Sõltumatut COVID-19 infot vahelduseks kinnimakstud meedi infole

Fuck-The-Corrupt-Media

Seekordne jutt siin on järg või siis kinnituseks minu isiklikule arvamusele millest kirjutasin selles jutus ning antud jutt siin sisaldab rohkelt linke erinevatele sõltumatutele uuringutele, intervjudele ning muule informatsioonile mida millegipärast eriti ei taheta kajastada igapäevastes meediakanalites nagu näiteks televisioon või igapäevased ajalehed

Siin jutus toodud informatsioon on pärit kõik veebilehelt TELEGRAM mille sloganiks on läbipaistev media ning kelle ajakirjanike millegi pärast, ei lubata valitsuse pressikonverentsidele ning ei võeta Eesti Meediliitu liikmeks, LOE SELLEST TÄPSEMALT SIIT väga soovitan esmalt ka lugeda SEDA ARTIKLIT kui siirdute lugema edasist sisu.

Olgu veel ennem nii palju lisatud, et isiklikult olen jätkuvalt seda meelt, et see KOROONA jama on üks maailma suurimaist tohutust inimkonna huiamisest!!!

SOOVITAN võtta poolpäeva julgelt vabaks, et rahulikult läbilugeda kogu see materjal ning süveneda veidikene sellesse. Kuna selle teemaga on seotud palju erinevaid artikleid ja et saada korralik pilt soovitan läbi käia kõik seotud artiklid! Peale seda info kogust peaks ka aru saama natuke kuidas võimud inimkonda manipuleerivad ja mõjutavad, mis toimub kinnimakstud meedias ja kas ikka on meil selline vabadus nagu härra poliitikud pasundavad oma sitamulkudega igapäev!

Kogu selle antud siinse jutu kirjutamine sai alguse sellest artiklist Telegram.ee portaalis, kuna see on tasuline artikel ning antud artiklis on veel teisigi tasulisi lingitud artikleid siis mugavamaks lugemiseks olen siia koostanud linkide nimekirja antud jutus sisaldavatest tasulistele linkidest milledele puudub ligipääs teil kuid on võimalik lugeda siit linkide kaudu täis mahsu ja TASUTA!

  1. Pea artikel millest kõik algab    —-   siin originaal artikel
  2. Max Igan arvab, et aastaks 2025 kontrollib meie elu täielikult tehisintellekt   —-    siin originaal artikel
  3. Loe mRNA vaktsiini kohta pikemalt immunoloog Stefan Hockertzi Müncheni raadiole antud intervjuust  —-  siin originaal artikel

MÄRKUSENA siia toon juurde, et kui kusagil neid artikleid lugedes ei pääse lugema täis mahus sisi teavita mind sellest ning ma üritan selle välja õngitseda lugemiseks täismahus.

Toon siin alpool välja ka mõne tsitaadi või lõigu artiklitest, et saaksite veitsa ennem aimu millest käib jutt või mis võiks teis häratada äkki huvi!

ALLOLEV LÕIK on pärit sellest artiklist

Näiteks: miks tuleb Eestisse esimesena just Pfizer/BioNTeci mRNA vaktsiin, kuigi varasemalt reklaamiti AstraZenecat? Lugu muutub pidevalt. Näiteks 2020 kevadel ei olnud maskidest juttugi, sest ametlike allikate sõnul polevat neist kasu viiruse leviku takistamisel. Nüüd järsku on neist kasu?

Järgmine lõik on pärit sellest artiklist

Viimastel nädalatel on saanud palju tähelepanu ka fakt, et Eesti üks suurimaid koroonakampaania figuure Irja Lutsar on 16 aasta tagune Pfizeri tipptöötaja. Viroloog Lutsar ise kommenteeris, et ei ole enam seotud ei Pfizeri ega ka praeguse koroonavaktsiiniga: “Olin Pfizeris vorikonasooli (ravim, mis on ette nähtud raske seeninfektsiioni raviks) laste kliinilise programmi juht ja sellel ajal kui mina Pfizeris olin seal vaktsiinidega üldse ei tegeldud.”

Tsitaat Stefan Hockertzi intervjuust:

Ja leidis tõestust, et karantiini pandud ja maskides hoitud inimeste seas oli rohkem nakatunuid, st rohkem PCR-testide positiivseid tulemusi, (seda isegi rangelt isoleeritud inimeste seas), võrreldes nendega, kes karantiinis ei olnud. See on väga oluline väide. See tähendab, et majanduslik katastroof ei ole ainuke kahju, mida me asjatu lukkupaneku pärast peame kandma.

Järgmine lõik on pärit sellest artiklist

Alates 2000. aastast on Pfizerit trahvitud üle 4,7 miljardi dollari ulatuses, sh:

  • valeütluste eest;
  • volitamata edutamise või edutamise eest;
  • väliskorruptiivsete tegude eest;
  • üle 103 miljoni dollari narkootikumide või meditsiinivarustuse julgeoleku rikkumise eest;
  • üle 34 miljoni dollari ravimikahjustuste ja altkäemaksu eest.

 

Author: IFFI

1 thought on “Sõltumatut COVID-19 infot vahelduseks kinnimakstud meedi infole

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga