remember forgotten hits
Ajaviide,  Tarkvara,  Veebindus

LOUNGE MUUSIKA – sai järjekordselt kõrimulguni kõigest1 minut kulub aint lugemiseks

Lounge muusika jaam

Et siis ma ei tea ise ka ausõna missugune piss kopsikuga pähe lõi aga tõesti sai kõrimulguni kõiksugustest roki, disko, popi, retro vene jms. muusikast. Üleeila tekkis ühtäkki tahtmine kuulata sellist lounge udupeent purts-parts tagatausta mussi.

Hetkeks on kaks päeva jutti antud muusika kanal 24/7 tagafooniks käinud… loob mõnusa olemise vähemasti antud hetkeni. Mõnus on tolle saatel nokitseda oma tegemisi ja ragistada olematuid ajukääre.

Rõõmuga jagan ka seda kõigi teiste huvilistega. Mu mussijaama veebileht asub aadressil https://web.rememberhits.com ja esilehelt leiate teiste muusika stiilide valikust kohe kõige esimesena LOUNGE MUSIC jaama. Klikka plus märgil ja naudi muusikat. Natsa lisa infi leiad ka SIIT

Jätkuvalt on kõigil võimalus saata oma lemmik muusikat sinna jaama valides seal olevast menüüst MUSIC UPLOADS Jõudumööda lisan saadetud lood vastavatesse kanalitesse.

AJALUGU: Lühidalt antud jaama tekkeloost – kunagi ammu ennem kiviaega sai lihtsalt kõikidest raadiotest kõrimulguni, pidev möla ning reklaam reklaami otsa. Oma lemmik mussi pidid salvestama erinevatele kandjatele, et seda enesega kaasa vedada. SELLEPÄRAST saigi välja aretatud oma interneti põhine muusika jaama mida saan kuulata kõikjal kus ma ka poleks.

Mu mussijaamas on lihtne tellida omale ühe nupu vajutusega soovi lugu, soovi korral võid ka teha ise OTSE EETRIT omast arvutist või koguni kui soovi võin sulle seadistada päris oma isikliku jaama. Küsi vajadusel rohkem infot KONTAKT kaudu ilma häbenemata.

OTSELOOMULIKULT on ka jätkuvalt TERETULNUD annetused tänu millele püsivad püsti mu veebilehed milledeks on IFFINLANDREMEMBER FORGOTTEN HITSIFFI-TUBE

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega