teletubbies
Maailmaelu

Antennid pähe ja levisse…2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Antennid meie tuleviku elu

Võib olla olen ma taas millestki jube valesti aru saanud aga mina näen tuleviku küll põhimõtteliselt nagu teletups kellel on antenn peas ning oled nähtav kõigile ja kus liigud ning oled.

See on küll juba tiba vana uudis aga jäi lihtsalt taas nettis kolades ette ja tõmbas uuesti harja punaseks. Artikkel asub ise sellel aadressil https://www.err.ee/1149441/mkm-tahaks-turvakaalutlustel-keelata-isikustamata-konekaardid  mis kopsiku podisema ajas.

No joobanõirõõba pljäät… polegi enam miskit privaatsust varsti, kõike mis teed või kus oled jääb maha sinust jälg ja saadakse kontrollida kõiki sinu tegemisi ja käike või juba ka siis reaalajas jälgida. Loomulikult see võimalus on juba olnud aasta kümneid olemas tegelikuses aga nüüd tahetakse see samune pooleks aetud P**** karv veel omakorda pooleks ajada.

Kõvad tegijad ja halvustama teisi on see idiootne EU liit number üks. Usinasti keelustavad ja sanktsioonitavad  toda Hiinat nii mis kole selle 5G ja muude seal leiutatud asjade osas, et nod pilukad rikuvad igasugu ja kõikvõimalike privaatsus ja jälgimise asju ja seadusi. A mida vittu te ise nüüd leiutate, kuradi ahvid raisk!!! Kas see ei ole siis põhimõtteliselt 1:1 olukord tulemas???

Ma olen üsna kindel, et see on vaid aja küsimus kus varsti on kõikjal kaamerad mis jälgivad inimeste voogusid ning skännivad nonde nägusid ning võrdlevad ja tuvastavad andmebaaside põhjal inimesi ning siis otse loomulikult registreeritakse see kogu infokompott kuhugile andmebaasi taas. Hiinas on selline süsteem juba pikemat aega teatud kohtades kasutusel! 

Soovitan vaadata dokumentaal filmi nimega “HIINA VÕIMU ALL” kus on ülimalt hästi näha meie tulevik.

Et siis kaotame ära kõik lihtsalt kasutatavad asjad(anonüümsed SIM kaardid) ning teeme elu veel keerulisemaks ja raskemaks. Kusagilt veebist või telest jäi ka kõrvu selline jutt, et plaanitakse maksustada teatud määral ka nod tasuta veebikõned(whatsapp, skype, viber jne.) kuna inimesed kasutavad noid teenuseid tohutul määral suhtlemiseks. Otseloomulikult, jälle jooksevad ju tohutud miljardid noil “väikese sissetulekuga kes ei jõua banaanigi lastele osta” rikkuritest orbikutle taskutest mööda! Maksa siis interneti eest pluss veel ka kõnede / sõnumite eest eraldi, aitähh – vahvad olete.

Aga õnneks on olemas ka veidi tumedamad tegelased kes leiutavad kiirelt vasturohtu kõigele. Hetkel on üldkasutatav võimalus veidi segada oma jälgi VPN (virtuaalse privaatse võrguga) abil. Aga vajadusel nokitakse ka sealt kõik jäljed välja.

Suurimat anonüümsust ja privaatsust pakub hetkel siiski kui kasutada TORi tooteid ning erinevaid kanaleid ja sebida ringi mustas veebis.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega