binance
Rahamaailm

BINANCE! väikese lisatasu teenimise võimalus kus iganes sa oled6 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Binance aitab teenida tiba lisa sissetulekut.

EI OLE TEGEMIST üleskutsega või kellegi värbamisega kuhugi püramiid süsteemi nagu suur osa kõikjal sotsiaalmeedia postitustest viimase ajal. Pistan kirja oma nädalase kogemuse / emotsiooni / arvamuse. Keegi ei pea ega ole kohustatud võtma kasutusele kõnealla tulevat krüptovaluutaga kauplemise platvormi. Soovi korral lugege lihtsalt läbi ja otsustage ise edasi mida soovite teha. Selles jutus kirjutan lühikese ülevaate ja ei lasku detailidesse, lihtsalt põgus ülevaade millega tegu. Edasised postitused teen juba detailsemalt kuidas mis sealt toimub ja kuidas toimetada.

Haarame aga siis härjal kohe sarvist kinni… Tegemist on BINANCE nimelise krüptovaluutaga kauplemise platvormiga. Kui sa ei tea mis asi on krüptoraha siis klikka SIIA ja loe wikist ning igasugu lisa infot leiad googlest kui sisestad märksõnaks “krüptovaluuta” näiteks.

Ülilühikene eelugu sellele oleks, et miski vast 10+ aastat tagasi sai ka proovitud kätt aktsiatega kauplemisel kui asi jäi seisma selle taha, et ei olnud to aeg võimalik kasutada eesti pankasid. Nüüd nägin nädalajagu tagasi ühte ekraanipilti kuidas pappi on võimalik lihtsalt kasvatada. Võib olla oleks see mind jätnud suht külmaks kuna tänapäeval on analoogseid kohti oioioi kui palju ja suurem osa neist on puhas petu kaup ja huijamine. Aga kuna tegu oli mu suguvõsast inimesega mis tekitas ka teatud määral kohe usaldust siis uurisin guugel-muugeldades veidi asja täpsemalt ja sattusin kohe esimese lingina selle otsa https://bitcoinkeskus.com/binance-arvostelu-kokemuksia/ Tegemist on soome keelse arvustuse ja kogemusega kuid sellest piisas mulle täiesti, et langetada otsus ja proovida uuesti kätt selles kauplemise maailmas. Seda korda siis krüptorahaga.

Mõeldud-tehtud! Sai siis kiirelt paigaldatud vajalik tarkvara arvuti ning avatud sinna ka loomulikult konto. Mida ma nii sama ikka jõllitan noid graafikuid kuidas rahanumbrid jooksevad!

Esmalt tuleb luua sinna oma konto mis päris nii sama ei ole, et kasutajanimeks paned “aua” ja parooliks “saba” Konto avamine võtab omajagu aega ning vaja on läbiteha mitmeid protsetuure ja saata erinevaid ametlike dokumente, et tõestada oma isikut. Seda kõike ikka selle pärast, et tegemist ei ole mingi võltsi ja pättide karjaga.

Konto registreerimiseks vajad oma isikut tõestavat pildiga dokumenti (pass, id-kaart, autojuhiload) hiljem vajad veel mõnda arvet näiteks üüri, elektri vms. kuni 3 kuu vanust, et tõestada aadressi. Oma isiku kinnitamise protseduuri ajal on vaja ka kas veebikaamerat arvutis või siis kasuta selleks mobiili. Kui need asjad olemas siis võid alustada konto avamise protseduuriga. Sisesta kõik vajalik isiklik info, laadiüles pildid oma isikut tõendavast dokumendist ning ennem lõpetamist on vaja teha veel protseduur veebikaameraga kuis pead näitama oma nägu ja seda siia sinna liigutama. Kui need asjad valmis siis saadad oma taotluse ära. See vaadatakse üle maksimaalselt võib see aega aega võta kuni 3 päeva. Kui see on heaks kiidetud siis võid saata ära ka valmis pandud arve aadressi tõestamiseks. Selle kinnitamine käis minul ruttu, mõne tunniga.

Kui sa oled oma taotluse saatnud ära ülevaatmiseks siis võid juba ka investeerida esimesed summad raha sinna ning alustada kauplemisega. Nii kaua kui konto on heaks kiitmata siis on teatud piirangud peal kontol nagu näiteks raha summa suurustel. Aga vaevalt ma usun, et sa sinna esimesel korral kohe tuhandeid hakkad sisse taguma.

Ma pritsisin algatuseks sinna 15€, et vähe tutvuda ja uurida süsteemi. Kuna kitsas oli pihus siis ei kannatanud ka esmalt suuremat summat panna aga nüüd nädalase positiivse kogemuse põhjal võin öelda, et esimene summa võiks siiski olla suurem ehk alates näiteks 100€ Loomulikult piisab ka soenduseks 50€ aga miks ka mitte alustada peenema summaga nagu mina. Kui ma nüüd mäletan veel täpsemalt siis vist 15€ oligi miinimuum summa mida sai sisse panna.

Raha saab kanda sinna kas läbi panga konto või siis otse pangakaarti pealt. Otseülekanne pangast on TASUTA kuid see võtab aega 1-2 päeva. Kaartiga liigub raha koheselt kuid sellel on teenust tasu 1.8 ehk kui ma lisasin sinna 25€ võeti teenustasuks 45 senti. Arvele tuli mul 24.55

Binance Deposit

Suurema summa asja point on selles, et siis on võimalus osta rohkem erinevaid valuutasid ja nendega mängida seal. Selle ma sain selgeks oma nädalase kogemusega. Päeva pärast lisasin veel sinna 25€ ja siis sain ka juba veidi rohkem tegijana ennast tunda. Suurema summa point on ka selles, et kui seal nende valutsidega kaubelda siis ona ka seal teenus tasud, ehk kui pistad sinna väikese summa ja kukud usinasti neid ostma ja müüma siis söövad teenustasud kiirelt su summa ära.

Hetkel veel ei ole päris selge kuidas seadistada seal see automaatne kauplemin, et saaks ikka normaalselt teenida. Siia maani ma kauplesin manuaalselt ehk siis passisin ise peale kuidas hind liikus ja vastavalt sellele sooritasin tehinguid. All pildil väike tehingute näidete pilt.

15+25=40€ olin kokku investeerinud. Kuna mu eesmärk oli esmalt veidi õppida tundma antud keskonda siis ei pannud ma veel põhirõhku kauplemis hindadele ja müüsin suht ruttu maha kui hind natsagi oli tõusnud. Kuna ka tehingutelt võeti teenustasu siis kokkuvõtvalt ma vaikselt enamasti hävisin oma rahaga. Vahepeal oli summa pea 45€ aga siis vahepeal tuli mulle teade, et mu konto on heaks kiidtud ning siis ma tegin kiire lõppmüügi. Müüsin kõik oma valutsi maha kahjumitega sest viimased päevad kukkus kolinal kogu krüptovaluuta hinnad (see moment oleks just pidanud investeerima juurde, et osta odavalt valutsi kokku ja hiljem suure kasumiga saanud müüa). Mu soov oli ära testida antud keskonnas kuidas toimiv sealt raha oma isiklikule panga arvele kanda. Kõik toimis nagu lubatud ja oligi raha 24h jooksul uuesti tagasi mu arvel.

Selline pisikene põgus ülevaade antud süsteemist ja kui sa lugesid siiani selle jutu ära siis ma usun küll, et ma suutsin sind veidikenegi veenda, et tegemist ei ole PETTUSEGA nagu seda võid ise ka juurde lugeda internetist kasutades otsngut. Etteruttavalt ütlen, et järgmises jutus kirjutansealsest turvalisuse võimalustest oma kontole mis on üli tähtis oma konto kaitseks.

Eks ma jõudumööda üritan hakata siia postitama detailsemat infot kuidas seal miski töötab ja kuidas mida teha.

Kui sul tekkis huvi ja lisa küsimusi siis võid neid siia jätta kommentaaridesse või siis saata otse mulle KONTAKT vormi kaudu ning ma püüan abistada nii kuidas suudan ja oskan.

Vast oleks ka asjakohane, et kui sa otsustad nüüd ka liituda siis oleks vist päris aus tänutäheks paluda kasutada registreerimiseks minu referaal linki. See oleks parim tänu minule sinu poolt 😉

Klika järgmist linki ja LIITU BINANCEGA: https://www.binance.com/en/register?ref=151599986

Binancel on olemas ka oma pangakaart mille saab igaüks TASUTA tellida kui on olemas sealne konto. Loe pangakaarti kohta KLIKATES SIIA

3 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega