Stop-COVID-19-Testing
Covid-19

Koronatestist keeldumise dokumendid2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Koroonatestist keeldumine – saada nod ahvid persse kõik…

Rahva suurel nõudlusel otsustasin jagada noid testist keeldumise dokumente kõigiga. Tegin ühe postituse lõustakasse pärast mida tuli inimestel soovi neid omalegi saada. Loomulikult jagan ma neid kõigiga kuid selguse mõttes lugege ka allpool olev info esmalt läbi, et saada täielik selgus nende kohta.

Need dokumendid koostas mu Leedu kolleeg tööjuures. Kuna tema emakeel on leedu siis on selge, et ta koostas need omas keeles ja hiljem kasutas translaatorit nende teistesse keeltesse tegemiseks.

Soovitan vaadata ennem kasutamist vaadata läbi tekst ning teha parandusi. Silmasin ise seal mõnda veidi imeliku tõlke kohta kui need kiirelt üle vaatasin. Pean silmas siis eesti keelt. Jäi ka mõni imelik koht silma soome keelsetes dokumentides vist. VAADAKE KINDLASTI ENNEM ÜLE KUI KASUTATE.

Kuna dokument on loodud ise ja ei ole see ametlik ehk siis mõne terviseameti poolt välja antud võib tunduda see tühise paberina!!! A vot hui on, see sisaldab palju viiteid erinevate maade kohtu otsustele nagu näiteks Lissabon, Austria, Kopenhaagen, Nürnbergi, millede põhjal võib julgelt võtta alla ka kohtutee nonde ahvidega KES SUNNIVAD TESTIMA!!!

Vaadake ja tsekake ise noid linke. Mina võin siia juurde kirjutada oma nähtud kogemusest antud töökaaslase puhul.

Mõni kuu umbes tagasi kui oli tööjuures olukord kus valiti firmadest välja teatud hulk inimesi, sund testi tegemiseks siis tema osutus üheks välja valituks. Otseloomulikult ei lasknud ta omale ühtegi kaigast kuhugi toppida, oli nõus aint andma verd testimiseks. Ta andis sama dokumendi testijatele üle ning pakkus verd analüüsimiseks kuid seal öeldi, et neile veri ei sobi. Kõndis sealt siis rahumeeli välja…hiljem erinevad “pealikud” ähvardasid panna tal kinni sissepääsu kaarti kui testi ei tee AGA millegipärast käib ta siiani samamoodi tööl.

See on hetkel ainuke tõestus mida saan kirjutada kuna omal mul kogemus puudub. Kuid ootan huviga aega kunas saan seda kasutada. Tööjuures käivad suitsunurga sahinad, et varsti pidavat hakatama nõudma kõikidelt töölistelt, tõestust nii öelda “TERVE” olemise kohta ehk siis kas oled läbi põdenud, oled saanud solgi surakat või mida iganes haigel moel tõestama, et sa oled koroona debiilik mitte normaalsete inimeste mõistest tegelikult terve.

Noid dokumente on erinevates keeltes, EST-FIN-LV-LT panen kõik ühte pakki kokku ning laadige omale need alla ja kasutage. Tehke tekstis vajalike muudatusi vastavalt olukorrale kus te vajate testist keeldumist.

Dokumenid on PDF formaadis.
Failid on kokkupakitud ZIP formaati. Suurus 956.7 KiB

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega