[MUUDETUD] – mida see tähendab pealkirjade ees?

[MUUDETUD]  – sellise pealkirjaga juttud vajavad otsekohest ülevaatamist!!! laugh Tegelikult näitab see, et antud jutus on tehtud parandusi või siis lisatud juurde teksti, et antud jutt oleks täpsem, korrektsem vms. Tasub kindlasti pilk peale heita uuesti juhul kui sa oled seda juttu lugenud.

MIKS selline jama, et lisatakse hiljem juurde teksti???  Kuna paljude juttude näol on tegemist minu meenutustega ning olen ise omale diagnoosinud kroonilise “HAUGIAJU” siis paraku ei taha kohe kõik asjad ja pisi detailid meenuda. Nii kui miskit meenub ja arvan olevat selle oluliseks või vajalikuks antud jutus siis ka ma selle hiljem lisan sinna juurde.

Et sa ei peaks kogu juttu täielikult läbilugema ja või mõtlema kus on lisatud uus tekst siis selleks ma lisan need sellises vormingus nagu sa seda lõiku praegu loed. Ehk siis  rasvaselt kaldkirjas ning tsitaadiplokina.

Sellisel kujul peaks olema see hõlpsasti leitav kui kiirelt jutt läbi kerida. Värvilisena kahjuks ei saa seda teha kuna paljudes juttudes on niigi erikohdades kasutatud erinevaid värve ja see muudaks asja väga kirjuks nagu värviraamatu lastel. Võibolla tulevikus leiutan miski veelgi mugavama võimaluse kuid seniks tuleb harjuda ning kasutada seda varjanti.

Parima ülevaate MUUDETUD postitustest saad kui avad menüüst valiku JUTTUDE LOGI

Share:

Author: IFFI

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga