what a fuck am reading
Abi-Info

Mis kurat see siin on?5 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Mis kurat see siin on, aru ma ei saa?

Et siis mille kuradimaga siin tegemist on ikkagi küsite nagunii mõtteis endilt!

Lühidalt öeldes on tegemist minu nii öelda online märkmik-päevikuga või siis nii öelda eluloo “raamatuga”. Kirjutan siin oma minevikust, olevikust ning loomulikult tulevikust ja muudest  plaanidest. Kirja panen enamasti kõik oma mõtted, mõtisklused, arvamused ning arusaamad erinevatest asjadest eelpool nimetatud ajajärkudest.

Tegemist võiks ehk siis olla nagu mingi BIOGRAAFIAGA uuemas tänapäevasemas versioonis. Tavapäraselt avaldatakse oma biograafia(elulugu) raamatu, filmi või muul sarnasel kujul. Kuid see antud IFFINLAND veebikas on minu inovaatiline versioon oma biograafiast kus kõigil on võimalus osaleda kommentaariumites oma arvamuste avaldamisega. Tavalist raamatut loete nii sama aga siin saate osaleda kaasa interaktiivselt.  Sellise koha loomise idee on mul juba pikki aastaid mõlkunud mõtteis ning varem erinevatel viisidel olen ka proovitud seda realiseerida.

Nüüd lõpuks on see ka teoks saanud minu tohutu suure padu laiskuse ja ülikiire elutempo kõrvalt leidsin aega selle teostamiseks.

What The Fuck Am I Looking At

Kes on juba jõudnud tutvuda antud veebi sisuga mingil määral siis olete kohanud piiranguid osade juttude lugemisel. JAH, osa sisu on saadaval registreeritud või ainult tasulistele liikmetele. Selle kõigel on omad erinevad põhjused millest saate veidi aimu ka siit altpoolt edasi lugedes.

Esmalt kui te tarbite siinset tasulist sisu siin siis sellega toetad minu kõiki ettevõtmisi ning tulevasi uusi seiklusi ning uute huvitavate lugude sündimist. Otseloomulikult võib teha ka toetavaid annetusi lihtsalt nii sama kui teil selleks peaks tekima soov! Võite seda teha ilma liitumata või ka kui olete juba liitunud liikmeks. Kuidas toetada IFFINLANDi siis loe lähemalt SIIT.

Igasugu viisakusele, ilukirjandusele, korrektsusele pole ma üldiselt viitsinud eriti mõelda siin ega ka kindlasti ei pööra ka sellele mingit tähelepanu.

No kurat, mõnikord lihtsalt on vaja teatud asjad välja öelda/kirjutada oma rikutuse tasemel ehk siis ropult, et edastada just neid õigeid tundeid, arvamusi antud teema kohta. Seega olge varakult HOIATAUD, et tegemst ei ole mingi ilukirjandusega siin!!!  Mind palun selles ärge süüdistage kui peaksite ennast tundma solvatuna SOOVITAN jätta koheselt siinse veebilehe tarbimise ning  lugemise pooleli. Nii loll olen küll, et ei viitsi läbi lillede mullitada! Mis meelel see keelel ja otse välja öeldud/kirja pandud.

Paljudele kindlasti tunduvad siinsed jutud kohati täiesti arusaamatud, segased, seosetud, laiali valguvad vms. Eks mulle omalegi vahel tundub nii!!PÕHJUS on, et neid kirjutades ei suuda näpud klaviatuuril pidada järge mõtte lennuga ja lõpptulemuseks on tõsine segadus ja soga. Kirjapandud mõtted hüppavad ühest äärest teise äärmusesse ning vahest polegi neil seost. OHH kurat, kirjavigasid ma ei hakka mainimagi kuna ka neil on oma kindel põhjus olemas millest saab lugeda kindlasti siit tulevikus.

Üritan neid jutte siiski veidi lihvida inimestele vastuvõetavamaks ja arusaadavamaks ennem avaldamist. Kuigi siiski ei pruugi tulemus olla kohe see nagu ka ise sooviks. Tasapisi hiljem meenuvad veel tähtsaid asju mis kuuluvad kirjutatavasse juttu, mis kohe kirjutamise emotsioonide meelevas ei meenugi. Seega täiendan/parandan kõiki jutte jõudumööda. Parandusi või täiendusi sisaldavatele juttudele üritan lisada pealkirja ette sellise märgise [MUUDETUD].

Inimesed kes mind või iseennast siin ära tunnevad läbi nende juttude ja kelledega suhtlen n.ö. igapäevaselt teavad niigi suurema osa nendest lugudest kuid ka teile leidub siin lugusid mida ma pole rääkinud.

Sellega seoses oleks ka väike palve jätta see teadmine siis oma teada, jäägu see väike saladusekatteloor katma neid jutte siin. Ühesõnaga jätame mainimata õiged nimed/asukohad, nii teen ka mina oma jutte kirjutades. Nimelt kõik tegelaste nimed/asukohad mis siin juttudes on mainitud ON VÄLJA MÕELDUD/muudetud!!!, et tagada ka sellega Teie privaatsus!!!

Teiseks suuremaks ideeks sellel veebikal siin on säästa oma enda mölisemise mulku. Enamasti kui saan kellegagi kokku siis põhimõtteliselt hakkan taas otsast peale vahutama oma lugusid. Nüüd siis on lihtsam, saadan huvilised siia aadressile ja nad saavad vajaliku info kätte siit ning edaspidigi hoida kursis endid mu tegemistega.

Üks ammuseid põhjuseid selle veebika loomiseks on kindlasti ka järgnev põhjus. Palju aastaid tagasi oli plaan kirja panna või luua oma eluloo raamat seda siis raamatu kujul, sai ka selle projektiga alustatud ning isegi kirja pandud 200+ lehekülge kusagil umbes. Juhtus sellega veidi pahasti oma hooletuse tõttu hävitasin kogu selle info. Tookord sai alustatud kaugest minevikust, põhimõteliselt sellest ajast kui mälu hakkas miskit salvestama ja seda töötlema ning väljundama mälestustena. Kuna see kiusatus on siiani mu sees istunud ning aeg ajalt endast ka märku andnud siis lõpptulemus ongi teie ees.

Loodan. et see eelneva lugemine andis veidikenegi aimu millega on tegemist ning kuhu te olete sattunud. Seega jätke julgelt ilma häbenemata siia oma kommentaare ja arvamusi. Usun, et nendest sünnivad omakorda taas huvitavad arutelud lugemiseks. Julgustuseks veel lisan, et kõik kommentaarid vaadatakse ennem üle kui ilmuvad siia lehele avalikult. Kui sa ei soovi, et sinu kommentaar avaldatakse lisa kommentaari märge a’la EI SOOVI AVALDADA ning seda ei avalikustata. Kõik avalikuks tulevad kommentaarid avalduvad anonüümsena või siis varjunimedega.

Lõpetuseks soovin kõigile lugejatele ning jälgijatele mõnusat ära olemist ja juttude lugemist ning oleme kõik vahvad ja sõbralikud jätkuvalt edasi. 😉 Kurat elu on ju elamist väärt täiega smile

Tungivalt KOHUSTUSLIK on ennem oma arvamuse avaldamist läbi lugeda ka SEE LÜHIKENE JUTTUKE!!!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega