Maailmaelu,  Veebindus

Facebook – on surnud2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Facebook on lõpuks surnud. Lõpuks ometi näidati ahvile koht kätte, tõmmati maha see idiootne koht. Plus sellele veel instagram, whatsapp. Veel on jäänud järjekorda google ja youtube. Tuleb ka nende aeg veel varsti.

Etteruttavalt mainin poole sõnaga ära, et FACEBOOKi ehk maakeeli LÕUSTAKA päevad on varsti üldse loetud. Ehk siis see pasauk lõpetab ära oma tegevuse või, et kaotab oma kuulsuse. See on oma aja taas ära elanud!!! Jätke see meelde ja näete ise …ei ole see vandenõu teooria!!!

Mustas või siis tumedas veebis (Darkweb) kirjutati ammu sellest plaanist, et tuleb koht kätte näidata sellele tatnokale. Nüüd siis on see käes. Plus kõigele sellele on häkkerite foorumis müügis 1.5 miljardi kasutajate kõik andmed.

Andmed müüakse kas lunaraha vastu zukermanile või siis toredale tegelasele kes kasutab neid hiljem. Näiteks siis kui lõustakas miski ajapärast uuesti püsti pannakse. Huvitav saab see kõik olema sest sõda on välja kuulutatud. Facebook on nüüdsest rünnaku all.

See kevadine 500 miljoni kasutaja konto andmed oli selline väike näpu soendus elumeestele. Nüüd siis võeti ette asi veidi rasvasemalt.

Tõesti mul on NIII HEA MEEL, et see kõik juhtus. Kujutan ette seda paanikat mis toimub instagrami, lõustaka pededel kes ei sa oma haiget lõusta sinna enam postitada laikimiseks. Kuan sellistel jobudel polnud ka interneti (lõustakas oligi kogu internet neil) siis hakkavad toimuma ilmselt massilise enesetapud laugh

Kirjutasin mõni aeg ka ise sellest mõnda aega tagasi, et nondest IT gigantidest selles juttus IT Gigandid – pistke-oma-pead-ja-kogu-endi-kupatus-sinna-samma-nagu-pildil ja soovitasin loobuda nendest teenustest. Oli plaan selle 2021 aasta lõpuks noist loobuda.

Järk-järgult olen üle läinud ja mul on omal isiklikud teenused olemas. Mul suht suva nende teenustest kas nod eksisteerivad enam või ei.

Aga siia allapoole paar pilti, näiteks on juba müügis facebook.com domeeni nimi. Ostke see ruttu ära ja saate hiljem selle tatnok zukermannile maha müüja miljardite eest laugh

Siin all pildid häkkerite foorumist kus müüakse lõustaka andmebaasi

Link antud artiklile https://www.privacyaffairs.com/facebook-data-sold-on-hacker-forum

One Comment

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega