Facebook Prison vangla
Ajaviide,  Minu-Elu,  Veebindus

30 päeva FACEBOOK VANGLA – taas ulakuse eest karistada lõustakas3 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Olingi juba liiga pikalt ilma karistuseta ning hakkasingi muutuma ulakalt ülemeelikuks tasapisi sealses keskonnas :good:

Seekord siis väänati vähe rasvasemalt kohe esimsel korral. Lõustaka kohtunik otsustas määrata 30 päeva facebook vanglat!

Juhhuuuuu, vähemasti märk taas küljes ning nimi sealse kangelaste nimekirjas punktivõrra kõrgemal.

Aga tegelikuses on lihtsalt JUBE VAADATA SEDA VASSIMIST mis toimub ülemaailma. Kuidas VARJATAKSE TÕDE ja püütakse seda kõike varjata. Selle jutu lõpus on kaks pilti millede eest sain see kord siis BÄNNI. Eks vaadake neid ise ja mõelge.

Olen seal lõustakas lugenud palju infot kus on räägitud ka kuni 90 päeva pikkustest karistustest. Minu isiklik rekord siiani oli 14 päeva. Karistada kokku olen saandu erinevatel meetoditel selle aastajooksul üheksa korda. Nüüd siis nagu väike juubel ehk siis 10 (kümnes) kord. Tasub tähistada seda igaljuhul :good:

Varem kirjutasin selles jutus “Facebook piirab täielikult tõe avaldamist” oma karistusest.

Eks ma jeblan seal veel nii kaua kuniks nad ise mu konto kustutavad. Uut kontot ma küll enam ei viitsi ilmselt sinna luua. Mul on niigi juba miski 7-8 kontot kustutatud või täiesti plokitud juurdepääs. Plokitud on ka 2 IP aadressi.

Nonde IP aadresside plokkimisega on tiba keerulisem luua uut kontot kuid siiski võimalik, törts rohkem nokitsemist ja asi täiesti teostatav :good: Kuna IP aadress ehk kogu selle IP aadressi vahemik lisatakse musta nimekirja siis ei päästa arvuti restart lootuses saada uus IP aadress. See IP aadresside vahemik ja muud selle juurde kuuluv on omaette teema ja seda ma siia küll präät kirjutama ei hakka.

Isiklikult mina tegin järgmised toimingud saamaks uuesti registreerida kontot lõustakasse. Esmalt registreerisin omale uue konto teises sedames kus on absoluutselt eraldi ja teine interneti ühendus ning pärast regamist kustutasin FB seadetes ära sisse logitud masina info koos asukohaga ning logisin välja.

Veidi ajapärast logisin sisse oma igapäevaselt kasutuses olevast seadmest ja kasutasin selleks TOR browserit. Nii tegin mõningad korrad TOR browseriga. Ja siis juba hiljem logisin uuesti sisse igapäevaselt kasutusel oleva tava brauseriga ja hiljem ka mobiiliga. Mõne aja möödudes kustutasin taas kõik sisselogimise andmed ja asukohad ja logisin sealt seadete alt ka kõik seadmed välja.

Selline sikk-sakitamine ajab segadusse FB kontroll roboti ja ta arvabgi, et tegemist teise inimesega kes logib erinevatest asukohtadest ja sedmetest sisse. Ütleme nii, et robot saab aru, et sa parasjagu reisid. Paljud küll väidavad, et lõustakas kontrollivad inimesed kuid akhjuks suurema kontrolli teevad ära siiski erinevad robotid ja botid.

A see on täiesti eraldi teema taas. All olevas lõigus on link mis juhendab ka kuidas ennetada selliseid panniga saamisi. Eks pean selle jälle omal nahal ära testima :good:

Nüüd ongi paras aeg tutvuda järgmise artikliga mis räägib kuidas hoiduda erinevatest karistustest ja bännides seal lõustaka maailmas. Artikel ise inglise keeles aga tänapäeval olemas igasugu erinevad tõlkimise võimalusi. Kuigi jah need automaat tõlkijad on vahepale päris naljakad kuid siiski saab pointile pihta.

Ehk pakkub kellegile veel huvi siis artule ise asub sellel aadressil “How to avoid being blocked by facebook jail” ja kui sul on kavalaid tarkusteri puistata siis pilla need siia kommentaaridesse 😉

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega