telegram messenger
Abi-Info,  Maailmaelu,  Minu-Elu,  Mobiilid,  Server,  Tarkvara,  Veebindus

TELEGRAM – nüüdsest olen saadaval ka seal kanalil privaatselt.2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

TELEGRAM on antud hetkel üks parimaid ja privaatsemaid suhtluskanaleid internetis. Olen nüüdsest saadaval ka seal privaatses kanalis nimega IFFINLAND-INFO

iffi Kui leiad minu IFFINLAND-INFO kanali nime siis vaata, et kanalil oleks valgel põhjal sinise kirjaga IFFI pilt. Pilt siin tekstis ees näha, see annab tõestust, et tegemist on minu kanaliga mitte miski badelkaga.

Kanali eesmärk on kiiremaks ja mugavamaks suhtlemiseks meie vahel. Ei pea toksima igavaid e-poste või kontakt vorme või kuhu iganes. Eeliseks on veel ka see, et äpp on telefonis mis kulgeb minuga enam-vähem 24/7/365 kaasas.

Otseloomulikult vastan ka jõudumööda hetkel olemasolevate kontakteerumis kanalite võimaluste kaudu teile, kuid ei garanteeri neid mööda kiiret vastust.

Nüüdsest PRIRIOTEET number 1 on just see sama uus TELEGRAMi privaatne kanal. Nagu kirjutasin selles jutus “IT-GIGANDID – pistke oma pead ja kogu endi kupatus sinna samma nagu pildil näha!” , et jõudumööda loobun järjest erinevatest harjumus pärastest veebi teenustest ja platvormidest ning võtan kasutusele järjest alternatiive. Lingitud jutus on ka näha mõningad kanalid mis on juba kasutusel.

Küsi TELEGRAMI uue kanali liitumise linki saates kiri läbi KONTAKT vormi või meilile või siis kasuta mõnda sotsiaalmeedia kanalit kirjutates seal privaatse sõnumi. Kui saadad meili või kontakt vormi kaudu lingi soovi siis TUTVUSTA ennast mulle, lisa link mõnest sotsiaalmeedia kanalist või kirjuta paari sõnaga endast, et suudaksin sind tuvastada…TUNDMATUID VÄRDJAID ma ei aksepteeri!!!

Alternatiiv kanaleid mida ise oman ja ka haldan võite lugeda sellest jutust “isiklik-internet-ei-soltu-enam-uhestki-ahvist-nahhuuiii” Pakun rõõmuga ka omi teenuseid soovi korral teilegi kasutamiseks. Täpsemad juhised on seal jutus kirjas.

Telegrami rakendust on võimalik ka kasutada mugavalt koduses arvutis otse interneti brauseris kus on tunduvalt mugavam kirjutada ning jälgida sealset elu. Ise näiteks kasutan OPERAt ja selle lisa rakendust brauseris. Kasutus varjante on palju.

Kuna kogu maailm keerab ära täiesti segaseks siis tuleb järjest kinni panna ning ignoreerida siiamaani kasutusel olnud teenuseid ja suhtlus kanaleid. Sest see hülge möga mis sealt aetakse ajab NORMAALSE INIMESE oksele ja see tsensuur mis seal toimub on ka täiesti vastu võtmata. BIOROBOTITELE ehk siis vaktsineeritutele on need kohad PÜHA ja TÕDE mida peab jälgima, kummardama ning austama!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega