SAAB 9000
Eluviis,  SAAB-IKKA

SAAB 9000 – Suur juubel, 400 000 on spidokal2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Eile ehk siis 9.7.2021 veeresid mu tonnisele spidokale ilusad numbrid 400 000 SAABistid ütlevad sellise kilometraašhi kohta, et “nüüd on auto korralikult sissesõidtud” SAAB 9000 kohta on see tõesti sissesõidu kilomeetrid.

Selge on see, et kahjuks pole need kõik minu kilomeetrid 😉 Mina olen sinna isiklikult kahe aasta jooksul juurde tallanud 11782km millest 10840km on on kulgetud see aasta kuue kuuga. Ajavahemikus 01.01.2021 – 09.07.2021

Ei teagi kui suure tordi ma tellima pean kuhu mahuks ära see küünalde kogus :good:

Plaan oleks täis saada miljon aga kahjuks teatud põhjustel selle autoga ma seda ei suuda teha. 500 000 jääb ka antud olukorras vist ainult unistuseks. Aga mine sa tea milliseid üllatusi elul veel varukast mulle ette visata on laugh

LISATUD JUURDE EHK TÄIENDATUD seda juttu allolevaga 16.10.2021

Mõni kuu tagasi sai puht juhuslikult ja tänu elu vingerpussidele juurde hankitud omale ka teine tonnine. Selle kohta leiab detailsemat infot sellest järgmisest jutust. SAAB 9000 CD 2.3 Turbo – Tunnistan ausalt, et olen nüüd täielik “Saabi pede” Tegemist on tõsise elukaga nagu ma selle ise lemmikunimega ristisin.

Auto on ehitatud käsitööna ja on täiesti ainulaadne millist ei kohta mitte kusagil teist sellist. Sama moodi eriline on ka see esimene auto ja omamoodi huvitava storiga nagu enamus kõik SAABE.

Minu arust just need vanemad 9000 ja allapoole on kõik omamoodi erilised ja neid on ikka tunduvalt vähem liikumas kui neid 9-3 ja 9-5 versioone. Noid viimaseid on nagu seeni kõik kohad täis ja iga teine vastu tulev on antud mudel.

Samas on nüüd varsti taas tulekul SUUR JUUBEL uuel äsja ostetud elukal. Saab sellelgi vasrti spidokale 400 000km spidokale. Seda ilmselt järgmise aasta suvel kuna see on antud hetkel põhi liikumise vahend.

Mingia aeg oli plaanis maha müüa see esimene kuid nüüdseks olen otsustanud mitte loobuda kummagist. Esimene on selline mõnus TÕLLA moodi muhe ja mugav vahepeal õtsudes suhistada ja nautida olukorda. Viimase uuemaga aga on hea koht kätte näidata igasugu liiklus huligaanidele ja rullnokkadele. Mõnus on jätta tänapäeva uusi volvosid, audisi ja bmwsid tahavaate peeglisse kaugele- kaugele maha laugh

Minu saabi lood leiad SIIT mis/kes on SAAB võid lugeda SEALT eesti keelsest vikist

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega