anydesk
Abi-Info,  Linux,  Tarkvara

ANYDESK – kontrolli kõike, kõigega, kõikjalt2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Inglise keeles kõlab selle junni ametlik slogan sedasi “AnyWhere. AnyTime. AnyDesk” Ametlik veebileht aadressil https://anydesk.com/

Minu arvates on see PARIM lahendus asendamaks TEAMVIEWERit või kõiki teisi analooge. Kuna see ei kasuta põhimõteliselt üldse arvuti resursse, töötab täiesti märkamatult kõikides seadmetes ning ülikiirelt. Usun, et enam keegi sissehelistamisega interneti enam ei kasuta ja interneti ühendus on vähemalt 1 mib/s

Tegemist on programmiga/rakendusega/takvaraga (või kuidas kellegile meeldib seda nimetada) millega saab ühenduda läbi interneti ühest seadmest teise seadmesse. Põhjused miks seda teha on palju ning erinevaid ning kõneall olev junn võimaldab teha erinevaid vigureid. Näiteks põhilised asjad

Kaugabi osutamine – saad näiteks hiinast läbi interneti oma vanaema seadet kontrollida täpselt nagu istuksid ise tema arvuti taga.

Failide vahetus – otse ühest seadmest teise, ei pea kuhugile ülesselaadima ja siis sealt hiljem allalaadima. Samas võid ise omast seadmest lehitseda teisest seadmest faile ja need omale allalaadida.

Suhtlemine – loomulikult ei puudu ka sellel jubinal CHAT võimalus.

Pluss eespool kirjeldatule annab seda ANYDESK junni seadistada väga erinevalt ja anda erinevaid õigusi ning juurdepääsu õigusi. Näiteks kui omad mitmeid seadmeid siis saad seadistada need kõik paroolide alla ja tagataustal lubada otse privaatse ühenduse, nii ei pea alati andma nõusolekut ja pääsed ise oma seadmetele vabalt juurde.

Kasulik näiteks kui mõni tuttav kurdab, et ei saa millegagi hakkama.. Lase paigaldada anydesk, paigaldus maksimaalselt võtab aega 1 minut, seadistada pole miskit vaja, pärast installi annab ta sulle aint oma masian aadressi mis koosneb üheksast numbrist ja lubab juurde pääsu kui ettetuleb vastav aken….voilaa ja nii lihtne see ongi. Teamviewer ja muu sellised analoogid olid/on kohmakad ja vajavad seadistamist veid alguses.

Ma lausa julgeks soovituslikult kohustada kõiki mitmete seadmete omanike seda paigaldama oma kõikidesse seadmetesse, siis on alati ülevaade ning iga kell ja kus iganes gloobuse punktis viibid juurdepääs oma seadmetel.

Omal on mul 7 seadet omavahel ühendatud. Pildil on näha 5 seadet, 2 seadet on veidi privatsemalt seadistatud ja ühendatud laugh Nagu näha siis on mul seal ühenduses tablet, läpakas, TV-Box, mobiil ja veel üks tablet. Salajases võrgus on üks laua arvuti ja veel üks mobiil.

 

ANYDESK-device-list

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega