MEELELAHUTUS

Siine osakond sisaldab üliprivaatset sisu mida olen kogunud umbes nii paarkümmend aastat. Sisu koosneb põhiliselt suures osa muusikat, filme, tarkvara ja teatud määral ka näiteks E-Raamatud, ajalehe artiklid jms. Antud kogumist leidub umbes nii paarikümne aasta taguseid või vanemaidgi asju kui ka samas kaasajal ilmuvaid materjale.

Mida iganes sind huvitab eespool loetletutest kategooriates siis saada alloleva vormi kaudu mulle oma soov ning soovi olemas olukorral edastan sulle soovitud materjalile ligipääsu info. Juhul kui minu varamust antud soovi ei leidu tegelen koheselt selle kaevamisega interneti sügavustes ning teavitan leiust koheselt.

Kuna minu varamu suurus hetkel on umbes 4TB siis resursside puudumisel ei ole võimalik seda kõike siia välja panna koheseks kasutamiseks, nimekirjade tegemine veniks kilomeetreid pikaks. Sellepärast ongi mugavaim ning kiireim varjant kui saadad oma soovi mõnest filmist, muusika albumist, tarkvarast, e-raamatust või artiklist mulle soovide avaldamise vormi kaudu mille leiad kui klikad seda järgmist linki “VALMIS SOOVID”

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega