spammer
Linux,  Server,  Tarkvara,  Veebindus

Domeenide omanikele HOIATUSEKS1 minut kulub aint lugemiseks

Kas just hoiatus aga siiski juhin tähelepanu inimestele kes omavad domeene(veebilehe aadress) ,et ärge jumala eest makske mingisugust raha allpool kirjeldatud maksenõuetele. Usun ka siiralt, et domeeni omanikud saavad ka ise aru, et selline süsteem on puhast PETTUS kuna domeenid registreeritakse kindlas keskonnas ja igasugused maksed/pikendused toimuvad sealses keskkonnas mitte ei saadeta arveid läbi kodulehe tagasiside vormi kaudu või e-postile !!! laugh rofl dash

Mulle on viimase poole aasta jooksul mitmeid kordi saadetud minu kasutuses olevate erinevate domeenide kodukatelt analoogseid maksenõudeid. Iga korraga muuduvad need aina kurjemaks sisu poolest. Klikkides kirjas antud lingil https://domainregister.ga/ avaneb nagu suht päris originaalne ja ausana tunduv veebileht, isegi domeen on ligilähedane sellisele süsteemile. Esimene häirekell on kohe, et ma ei näe antud veebilehel miskit märget, et tegemist on minu domeeniga ehk siis näiteks ei leia ma domeeni nime iffinland.info !!!???  Teiseks kui klikin PAY NOW  nupul siis pean hakkama uuesti täitma kõike oma isikliku infot justkui hakkaksin registreerima omale uut domeeni.  Tegemist on siis täieliku pullisitaga, saatke kohe prügikasti selline saast.

Saatsin kirjas märgitud meiliaadressile vastuse “FUCK YOU SPAMMER”  ja sain vastuseks, et sellist meili aadressi ei eksisteeri….

Siin all on pilt minule saadetud kirjast (klika pildil suurendamiseks) mustade triipude alla on minu kasutuses olev teine domeeninimi.

domainregistre

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega