PayPal Secure Payments
Abi-Info

Kuidas käib tasumine PAYPAL kaudu?

Kuidas juttude eest tasumine läbi PAYPALi toimub?

SA EI PEA OMAMA PAYPAL KONTOT, ET TEHA ÜLEKANDEID VÕI MAKSE!

Piisab täiesti ainult pangakaartist. Mina EI SALVESTA mitte ühtegi infot Teie pangakaartist, maksmise protsess ja kaarti andmete sisestamine toimub PAYPAL lehel. Kui sa ei tea täpselt millega on tegemist siis klikka registreerimise vormi allpool ääres lingile “MIS ON PAYPAL

Ava oma ostukorv ning vajuta nupule “MINE MAKSMA” Lisa saate lugeda veel siit lingilt http://www.paypal-eesti.maksed.net/ ja ka sellelt lingilt https://digitark.ee/paypal-internetis-kehtiv-maksevahend/

* Avaneb lehekülg kus Sa või sisselogida oma kontosse kui juba oled varem midagi ostnud vastasel juhul pead looma konto selleks.

Punase tärniga tähistatud väljad on KOHUSTUSLIKUD! PANE TÄHELE!!! Juhul kui Sa ei soovi sisetsada oma õigeid andmeid siis võid sisestada ka sinna jumala umbluud, võid välja mõelda mingi tegelase. SOOVITAN sisestada e-postiaadressi õige kuna sinna saadetakse sinu konto andmed ning sisselogimise parool. Edaspidi kui sooritad ostu ei pea sa registreerima uut kontot. Seoses sellega soovitan sisestada õiged andmed ja need meeles pidada.

Sinu andmeid EI AVALIKUSTATA KUSAGIL EGA JAGATA KOLMANDATELE ISIKUTELE!!! Ei kasuta neid ka spämmi postitamiseks ega muu sellise asjanduse tarbeks. Need on ainult siinse müügisüsteemi jaoks ning sinu edaspidiste ostude hõlbustamiseks. SOOVI KORRAL VÕIN KA SINU KONTO KUSTUTADA pärast tehingut. Selleks saada mulle oma palve ja konto andmed läbi KONTAKT tagasiside vormi kaudu või jäta teade veebilehel olevasse CHAT aknasse.

Alloleval pildil on näha kuidas peab väljanägema registreerimise täidetud vorm ennem kui klikad nupul “MINE EDASI PAYPALi” nupul, et sooritada maksmine

Konto Registreerimine iffinland

Pärast “MINE EDASI PAYPALi” klikamist suunatakse Teid paypal leheküljele. Esimesel lehel on võimalus sisselogida oma kontosse kui omad paypal kontot, vastasel juhul vali alumine hallikas kastis valik ” PAY WITH A BANK ACCOUNT OR CREDIT CARD” (ei pea olema krediitkaart, piisab täiesti tavalisest pangakaartis kus on peal kas VISA või MASTER. See krediit kaart on iidamast ja aadamast vana info)

Paypal Logimis Valik iffinland

Järgmisel lehel sisesta vajalik info ja andmed oma kaartilt ja maksja info. PANE TÄHELE!!! Maksekaarti andmed peavad olema samad mis on kirjas sinu kaartil. Sinna ei või kirjutada väljamõeldud nimesid kuna kaarti andmete vastavust kontrollitakse pangast.

Allpool “BILLING ADDRESS” kirjuta mida soovid. Enamasti need väljad on juba täidetud nende andmetega mis sa kirjutasin siin minu veebilehel kui registreerisid omale siia konto.

Pangakaarti Andmete Sisestus iffinland

Kui kõik on valmis siis klika nupul “PAY NOW” …siis alustab paypal makse protsessi mis kestab mõni sekundi.

Paypal Processing

Kui kõik on korras ja õnnestunud siis suunatakse tagasi sind minu veebilehele oma uuele registreeritud kontole. Seal näed valikut TELLIMUSED ning sealt leida vastava jutu mille eest tasusid ning võid seda lugeda täismahus.

Jaga seda juttu teistega

Jätke vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega