LIVE KANAL

Otse (LIVE)ülekannete kanal (mõnikord peab ootama 1-2 minutit ennem kui ära ühendab, sõltub neti kiirusest) ning mõnikord kui liigun siis võib esineda ka telefonil leviauke ja edastus seisab mõnda aega või teeb miskit muud imeliku. OOTA LIHTSALT NATUKE KUNIKS MUL LEVI PARANEB.

Võid klikata ka sellel lingil https://www.twitch.tv/iffi_live  et vaadata otse seda kanalit kus on võimalik ka osaled LIVE jutukas otseülekande ajal. Selleks pead loomulikult sisselogima või kasutajaks registreerima. Sisse võib logoda ka sinna oma FACEBOOK kontoga kui ei soovi uut kasutajat registreerida.

Lisak LIVE pildile saab jälgida ka mu teekonda LIVE-na kaartilt ehk siis reaalajas näeb kaartilt minu asukohta ja liikumist. Klika seda linki –>  REAALAJAS ASUKOHT

Et olla alati kursis, kunas toimub LIVE(otseülekanne) siis soovitan https://www.twitch.tv/iffi_live aadressile minna ja klikata FOLLOW nupukes. Siis tuleb alati meilile teavitus kui hakkan tegema LIVE(otseülekannet). FOLLOW nupu saad ka klikata siin samas video aknas mis suunab edasi õigesse kohta kus registreerida omale uus konto või saad sisselogida FACEBOOK kontoga.

SIIA ALLA ILMUB VIDEO PILT AUTOMAATSELT KUI OLEN OTSE EETRIS


SALVESTATUD VIDEODE ARHIIV (klikka vaatamiseks)

6 thoughts on “LIVE KANAL

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga