2021 eluraamatu esimene peatükk…

Eluversioon 2.0

Aasta on siis 2020 (8 detsember) – minule see sobib ülimalt hästi ning aastanumbridgi sobivad kui valatult !

Selle kuualguse esimese nädala sees sain kaua-kaua oodatud oma kaks elumuutvat otsust lõpuks teada mis olid igati positiivsed ning tulemused oli just põhimõtteliselt sellised mida olin ka oodanud ning ennustanud pikkaaega. Üks otsus oli isegi oodatust tunduvalt positiivsem laugh Selle kohta leiad täpsemat infot edasise jutu sees.

Antud nädal oli tohutu sekelduste ja tegude rohke ning hetkel on kogu see pinnas sassis just nagu sügisel tehtav sügavkünd mis vajab nüüd aint tiba tupsu udupeent pinnase kultiveerimist.

Esmalt vaatame näkku numbritele nii nagu kord ja kohus ikak on ning  vaatame mida need numbrid siis tähendavad. Et oma segast mõttemaailma teile lihtsamini arusaadavamaks teha siis poolitan numbrid järgnevalt 20 ja 21 ning esimesele osale lisame vahele punkti ehk siis kujul 2.0 ning teisele poolitatule osale lisame vahele sidekriipsu 2-1

Mis tähendus neil numbripaaridel on?
2.0 numbripaari võib lugeda kui minu eluversiooni numbriks ehk siis nüüd algas minu elu versioon 2.0 Vaatab mida kõike sellel versioonil mulle pakkuda ning varuks on. Esimene versioon oli väga tegude ning sündmuste rohke, ütleme nii, et polnud mahti istudagi. Sebimist, sekendamist oli pidevalt! Igav ei olnud ning kartus, et ka seda hakaks polnud sammutigi sekundigi eest.


2-1 sümboliseerib siis minu teise(2) elu esimest(1) aastat. Sedasi on maru hea teha kokkuvõteid teisest tutikast eluversioonist ja kui see kipub peesse minema siis on hea ning mugav keerata ette puhas leht teisest versioon ehk sisi näiteks 2-2. Teha teatud parandused, korrektiivid ning mõningad muudatused ja katsetada uuesti uuemat versiooni.

Kes ei ole veel täielikult kursis kõigega või ei saa täpselt aru mis pas***a siin kirjutatakse siis soovitan läbi lugeda RUBRIIKIDE alt või SILDIPILVEST kaks märksõna “ELULUGU”  ja “TASULISED JUTUD” pärast seda peaksite olema suht järjel kogu siinse mölaga ning saama aru mis kurat siin IFFINLAND-INFO veebilehel tegelikult toimub.

Esimene otsus – sain vabaks oma tohutust võlakoormast. Kuidas hakkas tekkima see võlakoorem ning tasapisi kuhjuma saab lugeda SELLEST JUTTUST .

Teine ostsus – oodatust positiivsem – esmalt juhuuuu, et ei pandudgi vangla ning tehti nagu tänapäeval ikka kõikjal kombeks teha tohutuid ALEsid! Nii sain siis minagi räigelt head alet. Teadmata põhjustel ja uskumatult kustutati ära mu eelmine kohtu otsus ning uueks karistuseks määrati AINULT 120 sunnitöö tundi!!! Seda on üle poole vähem millega mina olin arvestanud. Pluss kõigele sellele sain ka ülikiirelt tagasi oma autojuhtimise õiguse! Ise nagu lootsin selle taastuvust mitte varem kui aasta 21 kevade lõpus või suve alguses. 

Kogu see teine otsus on isiklikult minu jaoks täiesti müstika!!! Ma ei saa juba tegelt ammu siinsest karistus süsteemis aru. Minule on küll vahepeal jäänud tunne, et mida rohkem teed pahandust seda vähem saad kärada ja malakat unknw  …eks mul tiba on kogunenud ka kogemust sellel alal aastatega ning selle kõige põhjal olengi selle eelmise arvamuse koostanud. Kui hetkel võrdlen esimest 15 aastat tagasi saadud kasistust kasvõi nüüdsete viimas kolme aastate tagusega no siis ei ole muudu arvamus varjanti lihtsalt enam. Esimene karistus oli kõikse karmim mis olen saanud nüüd hiljem. No kurat 15 aasta jooksul on kõik ikka elus muutunud, hinnad tõusnud, seadusi karmistatud jne. 

Aga mina tänan peopesad koos kedagi või midagi, et kogu see saaga on nii lõppenud ja olen sellega ülimalt rahul ning tunnistan, et olen kogu sellest trallist õppinud midagi ning teinud nüüdseks omad otsused.

Kogu mu kriminaalist kaabaka lugu saab alguse selles ANTUD LOOS ning kuda kulges KOHTUKULLIGA (avaldamata-kirjutamisel veel) see viimane kohtupäev ning milliseks kujunes lõplik otsus LOE SIIT. (avaldamata-kirjutamisel veel)

Eespool mainitud see nii öelda udupeen pinna kultiveerimine seisneb nüüd järgi jäänud kohtu poolt määratud sunnitöölaagri eeskirjade täitmist siis nipet-näpet veel mõninga jama korrastamist või siis formuleerimist. Ühesõnaga võib hakata vaikselt oma rottiurust välja ronima ning proovida tasapisi tagasi inimkonda integreeruda.

Sunnitöö kohta saab lugeda detailsemat infot SIIT JUTUST (avaldamata-kirjutamisel veel)

Jaga seda juttu teistega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga