda MIKS juttu kus on veel välja toodu põhjus.

Üks ammuseid põhjuseid selle veebika loomiseks on kindlasti ka järgnev põhjus. Palju aastaid tagasi oli plaan kirja panna või luua oma eluloo raamat seda siis raamatu kujul, sai ka selle projektiga alustatud ning isegi kirja pandud 200+ lehekülge kusagil umbes. Juhtus sellega veidi pahasti oma hooletuse tõttu hävitasin kogu selle info. Tookord sai alustatud kaugest minevikust, põhimõteliselt sellest ajast kui mälu hakkas miskit salvestama ja seda töötlema ning väljundama mälestustena. Kuna see kiusatus on siiani mu sees situnud ning aeg ajalt endast ka märku andnud siis lõpptulemus ongi teie ees.

Loodan. et see elneva lugemine andis veidikenegi aimu millega on tegemist ning kuhu te olete sattunud. Seega jätke julgelt ilma häbenemata siia oma kommentaare ja arvamusi. Usun, et nendest sünnivad omakorda taas huvitavad arutelud lugemiseks. Julgustuseks veel lisan, et kõik kommentaarid vaadatakse ennem üle kui ilmuvad siia lehele avalikult. Kui sa ei soovi, et sinu kommentaar avaldatakse lisa kommentaari märge a’la EI SOOVI AVALDADA ning seda ei avalikustata. Kõik avalikuks tulevad kommentaarid avalduvad anonüümsena või siis varjunimedega.

Lõpetuseks soovin kõigile lugejatele ning jälgijatele mõnusat ära olemist ja juttude lugemist ning oleme kõik vahvad ja sõbralikud jätkuvalt edasi. 😉

Tungivalt KOHUSTUSLIK on ennem oma arvamuse avaldamist läbi lugeda ka SEE LÜHIKENE JUTTUKE!!!

Author: IFFI

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga