e-raamatud
Abi-Info

Kuidas kasutada e-raamatukogu?!3 minutit kulub selle jutu lugemiseks

IFFINLAND e-raamatukogu sisaldab eneses virtuaalseid raamatuid. Suurim osa raamatutest on eesti keelsed aga leidub ka teistes keeltes huvitavat ning põnevat. Peale raamatute leidub sealt ka erinevaid huvitavaid dokumente, ajakirju ning muid põnevaid jutte.

Raamatukogu sisu võid ka Sina ise täiendada saates leheküljel oleva üleslaadimise vormi kaudu oma materjaale.

Formaadid mis leiduvad või saab üleslaadida siia on PDF | ePUB | MOBI | ZIP | MP3 Viimane formaat ehk MP3 on sisseloetud ja kuulamiseks mõeldud versioon.

Avades ülemisest menüüst MEELELAHUTUS –> RAAMATUKOGU siis avaneval lehel on näha suurelt tähestik. Tähestikus on järjekorda seatud raamatute pealkirjad mitte autorite nimed. Tähelepana tasub veel, et kui raamat algab numbritega siis otsi antud raamatud esimese sõna tähe järgi!!!

Kui raamatu pealkiri algab numbritega nagu näiteks “80 Päevaga Ümber Maailma” siis siinsest tähestikulisest nimekirjast selle leidmiseks kasuta esimese sõna algus tähte. Antud raamatu puhul on esimeseks sõnaks “Päevaga” seega otsi P tähe alt. Kõik pealkirjad mis algavad numbritega siis ära kasuta numbreid vaid kasuta esimest sõna peale numbreid.

Kui oled leidnud oma lemmik e-raamatukogu seest siis näed antud teose lühikese tutvustuse allääres valikuid;

  • “LISA KORVI” – klikates nupul lisatakse see sinu ostukorvi
  • “VALI SOBIV FORMAAT” – vali sealt loetelust omale soovitav formaat. Kas PDF | ePUB | MOBI | MP3 Võid lisada mitu erinevat või ka kõik formaadid. PANE TÄHELE iga formaadi eest tuleb tasuda eraldi ehk siis 0.20€ senti. Lingid saadetakse pärast tasumist eraldi kõikide formaatide allalaadimise jaoks.
  • “PRICE ehk HIND” olenemata formaadist maksavad kõik AINULT 0.20€ senti tüki eest. Maha joonitud hind näitab teistes e-raamatude poodide hinda.
  • KLIKATES RAAMATU PEALKIRJALE siis suunatakse sind just sellesse e-raamatuoodi kus on see mahatõmmatud hind.

Nüüd kui sa oled leidnud omale meelepärased raamatud ning lisanud need ostukorvi siis näed oma ostukorvi sisu kui valid menüüst LIIKME VALIKUD –> SINU OSTUKORV Ostukorvi sisu näed ka paremal tulbas esimesena kui kasutad arvutit. Mobiilis keri lehte allapoole ja peale kommentaari plokki asub ostukorv. Peaksid nägema nii arvutis kui ka mobiilis sama pilti.

Nüüd kui valikud tehtud siis tuleb teha aint makse (KLIKKA SEDA JA VAATA KUIDAS MAKSMINE TOIMUB) mille õnnestunud ülekande korral saadetakse Sinu meili aadressile kõikide valitud raamatute ja formaatide allalaadimise lingid. Lingid kehtivad 1 tund pärast ostmist ja on kasutatavad AINULT üks kord ehk siis võid neil klikat ühe korra allalaadimiseks. KORDUVAKS allalaadimiseks peab sul olema IFFINLAND veebilehel registreeritud kasutajakonto.

Uuesti samu faile allalaadida saad igal ajal ILMA UUESTI MAKSMATA kui avad ülevalt menüüst LIIKME VALIKUD –> OSTUDE AJALUGU Avaneval leheküljel näed nimekirja ostetud raamatutest. Iga raamatu rea lõpus on nupp “GENERATE DOWNLOAD LINK” klikates selle luuakse sulle unikaalne allalaadimise link mis ilmub nimekirja ülesse peale ning sellele klikates saate uuesti ILMA MAKSMATA allalaadida antud raamatu.

Oma RAAMATUTE SAATMINE – lehekülje üleval on kiri

Laadi ka SINA oma raamatud IFFINLAND raamatukokku!!
e-raamatu-üleslaadimine

Kui seal esimese valge lahtri järgi “Vali sobiv fail” nupul klikata siis otsi ülesse oma seadmest soovitud üleslaaditav fail ning klikka nupul SAADA. Korraga saab üleslaadida aint ühe faili. Kui soovid korraga saata mitu faili siis paki need ZIP arhiivi ja saada sedasi. Suurim lubatud faili suurus on 1GB

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega