Miks on TASULISED kontod-jutud küsite nagunii

Ei saa aru iffinland

Asja idee on siis järgmine.

  • Esmalt kulub raha antud veebilehe ülal hoidmise kulude katteks, et oleks võimalik Teile edastada oma eluinfot ning säästaksin ennast selle kõige uuesti ja uuesti igale ühele teist eraldi ümber rääkimisest. Allpool olen veidi laiemalt seda seletanud
  • Teiseks kulutan kõik ülejäänud raha peamiselt oma uute juttude sünniks, nagu näiteks reisimine mis on nüüd pärast mu keerulist elu lõpuks vaikselt korda saamas ehk siis hakkan tasapisi tagasi inimkonda integreeruma ja loomulikult suures lootuses, et maailm muutub veidikenegi normaalsemaks tagasi ükskord.
  • Kolmas põhjus tundub kindlasti üsna imelikum paljudele kuid siiski ikkagi väga reaalne ja tõene. Kõik jutud on siin minu elust ja minuga isiklikult juhtunud ning üritan neid võimalikult täpselt siin veebilehel edastada muutmata kujul teile. Kõik kes minuga suhtlevad n.ö. igapäevaselt saavad need lood nii või naa hiljem või varem teada, sest nagu on kordades mulle teisedgi öelnud, et ma pidavat olema kui avatud raamat. Naljaga pooleks öelduna tuleb see kõik Teile endile odavam siit IFFINLAND veebist neid jutte lugeda.
  • Sest nagu ma olen suht kinnine inimene kainepeaga ja palju ei viitsi lobiseda privaatsematest asjadest. Selleks, et neid jutte Teile lobiseda peate mulle külla tulema või kusagile võpsikusse istuma minuga ja palju mulle välja tegema ennem kui hakkan vaikselt avanema ja rääkima. Enamasti jään ruttu lakku täis ja kukun ära ja jääbgi lugu rääkimata. laugh
  • Kokkuvõtvalt eelnev jutt oleks siis nii, et saate siit kaudu teada kiiremini, soodsamalt, detailsemalt jne.
  • Hetkel 15.12.2020 on siin valik suht kesine veel kuid neid jutte kirjutan siia igapäev jõudumööda nii kuis need meenuvad ja mahti on. Hetkelgi on pooleli kirjutamisel  juttu korraga vanemast ning lähemast ajast ajast. VAATA MIS ON TULEKUL Pikemaid jutte ei saagi korraga valmis kirjutada sellepärast, et alguses tuleb tiba meenutada ning mõte lahti saada ning siis erinevatel päevadel meenub taas mingine oluline detail/seik ja tuleb see kas lisada või teha muudatus jutus. Põhimõttelislet on see nagu raamatu kirjutamine. Minu puhul küll siis lives ja lühemas versioonis. 
  • Soovitan kogu selle IFFINLAND olemasolu ning sisu paremaks mõistmiseks lugeda läbi kõik siin leiduv info ja olle pidev-usin lugeja kui ilmub miskit uut. Normaalsele inimesel tundub see siin täiesti arusaamatu ning vastu mõistust kindlasti, USU mul omal on vahel samad mõtted ja tunded peas kuna ma ei sa ise ka endast vahel sotti.

Author: IFFI

1 thought on “Miks on TASULISED kontod-jutud küsite nagunii

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.