FACEBOOK CENSORED
Maailmaelu,  Minu-Elu,  Protestid

FACEBOOK piirab täielikult tõe avaldamist2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

 

Piltidel on kommentaar all ja vist rohkem polegi vaja siia juurde midagi detailsemalt kirjutada. Sain siis kommentaari eest 7 päeva igasuguse postitamise ja laikimise PLOKI lõustakast. Et siis küsiti kes on pildil ja mina kommenteerisin “Ahv raisk!?

Okei, ma saan aru kui ma varem päris julmalt ja otse ning ropult kommenteerisin ja sain erineva pikustega plokeringuid siis antud kommentaari eest saada 7 päeva … mul pole enam sõnu. Asi polegi antud kommentaaris ja sõnumis kui üldisemas pildis mis toimub praegu ülemaailma.

Ma tõesti enam ei tea… kas keegi julgeb veel väita, et kõik on maailmas normaalne??? Ei toimu mingeid piiramisi ja piiranguid?! Ei toimu mite mingisugust diskrimineerimist ja muul moel vabaduse piiramist?! Ei sunnita peale vale infot ja räägitakse 100% täpselt nii kuidas asjad on tegelikult???

Vaatan kaua mu konto veel seal lõustakas vastu peab?! Ennustan, et hiljemalt sügiseks on see sealt kustutatud laugh Tõesti mul on ka suva kas ma oman enam seal kontot või ei… Ennustan, et vana hea facebook on kadunud ning selle hiigelajad on läbi. Normaalsed inimsed lahkuvad juba praegu sealt ja/või loovad uusi kontosid alternatiivsetele platvormidele kus on säilinud demokraatia ning ei piirata sõna vabadust.

Sinna lõustakasse jäävad alles AJUPESTUD DEBIILIKUD JA VAKTSIINI NARKARID

Loe lisa siit alternatiivsete platvormide kohta

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega