LIVE KANAL

IFFI-OTSE(LIVE) ülekannete kanal

(mõnikord peab ootama 1-2 minutit ennem kui ära ühendab)  mõnikord kui liigun ringi siis võib esineda ka telefonil n.ö. leviauke ja edastus seisab mõnda aega või teeb miskit muud imeliku siis ei aita muu kui OOTA LIHTSALT NATUKE KUNIKS MUL LEVI PARANEB.

Jälgimiseks võid klikata ka sellel lingil https://www.twitch.tv/iffi_live  et külastada “ametliku” kanali veebilehte kus on võimalik ka osaled LIVE jutukas(CHAT) otseülekande ajal. Selleks pead loomulikult sisselogima või kasutajaks registreerima. Sisse saab logida ka FACEBOOK kontoga kui ei soovi uut kasutajat registreerida antud veebilehel.

UUS!!! Üritan sõiduajal hoida silma peal CHATIS kirjutatule ning püüan ka vastata seal esitatud küsimustele ning kommenteerin nii sama aeg ajalt ise rääkides mida teie saate kuulata video vahendusel

Lisaks LIVE pildile saab jälgida ka mu teekonda/asukohta LIVE-na(realaalajas) kaardilt, selleks klika seda linki –>  REAALAJAS ASUKOHT

Et olla alati kursis, kunas toimub LIVE(otseülekanne) siis soovitan https://www.twitch.tv/iffi_live aadressile minna ja klikata FOLLOW nupukes või siin video aknas (kus on iffi logo märk ees) Siis tuleb alati meilile teavitus kui hakkan tegema LIVE(otseülekannet). FOLLOW nupu saad ka klikata siin samas video aknas mis suunab edasi õigesse kohta kus registreerida omale uus konto või sisselogida FACEBOOK kontoga.

 

Jaga seda juttu teistega

6 thoughts on “LIVE KANAL

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga