Maailmaelu,  Minu-Elu,  Protestid,  Tarkvara,  Veebindus

IT-GIGANDID – pistke oma pead ja kogu endi kupatus sinna samma nagu pildil näha!6 minutit kulub selle jutu lugemiseks

GOOGLE GMAIL FACEBOOK TWITTER WHATSAPP YOUTUBE SUURIM TÜRANNIDE KOGUKOND !!! 

Eespool loetletud platvormid võivad endid rahumeeli pista peapidi persse. Isiklikult loobun täielikult nendest teenustest aasta 2021 lõpuks ehk siis aastal 2022 ei leia mind enam nendelt kontodelt tegutsemas. Eks mingid kontod jäävad vast alles kui ära ei kustutada minu tegutsemiste, ja sõnavõtude peale. Loomulikult ma saan täiesti adekvaatselt aru, et minu loobumine ja nende teenuste mitte tarbimine ei mõjuta absoluutselt üldse nende türannide tegutsemist ja neil pole sooja ega külma kas ma kasutav või ei. Põhiline mis mina saan ja tahan on oma rahulolu, vabadus kirjutada/postitada mida tahan ja tagatipuks rahulik uni öösel laugh

Tegemist on vana otsusega mis oli juba plaanis nii paar aastat tagasi. Kokkuvõtvalt võib öelda, et need google, facebook, twitter, whatsapp, youtube kogu teenuste grupp on kokku ÜKS SUUR INIMKONNA TÜRRANNIDEST.

Nagu paljud interneti kasutajatest vast teab ka ise, et google on ja üritab saada kogu inimkonna interneti liikluse oma kontrolli alla, et selle tulemusel mõjutada ja suunata inimkonna harjumisi, tõeks pidamisi, arvamusi ja määratleda mida inimesed näevad kasutavad internetis. Selle saavutamiseks ostabki google kokku kõik üldlevinumad inimeste poolt kasutatavad erinevad platvormid, et teostada inimeste kaartistamist. Hetkeks on google kokku ostnud juba ülal nimetatud erinevad platvormid mis on väga lajalt inimestel kasutusel, plus veel sadades vähem tuntumaid kudi laialdaselt kasutatavaid platvorme. Praeguseks on tal neid kokku 200+… need siis kas on täiesti google omandis või siis omab suurt osalust ehk otsustus õigust. Tšekka ise lingilt mis ta on kokku kahmanud https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mergers_and_acquisitions_by_Alphabet ja siit lingilt näed millised on google teenused milledest kasutad ka sina kindlasti mingi osa https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Google_products Facebook ostis Whatsappi ja keerab ka selle varsti jumala persse nagu seda tegi googleYoutubega. Õnneks olen omale iskiliku youtube teinud ja salvestan seda mida tahan sinna ning jagan teistega kunas tahan. Loe IFFI-TUBE kohta rohkem klikates SIIA

Selle tõestuseks tehke ise lihtne katse – kirjutage google otsingusse mingi oma suvaline otsingu sõna/lause ja siis kirjutage see sama otsingu soov duckduckgo otsingusse ning võrrelge otsingu tulemusi. Näete oma silmaga kuidas need erinevad teineteisest. Google kuvab teile just seda mida nemad on salvestanud teie harjumuste kohta oma serverisse ja on loonud endile teie kohta profiili. DUCKDUCKGO tulemus on vist teile omalegi üsna üllatav kuna see annab teile palju rohkem erinevaid asjalikemaid varjante ja palju muid uusi kohti kust saate vastuse oma otsingule mida te kindlasti varem pole külastanudki. See erinevus tuleneb sellest, et nemad ei salvetsa teie otsignusse sisestatud infot ega absoluutselt ka mitte midagi muud. Näiteks isegi külastatud veebilehti ja muid klikke mida google teeb usinasti. Google teab teist palju rohkem kui te ise arvata oskate.

Umbes aasta tagasi või tiba rohkem laadisin ühe oma google konto kogu info alla mida oli 67GB ja kontot olin kasutanud nii umbes 7-8 aastat. Üllatus oli ikka jube suur kui nägin missugust infot on neil minu kohta!!! Õnneks oli tegemist kontoga mida kasutasin nii öelda igapäevaseks jamade tegemiseks ning mis ei sisaldanud oma enda päris infot. Pärast seda info nägemist otsustasin koheselt ära kustutada ka oma päris nimega konto mis oli mõeldud kasutamiseks nii öelda ametlikult ja sisaldas palju privaatset infot. Kindlasti on see info alles google serveris kuigi nemad väitsid konto kustutamise ajal, et absoluutselt kõik kui viimanegi bitt ja bait kustutatakse. HUI – see on puhas vale. Aga sain oma hinge rahu tagasi, et vähemalt enam lisa infot neile ei salvestu. Kuidas saada kätte oma salvestatud info googlest siis klika järgmist linki https://support.google.com/accounts/answer/3024190?hl=en

See eelpool kirjutatu on üks osa põhjusest miks ma loobun nüüd nendest teenustest. Lõppotsuse tegemisele andis jõudu juurde viimasel ajal faceboogis toimuv massiline tsensuur!!! Täiesti suvaliselt ja valimatult ning asjasse süvenemata kustutatakse kasutajate kontosid, jagatakse lambist BÄNNE postitamiseks jne. See oli viimane piisk minu karikasse. Ja kogu selle hetkel toimuva sõnavabaduse piiramisele andis tõuke omakorda see debiilne väljamõeldud inimkonna ajupesu koroona!!! Seda teemat ma siin jutus ei lahka kuna see on eraldi ja pikk teema. Kuna mina olen 100% kogu selle COVIDi VASTU JA EI USU SEDA PASKA siis selle teemal leiab siit edaspidi palju, palju jutte…õnneks või kahjuks need ei ilmu peagi enam facebooki kuan sinna pole enam mõtet postitada sest see kustutatakse koheselt ja lajatatakse kohe bänniga. Eks ma üritan sinna ka ikka jagada aga kaua seda teha lastakse seda ma ei tea, sest eks nad varsti ka kustutavad mu konto seal. Seega hoidge silm peal siinsel veebikal aeg-ajalt ja mu teistel kontodel kui seal lõustakas asi suht vaikseks jäänud.

SOOVITAN SOOJALT kelledel on veel vähekenegi mõistust ja normaalsust järgi jäänud siis lõpetage antud platvormide ning teenuste tarbimine ja võtke kasutusele alternatiivseid teenuseid ja platvorme.

Saame ainult niimoodi tagasi normaalsuse kui hakkame vastu noile türannidele ja mitte tarbima nende teenuseid!!!

Kui keegi lugejatest arvab-, et kui lõpetada googlega koostöö siis ei ole ka Android telefonil ja muudel seadmetel enam mõtet kuna need on seotud Google Play äppidega!!!???… VOT HUI, saab täiesti vabal ja sama moodi telefoni edasi kasutada ning uusi äppe paigaldada. Üks suur PLUS on kohe see, et võid oma android seadmetes koheselt eemaldada kõiksugu google serviced ja muu googlega seatud sodi mis mõtetult koormavad su seadmeid ning töötavad salamisi tagataustal mida sina ei näegi!

Järk järgult liigun üle teistesse mõistlikuimasse alternatiivsetesse teenustese, kui austataks ikkagi jätkuvalt sõnavabadust ja ei tsensuurita nii kuidas paremaks peetakse ning austatakse ka privaatsust.  Jätkuvalt saab silma peal hoida minu tegemistel mu personaalsel veebikal aadressil https://iffinland.info Sellelt lehelt leiate absoluutselt kõik muu vajaliku info mis minuga seotud. Tšekake rohkema lisa info saamiseks IFFINLAND-INFO veebikat ise.

Ma loodan tõesti teie õnneks, et mul on mingi eriline vigastus ja olen saanud tohutu traumaatilise ajuvigastuse ning kujutan seda kõike ette. AEG ANNAB ARUTUST!

Panen siia allapoole kirja alternatiivsed platvormid milledele ma kolin üle ning vahetan välja hetkel kasutatavad. Ma ei hakka siin detailselt neid platvorme kirjeldama, klika lingil ning uuri ise lähemalt. Jõudumööda täendan seda listi. Kui sul on miskit head pakkuda siis anna julgelt teada

  1. E-POSTiks olen kasutusele võtnud protonmail.com |
  2. VIDEO platvormiks kasutan hetkel bitchute.com | ugetube.com | IFFI-TUBE
  3. SOTSIAALMEDIAks on palju erinevaid, hetkel kasutusel vk.com | mewe.com | www.minds.com | sule.ee |
  4. WHATSAPP asemel kasutuses threema.ch |

 

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega