iffi koroona mõtisklus
Covid-19

MÕTISKLUS ELUST – hommuku kahve kõrvale5 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Lugedes hommuku kahve kõrvale taas erinevat infot hetkel toimuva haige plandeemia kohta siis minul jäi peas tiirlema allolev mõtisklus või teema. Et jah, olen seda ka ise varem väitnud ja ka teised on sellest kirjutanud ning teavitanud erinevatel viisidel – toimumas on tõsiselt suur inimkonna hävitamine! Uskuge või mitte.

Ma ei hakka siin kedagi “peedistama” ega ka sõimama ning detailselt kirjutama. Panen kirja lihtsalt oma mõtted ja otsuse üldpildina. Soovitan läbilugeda selle ikkagi kuigi teil on peas a’la mõte, “et see järjekordne lalin ja mõtetu mölin siin”, leidke see aeg lugemiseks. Paljud teavad nagunii, et ma olen peas lolliks pööranud idiootse mõtteviisiga koroona vastane.

Tunnistan ausalt, et ei oska ma oma mõtteid hästi seada sõnadesse ning seda siia kirja panna. Püüan seda teha parimal viisil ja loodan, et mõnigi lugeja saab aru mida ma mõtlen. Vaktsiini pooldajatele on ilmselt see jutt järjekordne jama ja miski a’la vandenõu teooria…aga soovitan see siiski läbi lugeda sellepärast, et TEIE SUGUSED ONGI VAJA ÜLES ÄRATADA!!!

Antud hetkel peaks olema juba piisavalt infot, et aru saada ning mõista sellest kuidas järjest ja järjest piiratakse meie inimeste vabadust. See maski kandmine ja avalike ürituste keelamine kõik on köki-möki ja see pole midagi hullu võrreldes selle kõrval mis on tegelikult toimumas “kulisside taga” ja saab veel toimuma. Hetke olukord on vast alles staadiumis kus ollaks esimesed sammud tehtud 400m teate jooksu stardist.

Pöördun korraks juba vanasse tuntud algusesse tagasi kus esmalt lubati, et kõik on täiesti VABATAHTLIK ja EI DISKRIMINEERITA MITTE KEDAGI!!!!, pean silma siis vaktsineerimist. Tuletage seda meele nii aasta tagasi kui seda jahuti kõikjal hommikust õhtani. Nüüd vaadake ja võrrelge antud hetke olukorda 11.07.2021 …ma arvan, et ma ei pea hakkama detailselt seda lahti kirjutama siin. See vabatahtlikus ja diskrimineerimine mida lubati on präeguse olukoraga nagu öö ja päev erinevad ehk siis täiesti olematu.

Loomulikult on kõik VEEL ANTUD HETKEL nii öelda vabatahtlik aga kui me ei tee teste ja süsti siis milline on momendil võimalused reisimiseks !!!! Reisimine kahjuks on üks suur osa inimese vabadusest. Pole ju enam seda vabadust, või on???

Olen palju kuulnud oma tutvusringkonnas, ah kurat kah, ma teen selle sutsaka ära sest siis saan “vabalt” liikuda (just vabalt on juttumärkidesse kirjutatud mõttega, et SEDA POLE ENAM OLEMAS EGA KA TULE TAGASI!!!

Just mõni päev tagasi rääkisin oma emaga telefonis ja ikka tuleb see teema tahest tahtmata jutuks. Tajusin emal nutt olevat kurgus kui ta üritas mind ümberveenda, et teeksin omale süsti/testid, et saaksin talle külla sõita… Teemaks oli veel, et mõtleksin kuidas ma edasi elan, millest maksan maksud, et mõtleksin ka oma lapsele. Jah see kõik on ÕIGE aga see on hetke olukord ning praegu ei TOHI SELLELE MÕELDA…see ongi see SUUR PROBLEEM kus inimesed mõtlevad oma heaolule ja loodavad paremale tulevikule. Tule kordgi välja oma mugavuse tsoonist ja tegutse muidu varsti sul pole enam sedagi!!!

See, et saa suudad lähema aasta jooksul ära maksta oma maksud ja panga laenud, ei muuda mitte midagi tulevikus paremaks vaid vastu pidi muudate hullemaks ja valate õli köiele mis veab meid kuristiku!!! Siin on sinu mõtisklus koht!

Kahjuks mina olen otsustanud, et ma ei lase enesele teha ühtegi testi ega süsti. Olen aint nõus tegema testi verd andes aga see ei sobi neile millegipäast. Mingisugune idiootne kurgu kuristamine toimib :good: laugh Olen otsustanud ka, et olen nõus jääma töötuks ja “pomšhikuks” kui olukord seda sunnib ja lähen kasvõi metsa elama ja söön oski ning putukaid.

Teine olukord mis näitab, vabaduse puudumisest on hetkel tiirlevatest jutudest tulevasest laste vaktsineerimisest sügisel. Kuidas tehakse ümber seadusi, et alaealine laps saab ise otsustada kas tahab süsti või ei. Ja juba liiguvad ka sahinad “sunniviisilisest” nende vaktsineerimisest. Anna väiksele lapsele “kommi” ja ta on kõigega nõus…

Kolmandaks mõelge miks on vaja seda tohutut uut andmebaasi inimestest mis iga hinna eest läbi surutakse/suruti!!!??? Praegugi on ametkondadel tohutult infot meie kohta niigi, oleme põhimõtteliselt nagu kärbes peopesal, miks on vaja seda ülipeent andmebaasi??? Miks on vabastatud vastutusest kõik vaktsiini tootjad kes on saanud sadu miljoneid trahve halvast vaktsiini tootmise eest ennem seda kui plandeemia ilmus???

Minu arvates juba need paar mõtisklus peaks peas häirekella hakama lööma. Niigi on juba saavutatud eesmärk inimesed ajada tülli omavahel ning lõhestada inimkond! Lõhestatud tähendab siis, et on olukorra pooldajad ja vastased. See on üks sammuke toimuvast genotsiidist. Täiesti võimalik, et seda paljud ei taju ja usuvad siiani, et elu muutub paremaks ja vabamaks tagasi kuid kahjuks EI MUUTU IILA ENAM!!!

Need eelnevalt on aint väikene osa kogu toimuvast genotsiidist. Eelnevast jutust võib kenasti järeldada, et mina olen(ja sama mõtteviisiga inimesed) juba põhimõtteliselt surnud inimene kui see kõik nii edasi jätkub! Küsid kuidas? Lühidalt vastus oleks, et kaotan töö, elan prügikastis ja sinna ma ilmselt ka suren kui miskit olulist ei hakka muutuma. Ja rõõmust hõõruvad käsi need kes on selle pasa eesotsas, et üks osa nend eplaanist õnnestus ning on surnud.

Eks mõelge ise edasi antud olukorda ja vast äratas ka mu kirjutatu minginegi lõik teis mingeid mõtteid. Mõelge, analüüsige hetke olukorda, vaadake laiemat pilti minevikust ja mis on tulekul…ärge olge kinni präeguses hetke olukorras!!! Ja ÄRGAKE PALUN ÜLESSE, aeg on hakata tõsisemalt tegutsema!!!

Jätkuvalt ma LOODAN SIIRALT, et ma eksin tohutult ning rängalt oma otsustes ja mõtisklus osas!!!!

Minu erinevaid mõtisklus jutte saate lugeda klikates SIIA või samal teemal vaadata eesti keelse tõlkega videosdi SIIT

LISATUD JUURDE HILJEM: Leidus hiljem juurde “Kirs Tordile” minu jutu jätkuks. Soome keelne ajaleht kirjutab kuidas testidest keeldumine toob kaasa rahalise trahvi! VABADUUS OJEEEEEEEE Loe artiklit SIIT

Ehe näide millest eespool kirjutasin. See kommentaar tuli messengeri pärast jutu avaldamist.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega