meeleavaldus 23.10.2021 eesti
Covid-19,  Maailmaelu,  Protestid

Suur meeleavaldus vaba ühiskonna kaitseks Vabaduse väljakul, 23.10.2021Eestis1 minut kulub aint lugemiseks

Tänasele meeleavaldusele vaba ühiskonna kaitseks Vabaduse väljakul on kohale tulnud tuhandeid inimesi. Kõnedega esinevad SAPTK juhataja Varro Vooglaid, EKRE esimees Martin Helme, molekulaarbioloogia magister Kaari Saarma, portaali Meie Kirik peatoimetaja Veiko Vihuri, kiirabitöötajate ametiühingu esindaja Joona Sõsa ja paljud teised. Vaata kõnesid otseülekandest!

23. oktoobril toimus Tallinnas Vabaduse väljakul suur meeleavaldus vaba ühiskonna kaitseks, mis tõi hoolimata kergelt vihmasest ja tuulisest ilmast üle Eestimaa kokku hinnanguliselt 10 000 inimest. Meeleolu oli sõbralik, ühtehoidev ja ülev.

Vaata 4 tundi 23 minutit kestvat meeleavaldust järgi OBJEKTIIV veebilehelt või https://mustream.infoIFFI-TUBE veebilehelt. Tegemist oli tõsiselt ülivõimsa meeleavaldusega. Osalesin sellel virtuaalselt ja ka läbi arvuti ekraani jälgides oli tunda seda inimeste ühtsust ja võimu. Kohati võtis omalgi silmanurga niiskeks seal esitatud kõned!

Selles oli tunda tugevalt ühtsuse, teineteisest hoolivuse ja vabaduse jõudu. Olin suht poisikene kui toimus vene võimu alt lahtirebimine ja läbi balti riikide korraldati balti kett. Toona veel ei hoomanud seda vabaduse tahte ja ühtsuse jõudu mida ma nüüdsel meeleavaldusels tundsin virtuaalsel osalemisel.

Selliseid meeleavaldus hakkab veel toimuma, suuremate massidega seniks kuni DIKTAATORID ei võta mõistust pähe tegemaks normaalseid INIMLIKE otsuseid.

See GENOTSIID ja DIKTATUURI peale surumine ühiskonnas inimestele on TÄIESTI VASTU VÕTMATA JA PEAB LÕPPEMA!!!

HOIAME JÄTKUVALT ÜHTE JA VÕITLEME KASVÕI SURMANI OMA VABADUSE EEST. IGNOREERIME TÄIELIKULT PRAEGUST KEHTIVAT NING TULEVAST DIKTATUURILIST KORDA. AINULT VÕIDELDES SAAVUTAME VABADUSE!!!

Kommenteeri siia alla või saada KONTAKT vormi kaudu kiri või liitu privaatse TELEGRAM kanaliga.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega