IFFI TUBE
Live-Video,  Server,  Tarkvara,  Veebindus

IFFI-TUBE – minu isiklik youtube ehk videode voogedastus võrk4 minutit kulub selle jutu lugemiseks

IFFI-TUBE versus YOUTUBE

Tegemist on analoogse video platvormiga nagu seda on kõigile tuttav youtube. Ehitasin oma isikliku video platvormi puhtal omast isiklikest vajadustest! Peamine vajadus ning otsuse langetamise põhjus oli vajadus teha aeg-ajalt OTSE video ülekandeid mobiiliga. Kuna youtube ja muudel suurematel tuntud analoogsetel platvormidel on LIVE video edastamiseks peale pandud erinevad piirangud nagu näiteks seda on erinevates kohtades 1000 kanali tellijat, piiratud otse edastus aeg, piiratud salvestus maht, piiratud kvaliteet jne.

Saigi siis vastu võetud otsus, et leiutada mingine oma server selle tarbeks. See mõte mõlkus peas vast juba nii aasta või poolteist ning esimesi tarkvarasid selle nimel hakkasin vast testima nii umbes pool aastat tagasi. Usun, et katsetatud sai nii paarikümne erineva platvormi vahel. Viimase paari kuu jooksul oli raske langetada otsust, et milline tarkvara võtta lõplikult kasutusele. Sõelale oli jäänud kolm erinevat platvormi.

Otsus langes siis A Video Platform kasuks ning umbes kuuajaga sündiski IFFI-TUBE mis on nüüd ka kasutatav kõikidele teistele huvilistele täiesti vabalt, ilma igasugu piiranguteta ja mis põhiline – REKLAAMI VABALT!!! Ei pea vaatama tüütuid reklaame videode vahepeal!!! Minu LIVE KANAL siin veebilehel asub menüüs valiku alla “IFFI LIVE KANAL”

Nagu ma eespool kirjutasin, nondest erinevates piirangutest siis üheks suurimaks põhjuseks oli veel üks teatud põhjus! Loe sellest täpsemalt kuidas mul sai lõpuks hing täis IT gigantide peale. Klika järgneval lingil ja loe täispikka juttu “IT-GIGANDID – pistke oma pead ja kogu endi kupatus sinna samma nagu pildil näha!” ehk siis PERSSE

Mõnesõnaga lühidalt ka IFFI-TUBE omadustest ja võimalustest. Platvorm võimaldab üleslaadida videosid, audio ja tekst faile erinevates resolutsioonides ning formaatides! Võimalus teha live (otse) ülekandeid. Korraldada LIVE koosolekuid (Meetings). Salvestada oma LIVE videod või koosolekud oma isiklikule kanalile hiljem vaatamiseks. Peita videosid, keelata/lubada allalaadimisi oma videotel jne. Võimalusi on palju palju mida kõike saab teha ja see võimaldab.

Kuna ma alles hiljuti sain oma platvormi põhiosa tööle siis nüüd hakkan tegelema “peen häälestusega” Et lisada juurde erinevaid võimalusi siis pean muretsema TASULISI lisasid selle platvormi arendaja käest. Mul ei ole kahju maksta asja eest mis toimetab korralikult ning inimesele kes on teinud sellise toreda platvormi ja võimaldab kasutada põhiosa täiesti TASUTA. Seega kui sa oled sama meelt siis võid julgesti teha ANNETUSI minu lehel leiduvale TOETUSTE lingile.

Esialgu veel ei ole mingeid hüvesid vastu pakkuda kuid edaspidi kindlasti võid saada huvikorral mõne kõrgema tiitli veebilehel kui olen seadistustega jõudnud nii kaugele.

Kui sa registreerud IFFI-TUBE veebilehele siis on koheselt võimalik üleslaadida erinevaid videosid ja teha LIVE videot arvutist vastava programmiga nagu näiteks seda on OBS , VLC (analoogseid programme on palju). Esialgu vaatan videod käsitsi üle ning alles siis ilmuvad need avalikusele vaatamiseks. Enamasti 99% videod kõik avaldan, ei kustuta ega keela nagu antud hetkel piiravad kõik suuremad video edastus platvormid TÕDE tohutu OLEMATU pandeemia pärast. Võite kõik sellised videod siina laadida ning pärast sealt edasi linkida kuhu iganes soovite.

Päris räiget PORNOT ma ikka ei avalda laugh Jõudumööda informeerin ka siin veebilehel kuidas mul edeneb see “peen häälestus või siis seadistus”. Loomulikult leiab seda infot ka sealsel veebilehel. Kahjuks ma tegelen selle kõigega hobi korras ning ei tööta selle nimel 24/7 arvutis mis siis tähendab, et muutused tulevad tasapisi järge mööda. Igasugune tagasiside on alati teretulnud, olgu see siis hää vai halb!!!

Lõppsõnaks veel nii palju või siis väikeseks vihjeks!!! Muusika valikut püüan hoida just sellist vanemate ununenud hitide poolel ehk siis nagu näiteks 2010 aasta ning sellest allapoole 00, 90, 80 jne.. Loomulikult kui leidub ka huvitavaid “pärleid” sellest ajast ülese poole siis lähevad ka need käiku.

Põhimõtteliselt ei taha üles lasta sellist igapäevast mussi mis hommikust õhtani erinevatest raadio-tele kanalitest tuleb. Märksõna võiks olla näiteks “Meenutame Ununenuid Hitte” nagu seda on ka minu leiutatud “raadiojaam” mussijaam REMEMBER HITS klikka ja uuri! https://web.rememberhits.com

Hetkel olen pririoteedi seadnud Mobiili äppi kaudu LIVE tegemisele. Äpp on täiesti olemas kuid on miski pisikene viga LIVE edastamisega. Eksperimentaalses seisus on ka OTSE veebikaameraga LIVE tegemine. Praegu see õnnestub kui kasutada spetsiaalset eraldi programmi oma arvutis mida ma eespool näiteks nimetasin (OBS, VLS jne)

LIVE video salvestamise võimalus on töös. Üles laaditava video maksimaalne suurus on hetkel 20GB. Jõudu mööda kirjutan veebilehe kasutamis juhendit a’la MIS? KUS? KUIDAS Mille leiab Katekooriast DOCUMENTS või klikka seda linki https://mustream.info/cat/documents

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega