different-menus-wordpress-iffinland
Juhendid,  Koodimine,  Veebindus

Kuidas teha wordpress kaks eradli LOGIN-OUT menüüd kasutajatele1 minut kulub aint lugemiseks

Kuidas teha kasutajatele kaks eraldi menüüd wordpress? Sisselogitud kasutajatele oma menüü ja tavakülastajatele eraldi menüüd. Ehk siis LOGIN ja LOGOUT menüüd kasutajatele.

Näiteks kui sa soovid registreerunud kasutajatele näidata menüüs näiteks valikut sinu isiklik foto album. Samas aga ei soovi seda näidata tavalistele registreerumata külalistele menüü valikus.

Selle tarbeks on olemas erinevaid lisasid (pluginaid) ja muid keerulisemaid varjante. Olen paljusid neist ise proovinud kuid siine varjant on lihtsamaist lihtsam. Vaja on teha aint teha üks nii öelda COPY-PASTE koodi.

Loo esmalt wordpressis menüü valikus kaks eraldi menüüd näiteks nimedega LOGGED-IN ja LOGGED-OUT nagu on näha juures oleval pildidl.

Järgmiseks ava oma wordpressis kasutusel olev menüü function.php fail ja lisa ennem lõpus olevat ?> allolev kood ning salvesta. Nii lihtne see ongi.

function my_wp_nav_menu_args( $args = '' ) {
 
if( is_user_logged_in() ) { 
    $args['menu'] = 'logged-in';
} else { 
    $args['menu'] = 'logged-out';
} 
    return $args;
}
add_filter( 'wp_nav_menu_args', 'my_wp_nav_menu_args' );

Originaal inglise keelne artikel asub aadressil https://www.wpbeginner.com/wp-themes/how-to-show-different-menus-to-logged-in-users-in-wordpress/

Võta minuga läbi KONTAKT vormi ühendust kui vajad detailsemat abi või juhendamist. Aitan või seletan meeleldi 😉

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega