elu-muutev-otsus
Covid-19,  Maailmaelu,  Minu-Elu

Elu muutev otsus – Täna lõpuks sain selle teada siis1 minut kulub aint lugemiseks

Olin seda “elu muutev otsus” infot või teadet oodanud juba pikka aega nii umbes pea aastakese. Teadsin, et see tuleb varem või hiljem ning olin ja olen ka hetkel selleks valmis.

Umbes kaks ja pool kuud saan veel elada sellist elu nagu olen siiani igapäevaselt elanud, oma kindlad harjumus pärased rutiinsed tegevused, käimised ja olemised. Alates esimesest detsembrist (1.12.2021) see aasta siis muutub minu elu täielikult.

Loomulikult ma eriti ei taha uskuda, et see nii lõppeb see aasta aga elame ja näeme. Ma ei suuda saada siiani aru inimestest kes selle FAKING DEBIILSE JAMAGA KAASA LÄHEVAD – usuvad kõike mida räägitakse, alluvad genotsiidi korraldustele, lasevad sissetoppida omale seda soga ja tagatipuks rikuvad ka oma laste elusid…IDIOODID OLETE!!!

Aga sellest mis eelmises lõigus oli ei olnudgi plaanis kirjutada. MINU ELU MUUTEV OTSUS mida siis kaua ootasin on järgmine:

Töökohas tuli siis täna amatlik teade, et alates 1.12.2021 ehk siis esimene detsember see aasta ENAM ILMA VANTSINEERIMATA TÖÖLE EI PÄÄSE!!! Meyer-Turku-Only-Vaccinated-1_12_2121

Vaata sama teksti teistes keeltes KLIKKA SIIA

Minu arvamust kogu sellest PASAST võite lugeda siinsetest juttudest klikides SILDIL COVID-19 kus on mitmeid jutte minu arvamustest ning mõtisklustest.

Sellel teemal ma kirjutan veel päris palju siia kuidas asjad kulgevad. Hoia silm peal kui sulle pakub see teema huvi.

LISA INFOT ANTUD TEEMAL ERINEVATE LINKIDE NÄOL:

Aki Lakiapu | Ossi Tiihonen | Laki takaa vapauden – Tunne oikeutesi | FB arutelu selle teemal |

EU resolution 2361/2021 ehk siis otsus mis keelab vaktsineerimata inimeste diskrimineerimise

Kas võib tööandja küsida töötajalt vaktsineerituse kohta? 8 küsimust

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega