No Traveling
Eluviis,  Reisimine

NKRS kriisiolukorra erakorralise istungi kokkuvõte1 minut kulub aint lugemiseks

NKRS = NordKapp ReisiSeltskond

Eile sai kokku kriisiolukorra erakorraline NKRS ümarlaua presiidium arutlemaks tulevase plaanitud NordKapp reisi saatust.

Oli väga konstruktiivne ning sisurohkete vaidlustega elav arutelu. Peale pikaks veninud arutelu, käeluude pooleks murdmist ning peade puruks peksmist sai siiski langetatud väga üksmeelne otsus, et projekt koodnimega “Nordkapp 2020 jõulud” lükkuvad hetkel teadmata ajaks tulevikku seoses korona lainetuse tõttu.

Algselt oli plaan jõlkuda ülesse põhja välja nii kaugele kui on võimalik autoga mööda maismaad pääseda aga kuna korona kukus jeblama ja Nordkapile löödi peale 10 päevane karantiini kohustus siis sai ümber mängitud plaan ja kiirelt välja töödatud plaan koodnimega “Tunne oma kodumaad” (ei ole veel avaldatud) Antud reisi eesmärk oleks olnud risti-rästi, pikki-põiki läbi kärutada kogu soome ülemine osa.

Kes pole selle tripiga veel tuttav siis võite sellega tutvuda alustuseks SIIT

Kuna see jopski korona üritab veel siin pikalt laineid lüüa on paras aeg hakata tegelema ja plaanima suveks reisi. Vast selleks ajaks on eluke veidi normaliseerunud. Koogin oma pikalt mõteis mõlkunud sihtkohtade kohvrist välja koha nimega LOFOODID ning hakkan ajaviiteks seda nüüd kokku muterdama. Ehk õnnestub soenduseks teha toi tripp ennem.

Nordkapp jääb ilmselt siiski aasta 2021 jõuludeks uuesti kuna tahaks just käia seal ära talvel kui see ekstreemsuse tase on kõrgeim ja samas möödaminnes lipsata jõulutaadu maaltgi läbi.

Eks võtame päev korraga ning jälgime kuidas olukord kulgeb.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega