inkerirannanvuori-taivassalo
IFFI Hulkumised

REIS – Inkerirannanvuori | nädalalõpuks pänderdamist2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Taas sain teada huvitava koha mida nüüd on kibekiire vaja minna ise uurima ning oma “kotka” silmaga ülevaadata.

inkerirannanvuori

Tegemist on kalju sees suure auguga (pealt vaadates) kuhu saab ka sissesõita altpoolt nagu pildil on näha.

Antud koha pisiku sain kui üks tuttav näitas omi eelmise aasta seikluste pilte antud kohast. Mul kukkus kohe hulkumise pisik sügelema ilgelt ning tohutu vajadus kohe sinna rulleeruda. Otseloomulikult on vaja esmalt teha natsa kodutööd asukoha leidmiseks ja eelteadmisteks.

Põhimõtteliselt terve eilse päeva googel-moogeldasin, street viewitasin aga no ei leia sellist kohta kusagilt otsingu mootoritest ega sateliidi piltidelt.

Kuna ka tuttav oli käinud seal eelmine aasta esimest korda koos teiste tsiklimeeste pundiga siis puudusid ka tal täpsemad kordinaadid. Teadis aint, et kusagil taivassalossa see asus. Selle info põhjal ma üritasingi leida kuid tulutult kuni tänase hetkeni kui leidsin lõpuks ülikauge otsingu tulemusega selle koha, inkerirannanvuori ülesse.

Sattusin oma otsinguga ühele soome tsiklimeeste blogisse kus oli olemas kenasti antud asukoht ja ka ülilühike jutuke sellest kohast. Lugedes sealset juttu selgus, et kõik võimas googlegi sisaldab täiesti valet infot ja õige info puudub sealt koguni.

Antud infokillu blogi asub aadressil https://www.vanhamoto.net/2021/05/paivapikaiset-inkerirannanvuori.html ja hetkel on see ainuke info selle koha kohta ja nüüd siis ka minu veebist leiab selle kohta infot. Kindlasti lisan pärast detailsema info ka siia oma veebile kui olen isiklikult seal ära käinud.

Tundub, et seal taivassalossa on palju muudgi huvitavat peale antud koha vaadata ja uurida. Vähemasti on taas üks päev sisustatud ringi hulkumisega ja präegast ilma ennustust vaadates saab kena päikseline ja soe päev tulema.

Antud hetkel ei olegi siia muud lisada kui, et ootan juba põnevusega tulevast nädalavahetust!

Antud hulkumisest ma see kord VIST live-videot ei tee kuna IFFI-TUBEs on live video süsteem alles veel putitamisel ning vana TWITCH süsteemi vast ei kasuta aga mine sa tea, eks ma teavitan sellest ennem minekut.. Seega pildid ja videod laadin ma pärast hulkumist siia veebi koos detailsema ülevaatega. Lives saab küll jälgida mu ASUKOHTA.

GPS kordinaadid: 60.599360, 21.664040

LÕPTULEMUST saate lugeda SIIT

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega