Ukko-Luosto-514m-Sodankylä
Eluviis,  IFFI Hulkumised,  Reisimine

IFFI-HULGUB põhjas | Ukko-Luosto mägi, ligipääs fotodele ja videotele1 minut kulub aint lugemiseks

Annan uudisimulikele varajase ligipääsu oma lapi reisist jäädvustatud fotodele ja videotele. Pääsete vaatama töötlemeta materjali. Plaanis on teha antud materjaalides säuke filmi laadne koostis kuid ma pean esmalt võtma ühendust hollywoodi kasssahittide produtsentidega ja pisut nõu nendega pidama.

Pole kunagi veel sellise produtseerimisega tegelenud ning sellepärast ei oska ka veel ennustada kunas kassahitt valmib ja esilinastub. Vajab õppimist piltide ning videote kokku keevitamine :good:

Seniks nautige antud materjale ja küll ma pasundan kui lõpp produkt on valmis. Midagi põrutavat vast ei olegi antud materjalides kuna sain nüüd ise ka aru, et fotod ja videod kaotavad ära kogu selle ilu ja kauni vaate mida näed siiski ise oma silmaga. Antud reis oli ka omal õppe-test eesmärgil tulevasteks analoogseteks hulkumisteks.

Avaldan ka mõned numbrilised näidud antud tripist. Reis kestis 58.5 tundi ja kilomeetreid kogunes 2686 mille läbimiseks kulus 190 liitrit bensiini, et pääseda Ukko Luosto mäkke.

Antud päise pildis punase joonega on tähistatud minu mäkke tõusu teekond.

Ülejäänud detailsema info jätan kassahiti sisuks :good:

Pilte võite vaadata sellelt aadressilt https://iffinland.info/pildi-galeriid/ Valides sealt albumi “IFFI hulkumised” –> “Ukko Luosto 514m mägi sodankylä” Leiate sealt 54 pilti.

Video klippe saab vaadata aadressil https://mustream.info/channel/IFFILIVE valides sealt “VIDEOS” nähtaval on 19 video klippi.

Siit sai see alguse seekord https://iffinland.info/nuud-on-minek-suund-pohja-hulkuma/

Lõpptulemuse leiate sealt https://iffinland.info/video-iffi-pohjatripi-kokkuvote-ja-ukko-luosto-514m-mae-vallutamine/

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega