cheapest car fuel
Minu-Elu,  SAAB-IKKA

Universumi odavaim autokütus…3 minutit kulub selle jutu lugemiseks

Jeppp, puhu ja sõida aint – autokütus!!! laugh laugh

Tegemist on siiski alko-lukuga autole. Süsteem on ülimalt lihtne. Kui olen kaine siis saan auto käima kui ei siis kosserdan jala dash Nimelt ennem auto käivitust tuleb puhuda alkomeetri ning kui see ei ületa 0.2 promilli piiri siis saan veel auto käima, vastasel juhul auto ei käivitu.

Esmalt tekib raudselt kõigile mõte(nagu mul ka omal kunagi alguses), et lasen siis “naabrimehel” puhuda ning saan ikkagi minna ännitama! blum Tegelt see nii päris ei ole. Kui olen auto käima saanud siis umbes viie minuti pärast tuleb uuesti korra puhuda ja teha test. Kui jätkan pikemalt edasi sõitmist siis nõuab süsteem suvalisel ajal vahepeal uut testi. Umbes põhimõttega, et äkki olen vahel rüübanud. Juhul kui see nii peaks olema, et näitab promille üle 0.2 siis nagu paljud on ka arvanud, et kas siis jääb mootor seisma ning enam edasi sõita ei saa!? Kui olen ületanud o.2 promilli piiri siis lülitatakse autol sisse signalisatsioon, helisignaal, tuled hakkavad vilkuma, et äratada tähelepanu.

Tegin test ringi ja sõitsin umbes ringi miski paar tundi ja tublisti üle 150km ning selle ajaga tegin aint kaks korda testi. Põhimõteliselt vist tahab tunnis korra saada testi aga eks see selgub tulevikus kui tulevad ette pikemad hulkumise tripid.

Samas tekib ka mõte, et kui kaine inimene on kõrval las siis ta aina puhub ja saan ise ikka sõita!!! A sellel asjal nagu pole ju tegelt pointi kui kaine inimene on kõrval!!! Las hüppab siis ise sanga ja sõidab, kõrval on ju palju mugavam lakkuda good Igatepidi on see odavam karistus kui lakkutäis peaga.

Siis kui suvalisel ajal nõuab süsteem uut testi siis annab to alkomeeter märku heliga ning lülitab sisse kollase tulukese. Testi tegemiseks on siis aega viis minutit, juhul kui see jääb tegemata salvestatakse info süsteemi. Kõik puhumise testid ning tulemused salvestatakse süsteemi mida politsei saab ja võib aeg ajalt kontrollida.

Mina isiklikult saan antud süsteemi kasutada kaks aastat good ning seejärel võin eemaldada selle valvatud sõiduõiguse süsteemi. Tähendab see seda, et võin jätta alkoluku küll autole peale kuid saan lasta eemaldada need käivitamist keelava ja suvalisel ajal kontrolli tegemise süsteemi. Samas võin jätta peale käivitamist keelava süsteemi aga lasen eemaldada aeg-ajalt kontrollimis süsteemi. Või siis eemaldada kogu süsteem autolt.

Pidin jälle jooma tohututest kogustes erinevat alkohooli ja jääma mitmeid kordi politseile lakkutäis peaga vahele, et kummutada ümber kõik need LOLLAKAD erinevad nii öelda külajutud.

Nimelt räägiti, et see alkoluku süsteem toimetab nii, et istme alla pannakse kaal mis tunneb ära, et roolis on vale inimene või siis räägiti, et hingeõhk kodeeritakse süsteemi jne. jne… need müüdid ja jutud on nüüdseks ümber lükatud!

Miks mu autol selline jubin nüüd on siis LOE SELLEST SIIT jutust

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X

Unustasid parooli?

Liitu Meiega