fake covid test
Covid-19

Koroona test läbi elatud omal nahal – tegemist täieliku PETTUSEGA.

Täna sai siis koroona test läbi elatud omal nahal ning sain nüüd näha ka oma silmadega missugune huiamine see kõik on. Jätkuvalt ei saa ma aru kuidas inimesed sellele arulagedusele suudavad alluda? See on täielik pettus ju!!!

Täna on 11 oktoober aasta 2021 ning esmaspäev. Olen selleks ajaks olnud kodus HAIGE (just nimelt suurte tähtedega HAIGE, eks see selgub edasi lugedes mida ma sellega silmas pean) kolm päeva. Haigestumine algas neljapäeva õhtupoolikul kui hakkasid peale tulema külma värinad.

Öö vastu reedet ei saanud korralikult magadagi kuna pidevalt sai ärgatud öösel. Kord oli külm ja siis jälle palav. Täiesti loomulik külmetusele mida ikka sügisel esineb Sai käidud hommikul tiir ka tööl aga sealt tulin kohe tagasi. Puudus igasugune tahe teha tööd ja enesetunne oli suht üsna kehva. Kogu keha nahk oli kõdistavalt valus, isegi juukseid ei saanud katsuda ilma, et ei oleks seda tobedat kõdistavat valu tundunud.

Maha sai magatud põhimõteliselt terve reedene ning laupäevane päev. Polnud grammigi söögi isu noil päevil, sai ainult tiba larbitud vett ning vahepeal väike tablet peavalu vastu. Palaviku vist küll polnud, kui siis udu väikene. Ühesõnaga oli suht räbal ja väsitav olek need päevad. Pühapäev juba kannatas tiba olla üleval ja tasapisi toast tuppa liikuda.

Esmaspäeval sai siis helistatud arstile ning kurdetud oma muret. Arst arvas ka, et tegemist on tavalise gripi ning külmetusega. Kuid kuna präät on see debiilne välja mõeldud plandeemia aeg siis soovitas ta mul minna teha ka koroova test. Sest kui on koroova siis maksab raha teine organisatsioon ja kui ei ole siis maksavad ikka nagu nemad. Ma teadsin ise kohe, et see testitegemine minust jääb pooleli kuna verest ei tehta seda testi kuid otsustasin siiski käia kohapeal ära.

Esiteks see AHUIEITAS mind, et haige inimene peab kuhugile koroona testi veel minema tegema ja sõitma autoga!!! Niigi on sitt olla ja vaevu jaksan toast tuppagi jalutada. Aga okei, läksin siis koroona testi punkti kohapeale. Hea oli, et see on samas kodu lähedal, nii umbes 1km kaugusel.

Kohale jõudes küsisin missugused varjandid on testi tegemiseks sellepärast mina noid tobedaid pulki ei lase enesesse topida ja lõhkuda ära oma nina sisest. On ära tõestatud ja sõltumatute laborite ning arstide poolt MITTE SOOVITATAVAD NEED! Pipid kädistasid luugitagant, et testi on võimalik teha ninast, suu süljest ning kurku loputades. Ütlesin, et mulle need kaks viimast varjanti sobivad kuna verest ei tehta.

Omaette küsimus on juba see, et MIKS EI TEHTA SEDA KOROONA TEST VEREST???? Olen helistanud ja püüdnud saada sellele vastust erinevate kinnimakstud ahvide käest aga vastuseta on need kõik jäänud. Ainuke vastus on, et keegi ei oska vastata. Isegi oma arst ei osanud. TEGELIKULT VARJATAKSE TÕDE JULMALT!!!

Kui sain teada varjandid siis küsisin järgmiseks, et kas pean ise maksma selle jama eest? Vastus oli otseloomulikult JAATAV. Vastasin, et mul pole raha ja ma ei maksa. See jäi ilmselt neil kuulmata, ju olid kõrva augud ka maske täis topitud!! Küsiti järgmiseks minult, et kas on ka mul saatekiri kaasas? Vastasin, et ei ole loomulikult sellist paberit mul.

Siis näidati läbi luugi klaasi mulle mingit telefoni numbrit ja kästi sinna helistada ning sealt pidavat saama suunamis paberi. Valisin ma siis näidatava numbri ning ootasin ja kuulasin telefonist kostuvat muusikat nii minutid kümme kuniks minu kannatus lõppes.

Tra kas mul on seda testi vaja??? Haige inimene peab sõitma ja kodust välja tulema!!! Maksma kopsaka summa miski mõtetu pasa testi eest!!! Helistama ja ootama ning otsima ise miskit suunamise paberit!!! PISTKU PÕLEMA NEED AHVID ENNAST. Saatsin need pipid otse VITTU(soomes on see täiesti igapäevane normaalne sõimu sõna) ja sõitsin sealt minema. Algul korraks mõtlesin küll, et vist noid pipisi poleks vaja olnud sõimata kuid siis tulin ikkagi järeldusele, et kui nod idioodid teevad sellist mõtetud jama kaasa siis vast sai isegi vähe neid troppe sõimatud.

Teavitasin ka oma arsti, et sellistel ja sellistel põhjustel mul ei õnnestunud testi teha. Arst teavitas siis mind, et edasisi päevi ei või tema mulle haiguslehele kirjutada. Soovisin arstile kena päeva ja ütesin, et pole mul ka vaja seda haiguslehte kui asi on selliseks idiootsuseks aetud ning ei suudeta enam omavahel ka raha ära jagada ning lõin toru hargile.

Arst üritas paar korda küll helistada tagasi a ma tõsiselt ei viitsinud enam seda hülge möla kuulata. Oli niigi kehv olla. Lebasin siis veel paar päevakest kodus ja siis seadsingi rõõmsalt jälle jalad töösuunas.

Okei, ütleme siis nii, et oligi koroova haigus mul…no pljätt siis ma ei tea küll mis paanika ja tohutu tappev pandeemia küll maailmas lahti on??? Täiesti mõtetu jama. Samas mõtisklesin ka pärast kõne veel, et ON TÄIESTI HUVITAV… pole veel kordagi kusagilt kuulnud või lugenud, et millega või kuidas seda koroovat haiglaravil olles ravitakse??? Peale hingamise aparaadi pole nagu eriti midagi muud kuulnudgi!!!??? Kas ei tundu see asi kahtlane natuke??? Uurisin siis netist seda asja ka vähe teistegi käest ja ühtne vastus on, et polegi mingit ravi.

Inimeste tuttavad kes on nii öelda tohutu tapva viirusega olnud haiglaravil ning hinge vaakunud väitsid ka, et absoluutselt mitte mingit ravi pole. Ei manustata tabletide ega tilgutitega mitte kui midagi. Lihtsalt oledgi seal ja lebad. Sama rääkisid ka metõed kes julgevad rääkida mis tegelikult toimub haiglates selle tohutu VÕLTSINGU ja koroona test VARJUS.

Mõelge inimesed ennem kui te lasete endile seda eksperimentaalset soga sisse toppida. Mõelge ka sellele miks on kõik tootjad vastutusest vabastatud???? Vaadake ise milliseid trahve on nendele tootjatele määratud. Miks kindlustused ei hüvita võimalike tulevasi kahjustusi mis selle soga süstiga võivad kaasneda??? Te olete pärast kõik üksi oma kahjustustega ja kõigil on teist pohhuiii, te ei saa mingit ravi vaid lihtsalt hääbutegi ja surete!!! TULGE MÕISTUSELE ÜKSKORDGI!!!

Kogu selle jamaga on nii palju lahtiseid ja vastuseta küsimusi. Avalda julgelt oma arvamust kommenteerides või saates kontakt vormikaudu mulle privaatne kiri.

Loe kõiki mu postitusi mis selle koroovaga on seotud. Leiad need siltide alt COVID-19

2 kommentaari

  • Margit

    Päris nii see ka pole,et ei tehta haiglas midgi.See on kopsuhaigus .Sul tekkib hingamise raskus, õhu puudus,haiglas vemtileeritakse kopse ja antakse hapnikku ning läbi tilgutite ka ravimeid, sest suukaudu pole võimalik anda. Kas Sulle ütles otse medõde ,et mitte midagi ei teha haiglas? ?
    ?

  • IFFI

    Sümptomid viitavad rohkem tugevale gripile /ja/või kopsupõletikule, külmetus haigusele. Vähemasti ennem koroonat nimetati seda nii. Hetkel enam polegi muud haigust. Uuri ise veidi seda koroona sümptomite nimekirja ning näed, et sinna on loetletud absoluutselt kõik varasemate haiguste sümptonid. Ehk siis kõik on pandud nii nimetatud ühte moodsasse haigusesse “koroona” mille varjus hirmutatakse inimesi, et muuta maailma. Uurida võid ka soome keelset infot kus ühel doktoril sai kõrini nendest avledest ja tüli üle INIMESTE poolele ning avalikustas kuidas tegelikult neid mõtetuid igaõhtuseid koroona numbreid koostatakse. TEGEMIST ON JÄTKUVALT ÜLEMAAILMSE GENOTSIIDIGA, inimkonna orjastamisega!!! FAŠHISTID ON KÕIK RIIKIDE JUHID JA WHO ON SELLE FAŠHISMI HITLER…, et nad kõik põleksid põrgus või paneks enanst is evabatahtlikult põlema. Nende piinarikkad kättemaksu tunnid on tulekul. FAŠHISTID PÕLEMA JA AHJU!!!!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega