kodutu ja töötu
Covid-19,  Minu-Elu

Olen nüüd töötu ja kodutu – AITÄH WHO ja kõik sinna kuuluvad orbikud!!!3 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Olen nüüd töötu ja kodutu – see on nüüd siis ametlik. Lõunaaeg sain kõne raamatupidajalt, et kui surakat ei tee siis firmal pole enam tööd pakkuda. Seega pean ära andma oma korteri mis on tööandja oma. Õnneks on kaks autot kus elada, üks magamis tuba teine elutuba laugh

Soomes kehtib seadus, et kuuaega ennem peab tööandja teatama töölist ette kui lõpetab töölepingu. Seega täpselt on aega üks kuu ning kõik toimib nii kuis peab. Minule see pole mingi uudis, olen selleks momendisk juba pikemat aega valmistunud ja teadsin, et see ükskord juhtub.

Kes on jälginud mu postitusi need teavad kogu eellugu. Uued lugejad saavad kiirelt ennast kurssi viia kui loed selle lühikese jutu “Elu muutev otsus – Täna lõpuks sain selle teada siis” ja võibolla asjast paremini arusaada loe ka see pisike jutt juurde “MEYER TURKU – laitonta korona huijaus | Tööliste diskrimineerimine” mõlemi jutu lugemiseks kulub ainult ÜKS minutit.

Loomulikult raamatupidaja vabandas nii ja naa mulle. Vastasin, et nemad pole milleski ju süüdi kui maailm on nii debiilseks muutunud. Ütlesin talle veel, et on võimalik, et lahkun juba varemgi töölt kui see esimene detsember sest ma ei lase ka omale seda debiilsuse testi teha ninasse. Võin anda verd, sülge või kurku loputada aga neile SADISTIDELE need normaalse inimese varjandid ei kõlba. Vaata oma silmaga SUND TESTIMISE teaded

Mul on olemas mõningad varjandid milledega minna edasi NORMAALSE INIMESE elu. Esmalt ma tahan veidike JONNIDA ja vaadata kuidas siis RIIK suudab mind sellises kodutus ja töötus situatsioonis aidata laugh Mind just huvitabgi just see elamispinna probleemi lahendamine. See rahaline pool mind ei kotigi, miski piima ja makarooni raha saan ikka töötukassast, metsast närin oksi ja käbisid juurde nii saabgi tihedamini punu täis laugh

Hetkel mind ei huvita mitte miski – ootan kärsitult seda SUND TESTIMIST millest ülevalpool kirjutasin. See, et firmaga lõppeb töösuhe, polegi nii katastrof, see lõpetamine on täiesti normaalne. Just huvitab see minu keeldumine SUND TESTIST ja vot siis tahan näha neid põhjuseid miks ma ei pääse enam tööle. See on see kõige magusam osa selle asja juures laugh Ma ei saa magada ka enam öösiti sellepärast, et ootus ärevus on nii suur laugh laugh laugh

KOKKUVÕTE – kutsun kõiki NORMAALSEID inimesi boikoteerima selliseid debiilikuid firmasid nagu antud hetkel Meyer Turku, ettevõtteid või mis iganes teenuse pakkujaid kes pooldavad vaktsineerimist selle igas mõttes. PISTKU OMALE PERSSE NEID VAKTSIINE JA MASKE – ükskord me võidame nagunii ja siis vaatame kuidas need BIOROBOTID liiguvad. HAKKAN esimesel võimalusel neid diktaatoritest idioote ise oma käega maha tappma!!!

LISATUD UUT INFOT 2.11.2021 – Täna sai suheldud oma firma juhiga ning sain vastuseid tuleviku suhtes. Antud tulemuseni jõudsime me mõlemad. Mina uurisin juristilt ja pomo uuris ka eelnevalt mööda omi kanaleid ning tulemus oli meil täpselt sama. Me kumbgi ei teadnud ennem tänast, et kumbgi seaduseid uurib. Tulemus on siis, ET firma peab mu ennem saatma (3) kolmeks kuuks sundpuhkusele ja alles siis võib lõpetada töölepingu.

Kurat mulle see sobib nagu rusikas silma auku laugh Vähemasti ei pea ma nüüd kohe ennem talve välja kolima. Ja see kolm kuud on paras aeg rahulikult tegeleda oma uue elu ettevalmistamisega.

Kommentaarid siia alla, privaatne kiri KONTAKT vormi kaudu mulle või tule jutustama iffinlandi uute privaatsesse TELEGRAM kanalisse.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega