krüptovaluuta
Rahamaailm

Kryptovaluuta BITCOIN | Lisaraha teenimine | BINANCE7 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Kryptovaluuta ehk siis bitcoin. Kuidas sellega teenida omale lisa raha. Kirjutan oma toimivast lühikesest kogemusest mida olen jõudumööda uurinud ja testinud. Hetkel kõik toimib täiesti normaalselt.

Olen ise mõned kuud seda vahelduva eduga katsetanud ja õppinud omal käel ning hetke tulemused on palju lubavad. Ei hakka siia üksik asjalikult ning detailselt kirjutama vaid pistan üldises pildis asja siia lühidalt koos pilt näidistega kirja.

Lühikese eelloo saate lugeda sellest jutust “Binance väikese lisatasu teenimise võimalus kus iganes sa oled” kuidas alustasin mina krüptoga tegelmist.

Mis asi on BINANCE selleks otsige ise omale sobivas keeles infot või tõlkige nende kodulehelt omale vajaliku infot. Binance koduleht on saadaval 38 keeles. Kõige arusaadavam vast oleks Soome keelne varjant laugh Eks uurige ise lisa.

Mõnda aega oli jäänud mul see raha teenimine unarusse erinevatel põhjustel. Mingi paar kuud tagasi läksin siis ka mina nii öelda “liistule” ehk siis reklaami ohvriks. Lõustakas jäi silmi ühe üksikema postitus mille sisu pikalt ei kirjuta kuid lühitalt ühe lausega kokkuvõtvalt oleks see järgmine. Oli teine sattunud elu raskustesse, kolis teise linna kus alustas nullist uut elu, rahatu ja võõrana oli algus raske kuid siis kohtas inimest kes talle rääkis raha teenimise võimalusest ja kuidas hästi ta hakkas teenime mõneaja möödudes.

Ilus kena muinasjutt ühesõnaga. Hiljem uurisin seda lugu veidi sügavamalt ja selguski see mida arvasin. Tegemist oli promoga oma krüptolehele uuet kasutajate värbamiseks. Olen ka varem kirjutanud, et alati tuleb uskumatult heade pakkumiste veebilehtede aadresse esmalt uurida. Mobiilis on seda raskem veidi teha kuid kui olin saanud aadressi silme ette oli see täielik umbluu ja ebausutav aadress.

Hing küll veidi kripeldas selle rahateenimise koha pealt. Teadsin juba varemgi, et krüptoga annab teenida kuid sinna peab ka investeerima suuremaid summasid mitte miski 10-20€. Ülal pool antud lingil kuidas ma binancega alustasin on ka sellel teemal lühidalt juttu.

Googeldasin siis veidi neid aadresse ja märksõnu kuniks leidsin ka PEAAEGU usutava veebiaaadressiga kryptovaluuta kauplemise platvormi. Registreerisin ära konto mis peale tuli kohe ka kõne suurbritania numbrilt. Lehel oli ka kirjas, et võetakse kohe ühendust kui olen registreerunud. Seega otsustasin kõnele ka vastata.

Meesterahvas kukkus koge inglise keeles mulle seletama mis mulle kõik arusaamatuks jäi kuna ma seda keelt ei oska. Pursisin siis oma olematu inglise keele oskusega talle, et ei oska seda keelt, oskan aint vene ja soome keelt. Onu leidis siis miski pipi kusagilt kontorist kes rääkis vene keelt.

Seletasime kõik asjad jonksu kuniks asi jäi pooleli sealt maalt, et ma ei olnud nõus kohe investeerima 250$ Ega mul polnud ka kohe käepärast seda summat. Ütlesin pipile, et olen nõus esialgu testimise eesmärgil investeerima miski mõnikümmend eurot. See ei sobinud talle ja nii ma ka toru hargile lõin ja sinna paika see asi seekord jäigi. Kõnesid tehti pärast ja järgmiste päevade ja nädalate jooskul nii 3-4 korda päevas. Loomulikult ei vastanud ma mitte ühelegi. Meilegi saadeti kuid ei reageerinud ma neile.

Kuna hing jätkuvalt kripeldas ikka siis eelmine nädal tegin uue konto uuele platvormile. Kordus täpselt see sama, et helistati ja ma ei vastanu. Otsustasin vastata ühele meilile kus selgitasin oma keele oskamatust. Meili teel kirjutades avati siis mulle ametlik isiklik kauplemis konto. Investeerisin sinna 250€ nagu see nõue on. Tegelik nõue on 250$ kuid see selleks. Pärast konto avamist ja minu isiku tuvastamist lisati mu kontole veel boonuseks 154$ Kokku on siis minu investeerimise portfelli suurus hetkel 435$

Mõned päevad siis üritasin ise seal tegelda kauplemisega. Miskit ma jagan kuidas asjad käivad kuid minu teadmised on pinna pealsed täileikult alles kuidas seal tegelt teenida RAHA. Tõestus sellest, et seal on võimalik teenida raha suht lihtsalt on tõestuseks all jutu lõpus olevad pildid.

Nädala alguses siis helistas miski rootsi number, võtsin vastu ning taas onuke seletab inglise keeles ja tutvustab ennast Feeliksiks. Ütlensi, et “ai no spiik englis, only russian änd finland language spiik” Feelisk siis kostis vastu “horoshoo, ja toshe shjut, shjut govorju russian”

Siis me mulisesime mõlemile SHJUT-SHJUT arusaadavas ning teineteise mõistmise keeles nii tunnikese. Rääksi ta mulle sellest süsteemist ja riskidest. Seletas kuidas toimub investeerimine ja milliseid summasi võimalik teenida. Olin selle infoga nagu nii ka juba ise kursis kuid tore oli seda ka kuulda teiselt targemalt. Lõpuks lepisime kokku, et paar kuud püsib see investeeritud summa kontol ehk siis ma ei investeeri hetkel juurde. Ma soovin ennem natuke tõestust kuidas asi toimib ja töötab ning teenib.

Feeliks rääkis ka veel, et kuna ma ise olen alles suht juhm ning ei oska veel suurt kaubelda ja kuna tema on minu prortfelli isiklik haldur siis tema töötab minu kontoga esialgu. Jõudumööda juhendab ning õpetab ka ta mind seal majandama! Mulle see sobib täielikult. Esmalt piisaks täiesti kui suudaks enanst sellega ära elatada!

Eks süües kasvab alati ju isu kuid ärgem rutakem olukorrast ette! Kryptovaluuta teeb imesid!

Nagu ta lubas, et iga kuu kantakse ka minu päris füüsilisele panga kontole osa teenitud kasumist. Selge on see, et pean ka neile konto ja platvormi halduritele teatud protsendi loovutama. Tehingute tegemise pealt vist võeti ka 3% summast. Nagu ka feeliks ütles, et hetkel minu investeeritud summaga on võimalik mul teenida mõnikümmend dollarit kuus. Olen alles esimese taseme kasutaja. Kui investeeritav summa on 1000+ dollarit siis liigun teise taseme kasutajaks ning siis on võimalus rohkem ja teenida saab juba mõned sajad kuus. Otseloomulikult on ka RISK kaotada kõik, olen ka sellest teadlik.

Hetkel on mul kasutusel OrbitGTM platvorm. Kus siis on erinevad tasemed vastavalt investeerimise suurusele ja teenimise võimalustele. Vaatan veel see aasta ära kuidas need rahad liiguvad ja teenimised toimuvad ja siis teen otsuse kas investeerida juurde või kuidas edasi. Hetkel küll võin öelda, et tegemist on igati asua ja ametliku asjaga.

Siin all on viis pilti minu selle nädala konto seisust alustades nädala algusest. Esmalt oli konto mul ühe dollariga miinuses(esimene pilt) siis kaotasin veel ja konto jäi -3$ Sealt maalt võtis Feeliks minult juhtimise üle ja nagu näete reedeks on konto juba plussis 24$ võrra. Feeliks teenis siis kolme päevaga mu kontole juurde 28$ Kasum on kirjas all TRADING plokis ning kirja TOTAL PNL peal.

Kokkuvõtvalt pole ju tegelikult paha aga ei või ära unustada RISKE ja igapäev pole ka pidupäev. Elame kuuaega ära ja vaatab mis tulemus siis on! Teeb siis uued järeldused edaspidiseks.

Kuidas täpsemalt see kauplemine seal käib siis sellest ma kirjutan kunagi hiljem detailsema jutu. Lühidalt on süsteemi põhimõte kahmata odavalt kokku ja müüa kallimalt nagu see kõikide äride puhul. A siin on ka mõningaid peenikesi nüansse mis just teevadgi selle kauplemise kasumlikuks. Hetkel ma päris täpselt ei saa ise ka neist veel aru.

NAGU ALATI – Kommenteeri siia alla või saada kiri meilile KONTAKT vormi kaudu või tule jutustama TELEGRAM privaatsele kanalile 24/7/365

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega