Pakuti poolmiljonit raha
Maailmaelu,  Minu-Elu

500 000 eurot! Tänan väga aga ma ei soovi seda raha2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Pakuti mulle siis poolmiljonit euri (500 000€) . Miski päev ilmus lõustaka (facebook)  jutuka(chat) aknasse all pildil olev jutt. Klika vasakul ääres olevale pildile, et seda suurendada lugemiseks. Kui suurendatud pilt ikka on väike siis vajuta klaviatuuril CTRL nupu ja hiire rullikuga muuda suurust. Ära pärast unusta tagasi muuta suurust.

500000 euro pakkuja Marek RahnelAlguses mõtlesin, et plokin ta kohe ära sest analoogseid kirju ja jutte liigub kuhjaga sealses keskonnas ja mujalgi internetis. Kuid siis mõtlesin, et davaiks lähen mänguga kaasa ja vaatan kaugele see asi läheb ja mis sellest välja kujuneb. Antud jutt meie vahel leidis aset 6 nädalat tagasi aastal 2020 umbes novembris . 

To seltsimees Marek Rahnel on ka mu ja paljude teiste sõbralistis, huvitav paljudele ta sellist hala on ajanud??? Kogu tema profiili lehtki tundub ikka üsna kahtlane!

Kirjutas Marek Rahnel mulle pika ja kurva loo nagu ikka tehakse sellistel puhkudel tänapäeval aga millegipärast lõppes kohu suhtlus jube ootamatult!!! Kui ta oli küsinud minult tema advokaadi jaoks minu whatsappi ehk telefoni numbrit ning emaili aadressi ja ma olin vastanud talle, et ma ei kasuta whatsappi ning saatsin talle oma meili aadressi ainult siis pärast seda pole enam ühendust minuga võetud!!?? sad sad 🙁 
 
MIKS!!! …aga seda sellepärast, et ilmselt ei saanud ta minu telefoni numbrit ning sai aru, et mind huiata on ilmselt keeruline aga võibolla olid ka seal muud inimlikud põhjused mida mina ei tea kuid julgen siiski sügavalt kahelda selles, et neid seal oli. Tegemist siiski 99,9% huiamise ja andmete õngitsemise või kättesaamiseks teistel inimestelt, et neid saaks hiljem pahatahtlikult kusagil neti avarustes ära kasutada.
Mul läks koheselt lamp peas põlema kui ta küsis whatsapp numbrit, et advokaat saaks võtta ühendust minuga. Whatsapp teadupärast on ju seotud mu isikliku telefoni numbriga ja mida kuradit advokaad suhtleb sellise ülimalt tähtsa protseduuri ja ametliku paberimajanduse jaoks läbi whatsappi????
 
Ma arvan, et esmalt algsed toimingud tuleks teha siiski meilitsi ning hiljem juba omavahel suheldes võiks liikuda sinna whatsapp kanalile või midagi nii sugust.
 
Igaljuhul ma hoiataksin kõiki kelledele peaks ka analoogne kiri või mida iganes muu siuga jutt saadetama või ilmuma, kus küsitakse sinu isiklike andmeid MITTE NEID KOHE JAGAMA!!! UURIGE ESMALT VEIDI TAUSTA Isegi soovitan kasutada mitte oma isikliku meili aadressi esimesel korral. Tänapäeval võiks inimesel ikka olla 2 meili aadressi vähemalt kasutusel. Üks siis on siis see isiklikum ja ametlikum ning teine aadress muu sodi ja pahna jaoks. Kuhu iganes sa registreerid ennast või sisestad oma meili siis 100% hakkad sa saama sealt hiljem igasugu pahna ja reklaami oma postkasti.
 
Kokkuvõtvalt murdus taas mu lootus saada miljonääriks ja pean ikka taas tööd edasi orjama ning oma makaarikuid nosima 😀 

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega