Haige-maailm
Maailmaelu

TÕESTUS – täiesti haige on see maailm ikka2 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Sain järjekordse tõestuse kui haige see maailm ikka tegelt on antud hetkel. Kindlasti see muutub veel haigemaks lähimate aastatega. Ma absoluutselt ei kahtle ka selles enam grammi võrdgi.

See kord ma jätan selle koroona ja plandeemia puutumata! Ei hakka ma sõimama VAKTSIMAANE seekord smile Sajatan oma tohutu VIHA ja PETTUMUSE autorikaitse suunas. Nende poolt on kogu see süsteem ikka täielikult ülevõlli juba keeratud.

Ma varsti ei imesta enam üldse kui ei tohi ka toas enam kuulata muusikat kui aken on avatud! See on põhimõtteliselt juba autorikaitse poolt vaadatuna puhas piraatlus.

Mis ma tahan öelda selle haige maailmaga!? Nimelt täna tegin autokaameraga väikese test salvestuse. Otse loomulikult kuulan ma ka muusikat autos, kas siis plaadilt või raadiost.

Kui salvestus oli kenasti valmis siis tirisin selle arvutisse hilisemakas töötlemiseks. Esmalt loomulikult vaatasin “toor” materjali üle. Siis avastasingi, et videol puudub täielikult heli. Siit sealt uurisin ning lõpuks avastasingi, et see heli(muusika) mis käis tagataustaks oli keelatud automaatselt salvestus süsteemi poolt kuna see rikub autorikaitset.

MIDA HEKKI RAISK – nod ahvid võiks esmalt omale selgeks teha selle autorikaitse süsteemi korralikult. ESITEKS – venemaal on just artistid õnnelikud kui nende loomingut leieradatakse igal pool!!! TEISEKS – Oli video märgitud privaatseks ehk siis mitte mõeldud avalikuks kasutamiseks

Täielik türannia ja idiootsuse haige maailm Ma ei oska enam muud öelda. Sellepärast ma jõudumööda muterdangi omale isiklikud vajalikud platvormid, et ei peask allume noile debiilikutele ning tantsima nende tantsu.

Sõnavabaduse ma saan julgel välja elada siin samas IFFINLAND veebis. Siia võin kirjutada ja postitada mida ise iganes soovin. Hui siin keegi tuleb mul tsensuurima või postitusi kustutama nagu seda juba tehakse enamikes sotsiaal platvormides. Kui on soovi sulgi oma sõnavabaduse välja elamiseks siis võta muga ühendust ning leiame koos lahenduse.

Muusikat/raadiot kuulan oma isiklikust jaamast nii palju kui tahan ja mida tahan ning kõike seda ilma nõmeda reklaamita. Iga kell saan kohendada muusika valikut. Sinagi saad minu jaama teha kas või oma jaama või saata sinna oma muusikat, koostada playlisti, tellida nupuvajutusega soovilugu jne. Uuri ise lähemalt web.rememberhits.com

Hiljuti sai ka valmis oma isiklik VIDEODE esitamise platvorm. Nipet-näpet vajab veel seadistamist aga võimalused on täiesti samad nagu kõigile tuntud youtube. Minu platvormil on taas kõik reklaami vaba, puuduvad igasugu piirangud, pole vaja mingi lisa teenuse kasutamiseks koguda omale teatud hulk jälgijaid. Absoluutsel kõik asjad saan aetud seal. Hetkel on pooleli LIVE video tegemise võimalus otse mobiilist putitamine. Soovid ka levitada videosid mida igaltpoolt ÄRA KUSTUTATAKSE !!! Tsekka IFFI-TUBE ja astu liikmeks.

Vot selline haige on see maailm !

Sellelt lingilt leiate jutu kus mul sai sitaauguni noist üldkasutatavatest platvormidest kus PIIRATAKSE IGASUGUST VABADUST Klika seda linki ja loe.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega