Fake Pandemic
Maailmaelu,  Tervis

TÕESTAGE mulle lambale seda korona pandeemia tohtutu ohtlikust!!??2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Vastake/tõestage mulle idioodile mõnele küsimusele või lükake faktiliselt ümber mu väiteid.

  1. Näidake kahe viimase aasta (2019-2020) tegeliku detailset haigestumiste ja suremuste statistikat (kui neid üldse veel alles on ja pole ahju loobitud)! Neid muudetud ja spetsiaalselt avalikusele mõeldud ning tehtud veebilehti ära toppige sinna sest see on üks osa rahvale mõeldud ajupesust.
  2.  Lubage ligipääs haiglatesse sõltumatutele inimestele nii nimetatud ohtlikutesse pandeemia osakondadesse, et salvestada sealt videosid kui ülekoormatud on tegelikult kõik haiglad ja arstid!
  3. Selgitage, kuidas on pleksist vesiir rohkem kaitsvam kui rätik/sall näo eest?

Kui saan neile adekvaatsed vastused siis luban, et muretsen oma kuludega vaktsiini ning topin omal kõik kohad vaktsiini täis.

Loomulikult mul oleks veel pikk-pikk rida erinevaid küsimusi ja väiteid antud teemal aga alustame samm-sammult. Otseloomulikult saan ma täiesti aru, et neile küsimustele/väidetele ei saa ühtegi normaalset vastust nii öelda tohutult oma rahva pärast mures olevatelt riigi poliitikutelt. Nod ahvid suruvad kahekäega omale raha tasku mis neile selle klounaadi eest makstakse. Nad on viimase paari-kolme aasta jooksul oluliselt palju rohkem mures võimupiruka jagamise pärast. To “pandeemia” on neile lihtsalt meelelahutuseks ning vahepalaks oma võimuvõitluses.

Mõtlesin esmalt, et kirjutan pikema jutu siia ning toon välja erinevaid näiteid sellest olukorrast aga miks hakata seda kõike ümber kirjutama uuesti. Tõestused sellest väljamõeldud pandeemiast on terve internet täis ja igaüks leiab väga hõlpsalt selle info. Loomulikult kui sa oled ustav ning tohutu patrioot riigile ning kuulad lõuad ja kõrvad laiali nende poolt kinnimakstud meedia kanaleid siis sulle ei leidu mitte miskit kasuliku, mine kioski ja osta uus päevaleht omale ja vaata õhtal kindlasti televiisorist uudiseid.

Isiklikult mina olen sellest jamast juba väsinud ja tõesti ei viitsi isegi lugeda selle kohta enam midagi suurt. Ootan pikisilmi ülestõusu selle vastu millega liitun koheselt ja vot siis olen küll nõus sööma ka kartulikoori. Aga vaevalt miskit sellist ülemaailmset liikumist tekib, see peaks olema ikka tõsiselt suur kogukond, et kogu sellele jamale vastu hakata ning midagigi mõjutada kuna tegemist on suure tuulikupargiga mida ei mõjuta kusagil tänaval pisike rahvamass lapakatega protestimas. Nad sõidavad lihtsalt meist üle.

Kogu selle võlts pandeemia saladus peitub SIIN https://iffinland.info/2021/04/25/koroona-plaan-aastani-2025-palju-on-juba-teostunud-antud-plaanist-palju-veel-ees/

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega