personal internet
Maailmaelu,  Server,  Tarkvara,  Veebindus

Isiklik internet, ei sõltu enam ühestki AHVIST nahhuuiii.2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Oman nüüdseks täielikult oma isikliku BLOGI – PILDI – VIDEO – AUDIO – MAILI – DATA-SYNC platvorme ehk siis täielikult oma isiklik internet. Ei koti mind mitte keegi enam oma piirangutega ja tsensuuriga – LUTTI IMEGE KÕIK TE VAKKING AHVID ja ilged DIKTAATORID.

Antud teemal kirjutasin varem selles “TI gigandid pistke oma pead….” teemas, soovitan esmalt kiirelt see ülevaadata. Siis saate selgema pildi kogu siinsest jutust ja asja pointist.

Lisaks sellele lugege ka juurde FACEBOOK – tulevik ning sinu turvalisus, on see seda väärt? teemaline jutt mis on minu arust kõigile lõustaka sõltlastele kohustuslik ja pakub sugavat mõtte ainet. Loe kindlasti need soovitused siia juurde, et mõistmaks täielikult siinset teemat.

Nii umbes aasta jagu olen kogu seda kremplit vaikselt nokitsenud ja üles ehitanud. Põhiosa ehk siis alus on valmis ja jõudumööda tegelen kogu selle krempli peenemapoolsema häälestamisega ning seadistamisega. Samas tasapisi kustutan kasutses olevaid teenuseid ja saadan pikalt noid hetke IT diktaatoreid koos oma mõtetute valedele ülesehitatud teenuseid.

Ma ei hakka siin eraldi lahkama seda türanniat, tsensuuri ja diktaturismi mis hetkel toimub maailmas ning mida inimestele peale surutakse koos täieliku ajupesuga. Selle kohta saad lugeda jutu teemast Milline saab olema meie uus reaalsus – kuhu maailm tüürib!

Ise rendin selleks privaatset serverit mille eest loomulikult maksan ka teatud summa raha igakuiselt. Aga see vähemalt tagab mull täieliku privaatsuse ja VABADUSE teha täpselt nii nagu ise soovi ja ma ei sõltu mitte millestki ega kellegist.

Loomulikult kui keegi soovib kasutada minu platvorme siis ma ültse pole kade jamama neid teiega. Võtke julgelt minuga ühendust ja arutleme läbi vajadused ja pisikese maksetava toetuse. Odav see lõbu mulle üksinda küll pole aga see kõik on seda väärt. Kirjuta mulle KONTAKT VORMI kaudu ning arutleme edasi.

Mis teenuseid ma hetkel pakun, üldnimekiri on allpool;

Ja alati jääb võimalus midagi uut juurde ehitada kuid põhilised teenused peaks olema nende eespool nimetatutega kaetud. Kui sulle ei meeldi minu veebilehtede aadressid siis ära muretse, ka need on võimalik teha sinule meelepärasteks.

KOHUSTUSLIK järg ning oluline info sellele eespool kirjutatud jutule järgneb selles jutus mis on kohustuslik kõigile jälgijatele TELEGRAM – nüüdsest olen saadaval ka seal kanalil privaatselt.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega