Kriminaalist kaabakaks muutumis legend

chriminal

Kiire ülevaade mu raskematest liiklus huligaanitsemistest viimase viietestkümne aasta jooksul ehk siis kuida minust on vaikselt sirgunud virk ja kraps eeskujulik liiklushuligaan! Eks mõningad sopsud sai ka tehtud varasemasgi ajas aga jäägu need siis nii öelda sinna amatöör klassi ja/või eksamitöödeks. 

Lahti ma siis igat seika eraldi kirjutama ei hakka kuna igakord mis vahele olen jäänud on omaette huvitav kogemus minule või siis õpetlik jutt teistele kuidas ei tohi elada nagu kogu selle veebika enamus minu isiklikust elust pajatav sisu. Neist võibolla kirjutan kunagi tulevikus eraldi lood, eks seda näitab aeg.

Alustan listi esimesest vahelejäämisest peale nagu kord ja kohus ikka ette näeb, et saada selge kronoloogiline pilt sellest.

  1. 2006 aasta – ilma lubadeta, ei olndu siis neid ültse olemaski veel, tööautoga, joove  2.1 promilli
  2. 2008 aasta – ilma lubadeta, ei olnud ikka neid veel olemaski, tuttava auto, joove 2.0 promilli (seda kohtuotsust ma pole oma silmaga näinudgi 🙁  kuigi see tegu sai tehtud) 
  3. 2018 aasta  – load olid, sai lihtsalt kiirelt viina järgi mindud, oma autoga, joove 0.54 promilli
  4. 2019 aasta – load olid täitsa olemas, kiirus 197km/h, ilma kindlustuseta, auto ei olnud veel oma nimele kirjutatud, joove 2.3 promilli
  5. 2020 aasta – load olid täiesti olemas juba pool aastat, oma autoga, võeti rajalt maha nii mõni sada meetrit ennem kodu, joove 2.2 promilli

Load sai tehtud aastal 2015, kaks aastat sai põhimõtteliselt sõidtud kainepeaga ja siis läks asi lappama ära käest. Esimesed kaks rikkumist (punkt 1 ja 2) on aegunud ning nende trahvisumma oli kokku ~2300€ millest jõudsin ainult 700€ ära maksta ennem kui need muutusid hapuks ehk siis nulliti ära lõpuks kuna möödus 5 aastat.

Antud loetelust ülalpool joonistub välja tõdemus, et alla 2.0 promilli ma ikka naljalt rooli ei istu!

All pildil on väljavõte minu huligaansus registrist, seda tuleb lugeda altpoolt ülesse saamaks õige järjestus;

rikos ja toimenpidetiedot
KLIKA PILDIL ET SUURENDADA

Jaga seda juttu teistega

1 thought on “Kriminaalist kaabakaks muutumis legend

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga