KOHTUTÄITURID 1 va kuradima sadomasode grupeering….

Sadomaso Kohtutäiturid

JUST NIMELT TÄPSELT SADOMASO GRUPP …saatanasilmamunad hoiavad sind pika nööri otsas ja kõik aeg mõnusalt piitsutades, et sa anduks täielikult neile ja annaksid endast kõik neile. Pikapeale saavad nad selelst kõigest jubeda kaihvi ning unustavad su täielikult ja oled nagu tühjaks imetud vorsti nahk!!! Aga aeg-ajalt tuleb neid silmamunasid torkida viglaga persse ning ülesse äratada, eriti just ennem lõpumängu!

Sai täna telefoneeritud sinna SM(SadoMaso grupeeringusse=kohtutäiturid) mõnnalasse ning kord majja löödud. Olgu ka täpsustuseks mainitud, et otseloomulikult olen kogu selle võla tekkimises ise täiesti süüdi ja ma ei EITAGI mitte grammi võrtki seda ning olen kõigega nõus ning süüdi kuid nende suhtumine tõmbas täna harja ikka jube tulipunaseks nagu kalkunil.

Kuidas mul see võlandus algas saab lugeda SELLEST JUTUST

Pea kolm aastat jutti tampisin nagu kord ja kohus iga kuu üsna krõbedat summat(keskmiselt 700€ kuus) noile täituritele, et kinnimaksta oma eelneva kümne aasta illalla-trullalaaad ja muud ägedad shõu taimid. Otseloomulikult ei kahetse ma seda võlga kopika võrtki mis tekkis! Sai mõnusalt aega veedetud ja vabalt ennast tuntud. Nüüd see tagasimaksete aeg oli küll suht jonnine ja kitsikus olemise aeg. Põhimõteliselt üks õhta keetsin makaroone esmalt need pooleks lõigates. See ju vana tuntud vanasõna vai ütlemine, et kokal on alati kõht täis ehk siis esimene päev nagu ei tahtnudgi süüa, magu sai makarooni keetmise aurudest täis, teine päev piisas lihtsalt nende vaatamisest ning kolmas päev võis julgelt hakata keeduvett nonde peal ära rüüpama ning neljas päev oli lausa resto õhta kui sai hakatud seda paksemat osa lätsutama ehk siis makaroone sööma. Et siis kuus kulus umbes neli pakki makaroone, sääst missugune!! Rahad mis peale sadomaso grupeeringu toetamist palgast üle jäid kanti siis mulle ning mis ma veel suutsin oma säästuprogrammiga kokku hoida pressisin veel vabatahtlikult SM grupeerinu arvele.

Viimase aasta jooksul hoidsin ikka silma aeg ajalt peal kuidas jõudaslt summa nulli poole tuiskab. Kusagil suve paiku tegin tohutud teaduslikud rehkendused ning ladusin ka TARO kaarte ja silusin klaaspalli ning selle kõige tulemusel suutsin välja arvutada täpse viiamse makse kuupäev. Ma olin nii uhke oma saavutuse üle, et saan jõuluks priiks ja kõhu täis päris toitu! 

Kõik ilus ja kena nagu muinasjuttus kuniks avan viimasel maksepäeval kohtutäituri veebilehe, et vaadata kui ilus ja ümargune see null siis sealt vasta vahib ja kas võtab rõõmujonni silmi… põhimõtteliselt sain säukese paugu sealt veebilehelt!!! Täpselt nagu jalaga näkku ning olin ristselliti keset tare põrandat küllili. Toibudes hakkas udune pilt selginema ja nägin oma oodatud ümarguse nulli puhul summat mis ilutses seal kaks kuud tagasi. Sa va raisk, vot siis olin tõesti nagu kalkun oma tulipunase harja ja lottidega mööda tuba ringu kulju-kuljutamas….

Käes oli uus hommik ja ise olin ka veidi maharahunenud. Kui kell saabus täpselt nii kaugele, et toi SM grupp avati siis tallasin ime kiirelt (jaladgi olid numbrite tallamisel abiks) grupeeringu numbri ja sikutasin kiire kõne selga neile…

piiks…. piiks…. piiks…(kutsub)

MINA: Tere tere ma olen see ja see ning vaatasin veebilehelt, et mu summa on selline ning selline ja pole viimased kaks kuud seal andmed kuhugi poole liikunud…milles probla?

SM grup:  Kohe uurime, kohe uurime… (mõnda aega vaikus ja ilge nupude klõbin kuulub aint) ja siis hääl HAALLLJJJOOOO… vaatasin, et teil on see ja see asi veel maksmata ja sellest siis ka selline summa alles ülal mis vajab veel ära maksmist.

MINA: …oota, oota nyt tädike (katkestasin ma ta hülgemöla). Vaat ma olen kaks kuud jutti ja kaks korda kuus maksnud sellist ja sellist summat ja minu arvestuste kohapealt peaks oljeemaaa NULL KÕIK!!! Et äkki klõbistaksime veel nupukesi ja uuriks veidi seda asja sügavamalt!?

SM grupp: …kohe uurime asja, oodake hetke (ja taas tohutu nupu klõbin kostub ja aega möödub vast minut vai paar)... js siis tädike vastab. JA JA JAAA, rahad kõik on tulnud aga ma tõesti ei oska selgitada miks neid ei ole kasutatud võlgade katteks. Ma kohe hakkan sellega tegelema ja….(pressisin oma kõne talle uuesti vahele kuan ma ei viitsi tõesti seda sousti kuulata mida ta seal jahub)

MINA: Nagu ma siis aru saan on kõik OK ja minu võlg on null!!!

SM grupp: Ja ja, ning siitsummast  jääb veel ülegi mitusada euri… (siis siia järgnes veel palju muid formaalsusi ja kuhjaga vabandusi)

See dialoog ei olnud loomulikutl sõna-sõnalt täpselt selline aga jutt oli sellise põhimõttega.  Tagasi maksid nod ahvid tiba üle 450€  Pljäät maha võtta on kiired ja karmid aga lõppetama pljäät nahuiii siis pole kusagil mitte kedagi. Oioioi ja vabandust vabandust kuuled aint nende käest. Tra istu need omale sügavale persse sisse, sitapea ei tea missugust elu inimene peab elame pärast seda kui nad oma osa ära ampsavad. Tuleb ju maksta maksud, hoida sees hing omal ja kelle veel on pere ning lapsed käivad koolis siis ma ei kujuta ültse ette kuidas veel nemad välja peavad vingerdama!? Mul oli pohhuid, ma sain hakkama ja vingerdasin ning nihverdasin kuidagi lihtsalt ära. Sain elada soodsalt jne jne. 

Olen üsna kindel, et ma oleksin plekkinud veel paar kuud julgelt ennem kui nad ise oleks selle avastanud. On ju tulekul pühad ja muud aastavahetuse trallid. Aga õnneks, et veel niigi läits!

Mäletan, kui mul see makuralli algas siis sai isegi ära antud üüri korter kuna maks liiga suur, sai ümber muudetud igasugu liitumis ja osadgi lõpetatud aga kuidas pered sellega hakkama peavad saama ma ei taha isegi seda ettekujutada!!! See on jube mis jube, see pole enam sadomaso vaid inimpiinamine elusalt! Okei, mina tekkitasin ise omale selle võla ja suht väikese ja tagasihoidliku summa aga kõikidel pole see võlgnevuse tekkimine ise tekitatud ja on kordades suurem summad, vot noist inimestest on mul tõsiselt kahju!

Sai oma maksuralli alguses ka kõllatud sinna SM gruppi ja üritatud neile selgitada, et kuidas nemad saavad sellesta aru ja suudaks ära elada selle summaga??? Kui küsisin, et kas te ise olete proovinud või olete nõus proovima paar kuudgi ära elada selle summaga mis te inimesel kätte jätate???? Põhimõteliselt saadeti mind otse vittu ja öeldi, et seadus on selline. Sa kuradi täissöönud pelmeenist riigiteenistuja keda 4×4 maastur kah suure vaevaga õhal töölt kodu veab villa ette. Kurat võtke siis miskit ette ühiselt ja teavitage mõnda asutust mida vaja. Ma pole 100% ainuke kes seda küsimust on esitanud või arutanud nendega. Seadus on miskil ahvide kiviajal paika pandud aga muuta seda pole oldud mahti pidevate hindade tõstmise tuhinas.

Ühesõnaga ei saa usaldada ning uskuda mitte kedagi isegi mitte ise ennast. Tuleb pidevalt näpuga ajada järge ning kui võimalus siis kohe ka kisada ning kandadele tallata nii kaua kui asi selge! Neil vorstidel on pohhui kuidas elad…

Author: IFFI

1 thought on “KOHTUTÄITURID 1 va kuradima sadomasode grupeering….

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga