ulefone armor x5 pro
Minu-Elu,  Mobiilid

[MUUDETUD] UleFone Armor X5 Pro – paras kivi3 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Nädal tagasi sai muretsetud omale taas uus ebatavaline mobla nagu seda minu kogu elu ja asjad kõik kipuvad olema, midagi normaalset ei ole kunagi, alati miski kuramuse vimka! Eelmise tutika CUBOT P-30 telefoniga sain asjad kiiresti ühe päevaga ühelepoole ja see läks prügikasti, selle kohta saab lugeda SIIT JUTUST veidi infot.

Seekord rabasin poest kaenlasse järgmise ime viguri nagu seda on UleFone Armor X5 PRO mis ilmus müügile 2020 september.

Taaskord on tegemist odava hinnklassi mobiiliga mis täis topitud kõrgtehnoloogiat. Maksis see junn 189€ ja nädala jagu kasutanud võin öelda julgelt, et tegemist on tõsiselt hindaväärt mobiiliga ning taas imegu lutti nod jobud tonniste telefonide tootjad ja lutti võivad imeda ka nonde kasutajad. Ma arvan, et sellised kasutajad on lihtsalt poole toobised!!! Miks välja käia mõtetu hulk ühikuid raha kui saab soodsamalt sama asja või vat, et ka parema. Aga noh las see jääb ja ei viitsi arutleda selle üle, igaüks otsustab siiski ise mis teeb ja kasutab. Mina olen rahul.

Ülevaadetes ja mobla tutvustuse juures kirjas tohutud lubadused, võimalused ja muu ülikõvad näitajad. Kogu selle kompoti juures hakkas mind hirmsasti huvitama kaks asija. Tehnilised näitajad mind ei kotigi kuna mul telefon siiski põhiliselt helistamiseks ja pildistamiseks aint. Mind huvitas see USA sõjaväe standard mis on sellele junnile antud, loomulikult on veel mõningad standardid juures mida igapäevastel telefonidel hui on. Selle USA standardi kohta saab lugeda detailsemalt SELLEST Eesti Kaitseväe postitusest.

Hing ei saanud rahu sellest lubadusest, et tunni jagu võib olla 1.5 meetri sügavuses vees. Tootja otseselt sedasi ei luba aga standardit lugedes saate ise aru mida silmas pean ning samas standard lubaks veelgi sugavamal ja kauem olla. Eks tuleb ära oodata nüüd suvi kui saab minna ujuma ja teha mõningad allvee sukeldumised ja mõni video elektrihaist. Aga kohe kui olin junni karbist välja kakkunud siis käis mobla nätaki miskiks 15 mintaks vee kaussi ligunema. VASTUS: toimetab siiani. Täna siis tegin veidi julmema testi, pistsin telefoni tunniks vee ämbrisse, võtsin välja kuivatasin vastu püksiperset mobla ära ja lendas kohe sügavkülma 15 minutiks. VASTUS: hetkel veel siiani töötab.

Põrutuskindlust on ka veidi testitud erinevatel viisidel ja pinnastel loopimisega. Katki pole ja kriime ei näe. Seisin ise jalgupidi ka telefoni peal. Plaanis on veel ära testida autoga ülesõitmine mille tulemus peaks olema ka OK ehk siis miskit ei tohiks juhtuda. Elame näeme.

AKU kestuse kohta ei saa ka nurised ültse. Minu kasutusviisi juures kestab aku 4 päeva kui eelmised junne pidin üle päeva laadima. Plussid jälle kirjas minu silmis.

Kuna tarkvarana jookseb sellel juba peal Android 10 siis on palju uusi ja huvitavaid võimalusi juurede lisandunud.

Kokkuvõtvalt võin öelda, et kui see mobla peab minu käes pool aastat vastu siis on ta minu silmis võitnud kõik testi tulemused ja saanud kuhjaga positiivseid punne. Mul tavaliselt telefonid üle poole aasta vasta ei pea, kas on klaas sodi või kogemata banaaniks muutunud.

Seega hetkel julgen nädalase kasutuskogemuse ja emotsioonide põhjal julgelt soovitada seda. See raha ei ole maha visatud.

Nüüdseks olen kasutanud seda mobiili veidi üle kolme kuu ja võin öelda käsi südamel ning kinnitada, et selle hinna eest on seda telefoni rohkem kui küll. Olen teinud mõningad vesised katsed lisaks eespool kirjutatule. Tegin vesised testid kodustes tingimustes ehk kraanikausis. Eesmärgiks oli testida kaamera kasutust, video tegemine. All on kaks videot, esimene on filmitud selle sama Ulefone Armor X5 Pro telefoniga vee sees ning teisega on jäädvustatud tegevus “kuivalt maalt” ehk siis väljaspool kraanikaussi.

Suvel on veel plaanis ära testida päris meres kuni pooleteise meetri sügavusel teha videosid ja pildistada ning eks siis selgub kuidas see peab vastu sellele soolasele mereveele.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega