e-raamatud
Ajaviide,  E-Raamatud

raamatud-S

Tagasi-tähestiku-valikusse

 

 

Seest välja (Aigar Säde)
Raamatu peatükid: Mis on edu saladus?, Takistused eluteel. Milleks?, Südamemaja meditatsioon, Vaimne mürk. Mis see on?, Pettumuste energeetikast, Kosmosesõdadest ja eetikast, Usaldusest ja kontrollist, Austusest ja põlgusest, Miks inimesed kardavad vaimsust?, Vaegnägemisest, Euroopa - vabadus või hingevangla?, Varaste maailmast, Sissesõitudest ja ärategemistest, Orjastamine toidu kaudu, Parasiitlusest, Nõidade sõda, Ilmakaartest, Enesetähtsuse meditatsioon, Sõnamisest - Tähtedest, Sõnamisest, Illustratsioonid tekstidele, Mõningaid pilte kristalltehnoloogiast
Suurupi aare (Aleksander Lipp)
Romaani sündmustik keerleb Oktoobrirevolutsiooni eelõhtul Suurupisse peidetud aarde otsimise ümber, tegevus aga kandub Eestist teistessegi maadesse ja maailmameredele, kus juhtub mitmesuguseid seiklusi.
Suvorov. 1730-1800 (Aleksander Vassiljevitš)
Aleksander Vassiljevitš Suvorov põlvnes vanast vene aadlisoost. Tema vanaisa Ivan Grigorjevitš seisis juba Peeter I ajal riigiteenistuses. Tal oli silmapaistev koht. 1709. aastal (teiste andmete järgi 1705. aastal) sündis tal poeg Vassili. Vastsündinu ristiisaks oli Peeter ise. Hiljem, kui ristipoeg oli saanud viieteistkümneaastaseks, võttis tsaar ta enese juurde tentsikuks ja tõlgiks (Peeter I “tentsikud” olid tõeliselt tema käskudetäitjad adjutandid). …
Surmavaenlase vastu (Alfred Käärmann)
«Eesti taasvabanemine ei toimunud ilma vereohvriteta. Eesti vabaduse altarile on ohvriks toodud kõigi nende veri, kes kaitsesid Eestit surmavaenlase hävitustöö eest 1941. aastal. Hiljem võideldi surmavaenlase sissetungi vastu Narva rindel, Sinimägedes, Tartu all, jätkati lootusetut võitlust Eesti metsades viimse meheni. Saatjaks kõigi surmavaenlase poolt hukatute veri, küüditatute piinad ja hauad Venemaal, kümned tuhanded hävitatud Eesti kodud üle maa. «Kes meist ellu jääb -- see teatagu tõtt, siis kui aeg selleks tuleb.» Need palju kordi kuuldud sõnad mu kaaslaste suust on mulle volituseks ja kohustuseks, et avaldada seda, mis muidu kaoks koos minuga.» Alfred Käärmann (1922) on sündinud Harglas, õppis 1939-1943 Valga Tööstuskoolis. Oli Omakaitse liige, 1944 mobiliseerituna Saksa sõjaväes. Nõukogude okupatsiooni naastes hakkas end varjama koduümbruse metsades, sai 1945. a. haarangu ajal raskelt haavata. Arreteeriti 1952. a. ja mõisteti järgmisel aastal 25 aastaks vangilaagrisse koos viieks aastaks asumisele saatmisega. Oli laagris 1968. aastani. Alles 1981. a. sai ta elamisloa Eestis.
Sinine lind (Anna Jürgen)
Indiaanlaste poolt röövitud poisi kohanemise lugu 18. sajandi Ameerikas.
Sherock Holmesi jutud I-V (Arthur Conan Doyle)
Täielik Sherlock Holmesi lugude kogumik kahes köites. Esimene köide sisaldab järgmised lood: Etüüd punases; Nelja märk; Sherlock Holmesi seiklused; Sherlock Holmesi memuaarid; Baskervilleide koer. Arthur Conan Doylei kunagi oma lõbuks ja palgatöö lisaks kirjutatud lood on tänapäeval klassikaks saanud ja tõlgitud terves maailmas. Tema kangelased Sherlock Holmes ja doktor Watson on paljudele lugejatele sedavõrd omaseks saanud, et Holmesi nimele tuleb veel praegugi kirju, kus talt palutakse abi ühe või teise juhtumi lahendamisel. Nii Ameerika Ühendriikides kui ka Suurbritannias tegutsevad Sherlock Holmesi ühingud, mille liikmed püüavad oma iidoli riietumisstiili jäljendada ja uurivad põhjalikult kõigi kirjeldatud juhtumite tagamaid. Käesolevas raamatus püüame anda ühtede kaante vahel poole Sherlock Holmesi kuulsatest juhtumitest.
Sherlock Holmesi memuaarid (Arthur Conan Doyle)
1887. a. kirjutas noor Southsea arst Arthur Ignatius oma viletsale palgale lisa teenimiseks jutustuse «Etüüd punases». Esimest korda astus lugejate ette detektiiv Sherlock Holmes, kes ravis igavust kuritegude uurimisega, ja kui piisavalt huvitavaid kuritegusid parajasti ei olnud, siis ka viiulimängu ja kokaiiniga. Nüüdseks on ta kindlasti kõige tuntum detektiiv maailmas ning tema seiklustele elavad kaasa üha uued põlvkonnad. Kindlasti on selles oma osa Conan Doyle'i raamatute põhjal tehtud filmidel ja telesarjadel ning 19. sajandil tegutsenud Sherlock Holmes on tänu neile muutunud vägagi tänapäevaseks kangelaseks.
Sherlock Holmesi märkmeraamat (Arthur Conan Doyle)
Kuulsa kliendi mõisatatus Kaame sõduri mõistatus Mazarini kalliskivi mõistatus Kolme ärkliga maja mõistatus Sussexi vampiiri mõistatus Kolme Garridebi mõistatus Thor Bridge'i probleem Lõvilaka mõistatus Looritatud üürniku mõistatus Shoscombe Old Place'i mõistatus Pensionärist maalermeistri mõistatus Tõlgitud raamatust: The Penguin complete Sherlock Holmes
Sherlock Holmesi seiklused (Arthur Conan Doyle)
Kõigi aegade kuulsaim detektiiv! Sherlock Holmes on kõigi aegade detektiivide eeskuju. Tema austajad on nii lojaalsed, et isegi tänapäeval kuuluvad tuhanded inimesed kõikjal üle maailma temale pühendatud klubidesse ja seltsidesse. Selles raamatus on kolm Sherlock Holmesi kuulsat juhtumit - PUNAPEADE LIIGA, TÄPILISE PAELA SALADUS ja SEIKLUS COPPER BEECHESIS. Nüüd on teil võimalus kuulsa detektiiviga jõudu proovida, kui tõendeid koguneb, kahtlus suureneb ning põnevus ja oht üha kasvavad.
Sherlock Holmesi tagasitulek (Arthur Conan Doyle)
Sherlock Holmes on jälle vaba, et pühendada oma elu väikeste huvitavate probleemide uurimisele, mida Londoni mitmekesine elu nii ohtrasti pakub.

Tagasi-tähestiku-valikusse

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega