The Tall Ships Races 2021 Turku
Eluviis,  IFFI Hulkumised,  Maailmaelu

The Tall Ships Races 2021, 25th anniversary, The River Aura1 minut kulub aint lugemiseks

Vanaaegsed purjekad taas Turus aura jõel 5-8 juulil 2021. Seekord tähistatakse ka ürituse 25 aastapäeva. Umbes mõnisada purjekat tuleb taas kohale.

Üritus on toimunud Turus iga nelja aasta tagant. Ise olen käinud eelneval kahel 2017 ja 2009 aastal. Mõnus ajaviitmine terveks päevaks ning kõigiks neljaks päevaks. Soovitan kõigile kui on vähekenegi aega, käige kasvõi korra kohapeal või siis kõik päevad ja te ei kahetse. Peale selle toimub ka paralleelselt samanimeline muusika festival. Aastal 2017 külastas kogu seda palakaani üle poole miljoni külastaja. A tähist pole külastajad vaid see melu ning elu mis toimub sellel ajal!

Umbes 50+ purjekat mahub Turu kesklinnast läbivale jõele, ülejäänud jäävad lähedusse mida saab ka vaadata kui veidikene linnast välja poole liikuda. Erinevat lisa infot leiad eespool jutu sees olevatel linkidel ning klikkates järgnevatel linkidel; Tall Ships Races AMETLIK VEEBILEHT | Tall Ships Races MUSIC FESTIVAL |

Tall Ships Races Turku 2021

Linnulennult üks pilt mis annab võib-olla väikesegi ettekujutuse mis möll toimub. Pildil on ainult pisikene osa kogu Aura jõe pikusest ja sealsetest laevadest. Pilt on varasemast ajast.

Leidsin ka infot, et samasugune üritus toimub ka ESIMEST KORDA TALLINNAS 4 erinevas sadamas. Loe täpsemalt https://www.tallinn.ee/est/Uudis-Tallinn-voorustab-jargmisel-aastal-maailma-suurimat-purjelaevastikku

 

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega