e-raamatud
Ajaviide,  E-Raamatud

raamatud-M

Tagasi-tähestiku-valikusse

 

 

Mõrvakatse (Anatoli Bezuglov, Juri Klarov)
Anatoli Bezuglov ja Juri Klarov, juristidest kirjanikud, on lugejale tuttavad juba hulk aastaid. Kui neid võrrelda, siis viljakam on olnud jurist Anatoli Bezuglov, kelle sulest on ilmunud üsna palju, peamiselt õigusalase propaganda valdkonda kuuluvaid teoseid. A. Bezuglovi ja J. Klarovi koostöö viljana ilmus 1967. a. kirjastuse "Moskovski Rabotši" väljaandel jutustus "Hitrovo turu lõpp", milles käsitletakse Moskva kriminaaljälituse tööd aastail 1918-1919 ja 1969. a. ilmus selle järg, jutustus " "Võõrandamise ajal", kus on juttu kriminaaljälituse tööst nepi päevadel. 1973. a. ilmus autorite romaan "Mõrvakatse". See avaldati nii ajakirjas "Oktjabr" kui ka eraldi raamatuna.
Minu võitlus (Mein Kampf) (Adolf Hitlr)
keeltes. Mõnel pool on ta avalikult tunnustust leidnud juhtimisõpikuna, mõnel pool tunduvad juhtijad vaikimisi just sellest juhinduvat, mõnel pool hirmutavad sellega lapsi. «Tarkust tuleb võtta ka vanakuradi enda suust», on öelnud üks suurmees. Püütagu siis tarkust ja kainet meelt leida ka sellest tagasihoidlikust heas tahtes tehtud ümberpanekust eesti keelde. Margus Lepa
Miks nad ei kutsunud Evansit? (Agathe Christie)
Kohaliku vaimuliku poeg Bobby Jones ja külakese arst dr Thomas leiavad golfi mängides kaljudelt alla kukkunud mehe. Hetk enne surma, tuleb mees teadusele ning küsib: "Miks nad ei kutsunud Evansit?" Surm läheb kirja õnnetusjuhtumina. Veidi hiljem pakutakse Bobbyle tasuvat töökohta Lõuna-Ameerikas. Kui noormees sellest keeldub, segab keegi ta õllesse morfiumi. Nii algab Christie 1935. aastal kirjutatud romaan pastori poja Bobby Jonesi ja leedi Frances Derwenti (Frankie) peadpööritavatest seiklustest.

Tagasi-tähestiku-valikusse

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega