VIOFO-A129-Pro-Duo-4K-Dual-Dash-Cam-Newest-4k-DVR-2020-car-camera-with-GPS
Automaailm,  Live-Video,  Reisimine,  Tarkvara

SOOVITAGE – autole pardakaamerat2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Pardaakaamerate valik on tõsiselt väga suur! Omal puudub kogemus siis ehk oskab keegi soovitada miskit mõistliku milles on võimalikult palju funktsioone ja pilt oleks kvaliteetne. HIND ei oma tähtsust kui leidub kaamera mis vastaks minu nõuetele!

Esmalt panengi kirja oma nõuded. Alustades listi tähtsuse järjekorras mis kindlasti peavad olema ja nii järjest minnes lõpupoole millede tähtsus järjest väheneb. Selguse mõttes kasutan foori tule värve. Punane=KINDLASTI | Kollane=VÕIKS OLLA | Roheline=NII ja NAA (hea kui oleks)

  1. Esi ja tagakaamerad kohe komplektis
  2. GPS asukoht, Hetke kiirus, Kuupäev (salvestab pidevalt, hiljem oleks salvestuses näha)
  3. WIFIga ühendamis võimalus (failide liigutamiseks kas telefoni või kuhugile netti)
  4. Kaartile salvestada sõidetud raja mida hiljem saaks kusagil kaartil vaadata näiteks KML, GPX, KML formaadis
  5. LIVE pildi edastus kusagile veebilehele või oma streaming kanalile
  6. Navigeerimine ehk sõidu juhised

Ise oma otsingutel olen leidnud ja väljavalituks osutus VIOFO A129 Pro Duo Alloleval lingil siis ülevaade antud kaamera kolmest erinevast versioonist. Minu valik oleks siis see kõige kallim https://www.vortexradar.com/2020/10/viofo-a129-duo-a129-plus-a129-pro-comparison-review/

Lisaks eelnimetatule olen leidnud igasugu amazoni ja ebay pardakaamera peegel varjanet ja muid lelusid mis nagu teeks tohutut kõike aga hind on suht kahtlane ja kohe mitte ei taha uskuda kvaliteeti mida need toimetavad.

Näiteks nägin ühte peegel varjanti mis filmis eest ja tagant, võimalus oli ka kaartil navigatsioon, sisse oli poogitud FM raadio koos kõlariga jms. sellist pisi pudi padi. Palun vabandust no aga ma eriti ei usu selle pildi kvaliteeti mis lubas 1080HD salvestust laugh ja väga sügavalt kahtlen ka selle navigeerimise täpsuses.

Jagage oma kogemusi või ostu linke kui leiate midagi analoogset minu VIOFO pardakaamera väljavalitule parema hinna ja võimalustega?

Miks ma vajan kvaliteetse pildiga head salvestatavat pardakaamerat võite lugeda SELLEST JUTUST

Tänan tähelepanu eest!!! :good:

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega