cubot p30
Minu-Elu,  Mobiilid

Tutikas CUBOT-P30 mobla aint üheks päevaks!!! Prügikast1 minut kulub aint lugemiseks

Sai muretsetud nii paar nädalat tagasi omale “maailma uhkeim” tutikas mobla nimega “CUBOT-P30”

Tegemist oli tegelikult väga hea telefoniga. Maksis see täpselt 99€ ning selle raha eest oli sinna sisse topitud suurel hulgal kõrgtasemel tehnoloogiat mis enamasti on kallites 300-400€ või rohkem maksvates telefonides.

Igaljuhul kakun mina küll kaabu maha nonde tublide pilusilmade ees kes sellele üritusele aluse alla panid ja ära tegid. Vist oli aasat 2018 kui hakati vaikselt rääkima msikist türahiinlastest kes loovad mobiilide hinnad alla! Ära nad selle tegid ja TUBLID! Pistku ennast põlema tonni euriseid telefone tootvad tootjad. Mina ei näe küll absoluutselt mingit mõtet osat omale 300 või rohkem eurot maksev telefon. Kui raha nagu putru siis nuuma aga noid rahaahneid ahve!

Mingit detailset ülevaadet ma ei hakka küll kirjutama vaid ütlen ja soovitan soojalt osta seda telefoni. Toimetab kenasti, kiirelt, sujuvalt, ja mugavalt. Pildi kvaliteet on super.

Aku kestvuse kohta ei oska ma öelda mitte midagi kuna mina sain seda telefoni kasutada ainult ühe päeva. Suutsin selle ajaga sinna peale lasta ANDROID NULLI

Nii kõva ja tohutu kogemuste baasiga IT mees nagu ma olen siis üritasin välja vahetada moblas olevat Android 9 ikka uhkema ja uuema ANDROID 10 vastu. Üritus lõppes lõpuks nii, et ei saanud enam õltse arvuti kaudu telefoniga ühendust. Pikemal uurimisel selgus, et oli suutnud ka ära kustutada vajaliku mobla elundi BOOTLOADERi …egas midagi muud kui kasutu junn läks ära prügikasti.

Mitmete sadade euride eest saaks asja kindlasti korda kuid ma ei näe 99€ telefonil mõtet sellist asja ettevõtta. Nii ma siis muretsesin omale nädal tagasi uue ja veel uhkema ning erilisema telefoni “UleFone Armor X5 PRO” loe seda JUTTU SIIT

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega