fakebook
Maailmaelu,  Tarkvara,  Veebindus

FACEBOOK – tulevik ning sinu turvalisus, on see seda väärt?4 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Facebook ehk maakeeli lõustaraamat, pea kolm miljardit…. kohutav number onju!!! Ja seda enam kui see number näitab päevast külastatavust!!! Kohutav kasutajate määr mis seda veebilehte päevas läbib.

Plaanis on kirjutada veidi mõtteainet teile just paar päeva tagasi toimunud lõustaka maas olemise suhtes ehk siis kui see lõustakas oli pikalt tunde kätte saamatu. Selle tagajärjel nägite ka nüüd ise, et miski ei ole jääv ja võib kaduda sekunditega. Seekord veel õnneks ilmus see tagasi kuid järgmine kord võibgi see kaduda täielikult. Loe antud jutt läbi ning mõtiskle veidi endamisi seda teemat ja tee omad järeldused ning vajalikud muudatused.

Facebook ehk lõustakas- Kogu su elu on sinna ülesehitatud ning aastatega on laaditud sinna pilte ja videosid. Kelledel on seda vähem ja kelledel seda rohkem. Kas sul on seal olevatest piltidest ja videodest omale tehtud kuhugile ka tagavarakoopiaid???

Ah, et miks?! Vot kui nüüd järgmine kord juhtub sama asi ning mustema tsenaariumi korral see enam ei tulegi tagasi ja on nii öelda “sõrme nipsust” kadunud ühel hea päeval kõik sinu pildid, videod ja muud informatiivsed postitused. Siis pole sul enam mitte ühtegi võimalust taastada oma materjale.

Pole sul ka enam mitte kellegi poole pöörduda ja küsida või nõuda tagavarakoopiaid oma infost. Oledgi ilma nagu peni pehmest leivast!!! Usute te jätkuvalt või olete sellele kunagi mõelnud, et kas onu zukerman HOOLIB ÜLTSE SEALSETEST KASUTAJATE INFOST JA PRIVAATSUSEST!!!??? Julgen üsna kindlalt väita ET EI HOOLI JA TAL ON SUHT SUVA, tema eesmärk on aint raha ja kasutajate ära kasutamisel selle teenimine.

Teine oluline info/mõtte aine mida soovin jagada teiega on siis selle lõustaka tulevik. Präät kindlasti te naerate ja peate mind jälle hulluks ning vandenõu teoreetikuks aga teavitan teid, et lõustakas on oma hiigelaja ära elanud ning selle populaarasus järjest kahaneb. Asemele tulevad uuemad moodsamad ja kasutajate privaatsus arvestavad platvormid. Paljud on juba hetkel kasutusel ja toimub nende edasi arendus jõudsalt.

Ehe näide selleks võiks olla google kunagine populaarne teenus ORKUT. Oli see ju omal ajal tohutu kuum koht. Tuli facebook ja see ORKUT hääbus vaikselt. Loe ORKUTi kohta vikipeedisat sellet lingilt

Soovitan soojalt teha oma sealsetest piltidest ja videodest ning muust vajalikust tagavara koopiaid. Avage omale uued kontod alternatiivsetel platvormides. Juhul kui see juhtub siis ei ole tee nagu pimedas toas vaid saate kusagilgi kellegagi kontakti ja suhelda.

Tõestus annavad facebook hääbumise ja kadumise kohta veel paljud erinevad signaalid. Selle maha lammutamisest räägitakse juba pikalt mustas veebis (DarkWeb). Zukerman on USA kongressil hetkel tõsiselt hambus. Kui oled tähelepanelik olnud siis on to härrake kuidagi pikemata ega juba kadunud avalikust pildist. Tema asemikud esinevad kõikjal avalikult kus ta varem ise alati esines. Ka inimesed ise juba lahkuvad sealt lõustakast massiliselt kuna seal on täielik tsentsuur ja inimvabaduse piiramine.

Vot sellised mõningad mõteainet pakkuvad ideed teile mõtisklemiseks. MISKI POLE JÄÄV. Mõelge ja tegutsege vastavalt ennem kui on hilja. Kordan, veel, et seda infot te sealt enam kunagi ei saa tagasi.

Mina olen oma persse juba ära kindlustanud ja võin öelda põhimõteliselt, et mul on oma isiklik internet. Mul on olemas oma blogi ehk siine veebileht kus saan oma tatti pritsida, oman oma isikliku videode veebilehte kus keegi ei piira mida ülesse riputan ja ei pressi peale reklaame. Oman isikliku foto albumit kuhu võin kas või pornot ülesse riputada ja mitte ükski ahv ei mögise. Valmis olen muterdanud ka omale PILVE kuhu tagavarakoopiaid ja muud olulist sünkroniseerida, olemas on ka oma isiklik postimaja ehk e-maili teenus.

Ma ei taha sellega nüüd väita, et kõik peaksid sedasi omale isklikud veebilehed ja teenused tegema vaid seda kõike saate teha täiesti tasuta ka kasutades alternatiivseid kohtasid hetkel kasutuses olevatele teenustele. Eks sellised muutused vajavad kõvasti harjumist kuid uskuge, see tasub hiljem ennast ära.

Nagu ma olen viimasel ajal väitnud hetke olukorra kohta maailmas, et praegu tuleb väljuda oma mugavuse tsoonist. Unustage natukeseks ära oma igapäevased rutiinsed tegevused ja harjumused. Tuleb läbi viia suuri muudatusi tuleviku nimel. Seda elu enam tagasi ei tule mis oli ennem seda ajuvaba plandeemiat.

Nagu alati võid kommenteerida sead või saata mulle privaatset tagasisidet KONTAKT VORMI kaudu. Tore on lugeda erinevaid arvamusi ja arutleda. Loomulikult kasuta mu veebilehe otsingut leidmaks lisa teemasid ja loe jutu lõpus SEOTUD JUTTE lisaks juurde.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega