covid-19
Covid-19,  Maailmaelu

Minu arusaam sellest COVID-19 trallist11 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Mind ajendas seda juttu kirjutama eriarvamused maailma võimalikust ainu internetis nimega FACEBOOK.  Paljude jaoks see ongi vist ainuke internet, muu avalik meedia on n.ö. kõrvalprodukt mida võib ajaviiteks juurde tarbida kui mitte midagi muud pole teha ja lugeda. Produkt siis sellisel kujul nagu näiteks praekartulile soovikorral peale panna sousti. Olen palju-palju kohanud sealses n.ö. maailma internetis postitusi või siis arvamusi mis on tehtud ainult muus meedias avaldatud pealkirjade põhjal. Enamasti ei loeta või ei süveneta artikli täielikusse sisuse ning tehakse kiirelt oma arvamus pelgalt artikli pealkirjast. Näiteks täpselt sama toimub arvamuste avaldamisega kui inimene on näiteks läinud mingitel teatud põhjustel pahuksi seadustega ning kui pole veel jõutud tema üle langetada kohtuliku otsust mis teinekord osutub hoopis inimese õigeks mõistmiseks mitte süüdlaseks. Enamasti tembeldatakse selline inimene kohe kiirelt kõige halvemaks ja põhimõtteliselt võiks ta ka kohe ära põletada tuleriidal, et säästa aega ning kulusid mis kuluvad antud olukorra arutlemiseks ja süvenemiseks. AGA – kui pärast selgub otsus inimese süütusest siis on need tohutud negatiivsuse kiirtulistajad kadunud kuhugi millegipärast, ei kippu-ega kõppu enam????!!!!

Aga sellest ei plaaninud ma üldse kirjutada siin oma jutus vaid soovin kirja panna oma isikliku arvamuse ning seisukoha sellest COVID-19 trallist mis hetkel maailmas toimub. Jätke meelde, et  SEE ON AINULT MINU ARVAMUS NING ARUSAAM ASJAST ning ma ei pretendeeri absoluutselt vähimalgi määral täielikule TÕELE. Eks seda näitab hiljem aeg kui palju oli mul õigust või mitte. Vabandan ette ära väga segase mõttelennu pärast mis käib seinast seina ja võib-olla kohati raskusi arusaada sisust ning kogu asja pointist. Sorri, ma pole ajakirjanik või siis lihtsalt kirjanik. Oman mõnda klassi külakooli millest needgi on suuremalt jaolt vahetunnid! Panen kirja siia selle mida suudavad näpud klaviatuurile trükkida ning kinni püüda mu peas toimuvast mõtete tormist.

Antud jutu teiseks kirjutamise põhjuseks on ka see, et pistan siia kirja oma arvamuse kogu sellest covid trallist ning säästan ennast hiljem oma arvamuse jätkuvalt uuesti ja uuesti kirjutamist erinevates kohdades. Mugav on siit linkida seda juttu edaspidi kuhu seda vaja võiks minna või kus ma soovin oma arvamust avaldada.

Samas oleks ha huvitav teada teiste lugejate arvamusi siinsest jutust seda siia kommenteerides või siis kui paljud lugejad on põhimõtteliselt sama meelt nagu mina! Seega julgelt ilma häbenemata kommenteerige.

Kevadel kui see kogu jama ilmus oli loomulikult esmalt see suht hirmutav omalegi teatud määral, et mis kurat nüüd toimuma hakkab!!! Ajapikku seda tralli jälgides ning lugedes erinevat infot selle kõige kohta hakkas vaikselt selgeks saama, et nüüd on aeg ilmselt suuremateks muutusteks ning kui see jama ükskord lõppeb pole maailm enam 100% selline nagu oli ennem selle tulekut. Elu ning muudgi harjumused muutuvad kohe kindlasti ning vanatmoodi harjumuspäraselt ei jätka enam paljude asjadega . 

Teiseks hakkas aina rohkem kinnitust saama arvamus, et see covid ei ole siiski miski haigus mis on looduslikul moel ilmunud nii öelda ei tea kust kohast. Kõik spekulatsioonid ja erinevad dokumentaal filmid ning saated kõiges sellest hakasid ka kujundama ning kinnitama minu isikliku arvamust, ET SEE KÕIK ON VÄLJAMÕELDUD JA TOHUTUTE HULKADE RAHADE KEERUTAMINE kellegi tasku või kasuks millegi eesmärgil vms. 

Nüüdseks kui selle kõige algusest on möödunud palju aega olen kohanud arvamusi või postitusi kus ollakse põhimõtteliselt sama meelt juba vaikselt, et see viirus siiski pole miski looduse poolt ilmunud. Ilmus mõnda aega tagasi ka artikkel kus üks poliitikutest mainis põhimõtteliselt seda sama mida mina arvan olevat, et see on pilukate laborist väljajunud biorelv. Artiklit saate lugeda ise SIIT  Olen sellega täiesti päri, antud teemal on kirjutatud ka palju välismaises meedias (üks väike näide välisest arvamusest) ja olnud ka dokumentaale ja arutelu saateid.  

Minu isiklik seisukoht on siiski tiba veidi erinev sellest. Ma päris just ei arva, et kas just otseselt tegemist on biorelvaga kuid sinna kanti see mingil määral see võib osutuda. Näiteks SIIN artiklis väidetakse ja on ka teaduslikult tõestatud, et ei ole tegemist väljatöödatud biorelvaga kuna see ei ole nii tappev.! Taas on minumeelest see arvamus täielikult pullisitt! Isiklikult arvan, et ei olnudgi plaanis teha tohutult tapvat viirust mis lõikaks tapvalt inimesi jalust nagu vikat, vastupidi – eesmärk ongi sedasi udupeenelt veidi hirmutada inimkonda ja näidata, et kui jama on hetkel olukord ja samas kasutatakse teatud otsuste tegemiseks antud olukorda. Mina ei usu selliseid väiteid nagu need teadlased tõstusel tõid. Ültse on tegelikult kõike seda jama uskuda erinevatest vaatavinklitest…aga noh, midagi ju peab uskuma ja minu sisetunne ning usk on see mida sa siin präät loed.

Kui nüüd põigata korraks tagasi lähiaastate ajalukku siis joonistub ka sealt välja väikeste asjadena see eelneva jutu pilt. Minu arust on siiski pilukatel jätkuv soov saada enda valdusesse võimalikult palju maailmast. Olen vaadanud Discovery, National Geographic ja teistest analoogsetest kanalitest tundide kaupa erinevaid dokumentaale antud teema kohta. Kui ma nüüd meenutan neid väikeseid seikasid nondest dokumentaalidest siis löö või maha aga nende põhjal joonistub välja selline muster nagu ma siin üritan väita eelnevalt ning järgnevalt. Paar asja mis koheselt meenuvad on inimeste GPS+videokaameratega jälgimine, kiire data analüüs kes on kes jne – seda küll hetkel tehakse aint pilukate omal maal kuid massiliselt, …kuidas toimub kimi jongi junni rahastamine et to saaks ehitada oma tuumarelva arsenaali, …miks töötab nii palju pilukaid odavalt ülemaailma ja neid koheldakse kui küüditatuid, …venelaste ja pilukate suhteliselt soojad suhted ja teine teise toetamine… jne. jne. jne. …ainu üksi siit tekivad juba tohudud virnad erinevaid küsimusi. Need olid aint mõningad üksikud näited nondest dokumentaalidest.

Üks väikene tähelepanek veel ennem kui jätkan oma jutuga on, et olen suht seda meelt, et tolle koroona varjus nüüd nende vaktsiinidega süstitakse inimestesse varakul juba valmis vajalike nano osakesi mis on kogu selle inimkonna protsessi jälgimise algus. Seda on ka võibolla juba vaikselt tehtud ning katsetatud ka varem. Kuna maailm on väga arenenud siis selline nano protsess pole enam 20 aasta tagune ulmefilm. Selle nano süsteemi kohat olen juba varemgi lugenud siit ja sealt erinevat infot. Värskeim artikkel avalikus meedias mis kinnitab taas minu arvamust saate ise LUGEDA SIIT

Kui nüüd jätkata edasi seda väljamõeldud viiruse ja tohutut raha keerutamist… siis kuskohast tulevad suurem osa maske? …pilukate maalt!! Millised rahamäärad liiguvad selles maskide valdkonnas hetkel? Miljardid!!! Kes on selle n.ö. magusale maski pirukale kõige lähemal? …jongi junn!!! jne. jne.jne.  Ma ei tea aga no mina teen siit küll omi järeldusi.

Samas kui nüüd vaadata seda tralli laiema pilguga siis EU ehk euroopa liitu üldisena. Taas ainult minu arust oli see liidu värk juba eos tegelikult läbi kukkunud!? No kui mitte eos siis viimase paarikümmne aasta tagant oleks pidanud hakkama saama aru või aimu, et see asi ei saa hakkata enam edasi toimima nii nagu oli selle algne plaan kui hakasid liituma kõiksugu muud pisikesed jõuetud riigid. Minu algklassi haridus ütleb mulle, et ei saa ju olla normaalne ning võrdne kui ühel on miljon ja teisel on tuhat ühikut raha ning selle eest tuleks näiteks soetada ülikiire auto millega võita näiteks miski kiiruskatse!!! No ei ole ju reaalne, et on võimalik võimaldada tuhande raha eest parim ja kiireim masina!!! 

Kui 1950 aastal pandi alus kogu sellele EU kompotile siis on ju üsna selge pilt kohe kui vaadata esimest kuute riiki kes sellele aluse panid. Need kõik on ju edukad riigid ja seda siianigi. Riburadapidi siis hakkasid liituma ka teised riigid. Nüüd lõpus on seal neid igasuguse jõukuse järjega liitunuid. Selge see, et jõukamad riigid maskavad kinni nende mitte nii jõukate riikide jamasid-, ja maksjateks olemegi meie maksumaksjad. Riik regullib aint rahavoolu meie taskust. Vahepalane selline info, et olen aeg ajalt teatud kanalitest jõudnud kuulda mitte ametliku infot kus on kuulda udupeenelt mõteid EUst lahkumiseks, seda siis teatud riikide poolt. Ei jää see BREXIT viimaseks, see pigem on EU lagunemise stardi algus.

Tänu sellele ühinemisele on ka tekkinud see nüüdne olukord kus suur osa maailmast (EU) on kaotanud täieliku kontrolli inimeste üle mida ei suudeta enam ohjeis hoida. See võib küll tunduda tohutu vandenõu teooriana aga mina usun, et selle kontrolli taastamiseks ongi nüüd käiku võetud see idiootne koroona trall. Tehakse selle varjus taas kiirelt mingid vajalikud muudatused, otsused tulevikuks, et oleks lihtsam saada omi vajadusi inimestele hiljem peale suruda vms. Ei oska täpselt küll nüüd mõelda või öelda aga tundub küll, et EU-l on miski kokkulepe pilukatega sellel teemal. Miks on pilukate maal siis need koroona näitajad suhteliselt olematud!!!??? Taiwanis on 22 detsembri seisuga surnud aint 7 inimest ja nagu ma aru saan siis 766 nakatumist alates kevadest (minu andmed pärinevad SIIT). Novembris oli miski dokumentaal selle taiwani kohta telkus, et a’la teemal kuidas taiwan on sellele idiootsele karoovale vastu pidanud!? Põhimõtteliselt on seal  täielik komandanditund ja peale selle veel lokkav kommunism ehk siis võimud kontrollivad iga sinu liigutsut ning hinge tõmmet. See oli lihstalt üks udupeen näide kogu sellest covid kompotist ja minu arusaamast kuidas kusagil on millegipärast OK ja teises kohas on perseauk!!! See ei ole ju normaalne wacko 

Loomulikult tekkib kohe küsimus, et miks siis USA on osaline selles trallis ja saab ka kõvasti pihta kuigi on ju täiesti omal saareksel ja ei ole EU liige? Minu arust pole ka siin vaja palju mõelda ja uueida! Keeras piilupart donald põhimõtteliselt täielikult ju selja kogu pilukate maale ning lajatas koorma sanktsioone veel preemiaks sellele kõigele. Huiavei tooteid ei lubata enam põhimõtteliselt kasutada seal unistuste maal, terasetööstus keerati peese nagu alumiinium traadipulk, sitsist ja satsist ei tasu rääkidagi… nohh, mis suhted need siis enam on!!?? Tule taevas appi onju!! Otsustati sinagi pisike kovidipoiss pista tänutäheks. 

Mainisin eespool rüssade ja pilukate soojasid suhteid, misk siis to nii ljubljuutatud maa korontshiku käes vaevleb? Lihtsaks vastuseks ning sinu mõtelõnga algatuseks vastan nii. Onu volodjal hakkab vaikselt võim tasapisi käest libisema ja taldade alune tulisemaks muutuma. Saab korraliku pildi kogu asjast omale selgeks kui jälgida vahelduseks ka mitte kremli meediat kus kirjutatakse ette kõik mida ekraanil tohib teha ja rääkida.  Aga onu volotshik on küll sättinud seadusi nii ja naa, et rahvas oleks vait ja saaks aint teda koguaeg valid pealikuks. Mina võtan siinkohal küll kohe mitu mütsi maha tema ees kui oskuslikult on ta ära huianud kogu ilmatuma suure venemaa rahva ja rajanud omale kuldse ja pehme tee pensini!!! Tõesti WOW efekt tekib aga paraku hakkab sealnegi elanikond vist lõpuks arusaama, et nad tobukesed on algusest saati kummardanud vale jumal ees. Vot nüüd siis onu volodjake üritabgi pale higist hall veidi noid pahasid vale kummardajaid välja noppida ning üritada taas olukorda tiba oma kasuks ära pöörata a’la teemaga, “Uvashaemie ljudi, ja vas pomog s vaktsiinam SPUTNIK shtobi vi ne umerlii” …ja selle tulemusega ta kindlasti võidab taas põrsakesi oma aedikusse.

Kogu see vaktsiinide ülikiire välja töötamine ei saa olla ju reaalne nii kiiresti. See on ju selge, et viiruse leidur leod saatsid n.ö. retsepti vaktsiini välja töötajatele või siis tehti seda koos ja samal ajal kui seda viirus kokku keevitati. Pljäät raisk,  no muidu leiutavad ja katsetavad mingit rohtu aastakümneid ennem kui kasutusele lubatakse. Ei ole ju loogiline see asi?!

Ühesõnaga lõpuks taandub kogu see süsteem ikkagi siis koostööks nunnude pilukatega sest neid ei julge ega oska mitte karistada. Ehe näide, et miks onu kim jong junn tegeleb ikkagi tuumarelvade arendusega rahulikult ja demonstreerib karistamatult seda ka vabalt kogu maailmale??? Mitte ükski ahv ei köhi selle peale, kõikidel on mängus omad kasud ja võimalused muuta maailma oma kasuks. 

Ausõna, mina laseks viivitamatult koheselt maha viimsegi kui ühegi poliitiku maailmas, põletaks ära kogu maailmaas oleva raha ning võtaks kätte kivikirve ja alustaks otsast peale lootes, et präegasest pullisitasest maailmast on piisavalt mida õpida ning mitte korrata enam samu vigu.

Uhh-Ohh, tui väääga pikk arvamus, plaanis oli kirjutada mõne lausega oma oluline kirja aga nagu alati… laugh

Lõpetuseks tuletan veelkord meelde, et see on AINULT minu arvamus ning arusaam ja ma ei pretendeeri absoluutselt tõele sellega. Samas tasuks ka mainimist see, et avalik meedia on võimas asi, selle mõjutus jõud mõjutamaks inimkonda on uskumatu mida koheselt ei hoomagi ning inimene on üsna keeruline olend, et ta usub just seda mida ta ise soovib.

Vabandan oma mitte oskamatuse pärast enese mõtete väljendamisel! Tõesti ei suuda ma oma mõtteid kõiki panna sõnadesse nii kuidas see oleks arusaadavam ja loetavam kõigile.

99% olen kindel, et tegelikult ei jõudnud ma kõike vajaliku siia kirja panna ega ka ei meenunud palju olulisi asju. Üritanlisada kindlasti hiljem juurde.

Ja siin on tõestus, et see pask kõik on välja mõeldud ja spetsiaalselt korraldatud debiilikute poolt kelledel pole raha enam mitte kuhugi toppida https://iffinland.info/2021/04/25/koroona-plaan-aastani-2025-palju-on-juba-teostunud-antud-plaanist-palju-veel-ees/

11 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega