Olge hoiatatud ENNEM selle veebilehe sisu kasutamist!!!2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

  • HOIATUS VEBILEHELE SISENEMISEL IFFINLANDOLGE HOIATATUD ENNEM KUI HAKKATE MU VEEBIURGAST EDASI UURIMA !!!

  • Tegemist on minu online märkmik-päevikuga. Pistan siia vabas kõnepruugis ilma tsenseerimata kirja kõik omad tegemised, juhtumised, arvamused, arusaamad jne. Täpselt nii nagu on hetke emotsioonid või nii mida sülg suhu toob. Mõnele lugejale võib siin leiduv sisu olla väga ropp, vastik, hirmus, kole… SEEGA SOOVITAN koheselt jätta lugemine pooleli kui emotsioonid hakkavad võimust võtma. Selles süüdistage ise ennast kui ei kõlba siinset lugeda kuid ma püüan paremini ja viisakamalt kirjutada edaspidi! VABANDAN JUBA ETTE KUI OLEN SUUTNUD TEKITAMA TEIS PETTUMUST!!!
  • PROOVIN SAADA KÕIK JUTUD KIRJA NII, ET KA LAPSED VÕIKS LUGEDA AGA MA EI ANNA SELLE EEST OMA PEAD ÄRA! Vahepeal lihtsalt löövad emotsioonid laksuga lakke ning mõningaid jutte on vaja “illustreerida” mõningate vürtsikamate sõnadega, et anda edasi selle sisu ja jutus võimalike esinevadi tunnetemängu originaal kujul edastada. Üritan teha PIIKSUGA jutte!!! aga noh… sorri

  • AUSÕNA ÜTLEN KÄSI SÜDAMEL – siia kirjapandud LOLLUSED on eesmärgil, et äkki keegi loeb ja ei tee samasugust lollust kui mina. Olen ülimalt õnnelik kui kasvõi üks inimennegi jätab tänu siin kirjutatule samasuguse lolluse korragi tegemata. AUSÕNA ma ei kelgi siin nende lollustega ega näita kui “matsho tegelane” olen!!!

  • Selle siinse teksti läbilugemisega annad nõusoleku ning kinnitad, et oled kõigest siin antud leheküljel kirjutatust täielikult arusaanud ning edasisi pretensioone enam ei arvestata. Ehk siis sind on hoiatatud kõikvõimalikul moel!!!

  • KOMMENTEERIMINE – kõik kommentaarid vaatan ma ennem üle kui avalikustan veebilehel. KUI SA EI SOOVI OMA KOMMENTAARI AVALDADA siis kirjuta kommentaari näiteks EI SOOVI AVALDADA SEDA!!! Siis tean ning võtan seda kui isikliku salajast FÄNNI austus kirjana 😉
  • TÄIELIKULT ON KEELATUD SIINSE VEEBILEHE SISU MISTAHEL KUJUL EDASI JAGAMINE VÕI LEVITAMINE ILMA MINULT LUBA KÜSIMATA!!!

  • TEHES TOETUSI –  siis sellega toetate minu seiklusi tänu millele sünnivad uued ja huvitavad lood siia veebilehele TEILE tarbimiseks!!!

  • Soovitan ka läbi lugeda ennem oma arvamuse koostamist või tegemist SEE LÜHIKE JUTUKE
  • Viisakas oleks ka tegelikult ennast ennem igasugu arvamuse avaldamist siinse veebilehe sisuga täielikult tutvuda. Kuna siinsed jutud on suht segased kohati ning piisab lugeda läbi üks juttu kui peas on juba Teil segased ja vastuolukad mõtted kommenteerimaks. OTSELOOMULIKULT on tervitatud igasugune negatiivne tagasiside kuna see pidavat olema edasiviiv jõud 😉

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega