binance-bank-card
Rahamaailm

Minu esimene krüptoraha pangakaart on käes | BINANCE Bank Card1 minut kulub aint lugemiseks

Lõpuks jõudis kohale mu esimene krüptoraha pangakaart BINANCE käest. Ootasin oma kaarti saabumist natukene alla kuuaja, tellisin selle omale 10 mai. Olen lugenud erinevat info kus kasutajad on kirjutanud ka juba paarikuulisest ootamisest.

Hetkel veel on testimata see kaart isiklikult aga BINANCE ise kirjutab ja ka teistes krüpto gruppides olen lugenud, et antud kaartiga saab toimetada täpselt samamoodi nagu tavalise pangakaartiga. Maksta poes või kus iganes on kaardimakse võimalus, kas siis viipega maksmine või pinkoodiga. Saab maksta internetis kaupade eest nagu tava pangakaartigagi ning veel pidavat saama automaadist raha välja võtta. Automaadist raha välja võtmise kohta mul ka info puudub veel.

Muidugi olen lugenud erinevaid postitusi kus osades kohtades kaartiga maksmine ei õnnestu (seda just eestis ja just tanklates mõningates) aga enamasti pidavat töötama.

Kirjutan nendest eespool mainitud võimalustest kindlasti siis kui olen need kõik omal nahal ära kogenud. Olen ka suht skeptik ja ennem ei usu kui ise näen või proovin rofl TESTITUD need toimingudLOE SIIT TULEMUSI

Aga selline siis näeb välja füüsiline kaart minul.

Samas on võimalus teha ka omale virtuaalne pangakaart BINANCE keskonnas, et maksta internetis nii kaua kuniks tuleb kohale füüsiline kaart.

Kuidas ma alustasin ning üldise ülevaate leiad sellest postitusest KLIKKA SIIA

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega